Nowy podcast Retro Life by Adam Zalepa 2016-03-24 22:18:35

Zapraszamy do zainteresowania się nowym podcastowym projektem – Retro Life. Tworzą go trzy osoby: Adam Zalepa, Paweł Ruczko oraz Krzysztof Radzikowski. W cotygodniowych, 30-minutowych odcinkach zajmujemy się szeroko rozumianym retro: od komputerów, kultury, samochodów do rzeczy codziennego użytku. Poza tym nie zamykamy się tylko w czasach minionych, lecz szukamy „retro” w dniu dzisiejszym.


Więcej informacji oraz odcinki podcastu: retrolife.pl
oraz na Facebooku: www.facebook.com/podcast.RetroLife

Podcast jak na razie można znaleźć w SoundCloud:
https://soundcloud.com/user-781511078
Wkrótce powinien być również dostępny na iTunes.

Obecnie dostępne są pierwsze trzy odcinki. Pierwszy prezentuje podcast, twórców oraz nasze pomysły, które będą prezentowane w kolejnych odcinkach. W drugim tematem jest powrót Sondy na antenę Telewizji Polskiej. Dzielimy się naszymi wrażeniami oraz wspominamy inne kultowe programy naukowej jak: Kwant czy Laboratorium. Odcinek trzeci to rozmowa o nowym polskim filmie. Jest to powrót kultowego Misia Uszatka! Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. Mamy nadzieję, że będzie to stanowić dopiero początek powrotów świetnych i kultowych bajek z lat 70-80 produkcji krajowej i nie tylko.

Oprawę muzyczną zapewnia www.modules.pl
stRing 2016-03-25 22:29:54

Popieram inicjatywę. Fajnie się słuchało.

Wiem ale nie powiem 2016-03-26 02:14:31

Tymczasem na Revision...

Atarowcy trzymają się skromnie na uboczu, Spectrumowcy osobno, nie powiem jaka scena zalała połowę podłogi płynami i trwa set DJ Knoeki. Miejscówka do spania jest bezpośrednio za głośnikami ale podobno zatyczki do uszu rozdawane są za darmo.

Będziemy informować o akcentach atarowskich jeśli takie będą.