atarionline.pl Oddam Amiga CD32 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime12 Oct 2010
     
    Kolega robi porządek, ma Amigę CD32. Z tego co mówi to CDROM kręci się ... w drugą stronę, ale sprzęt się uruchamia.

    W stanie "jakim jest" (pewnie dla majsterkowicza) oddam (mile widziany odbiór osobisty we Wrocławiu)
    • 2:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime12 Oct 2010 zmieniony
     
    Jestem z Wrocka... czy jest w zestawie pad? Jeśli tak, chętnie bym przygarnął całość....
    • 3:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime12 Oct 2010
     
    Kolega zerknie :) Ja się na tym nie znam :]
    • 4: CommentAuthordarque
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    Chętnie bym przytulił ale niestety z Gdyni jestem, więc odbiór osobisty odpada. Jeśli można wysłać do mnie to się piszę. Jakby co to proszę o info na emalię - darque(małpa)o2.pl.
    • 5: CommentAuthorAmun-Ra
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    Chętnie przechwycę we Wrocławiu, jeśli oferta jest nadal aktualna.
    • 6:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    Pada nie ma, jak wspomniałem - na pewno nie działa CD - a co jeszcze to nie wiem. (jak kolega chował do piwnicy to śmigało (bez CD,a to konsola...))

    Więc nie wiem czy to wpada na "całość", jeżeli Jacques rezygnuje to jakoś się z Amun-Ra ustawię

    Zaznaczam, że czort wie co tam jest :]
    • 7:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    Oki, to ja dziękuję za sprawdzenie i odstąpię kolejkę Amun-Ra'owi ;-)
    • 8: CommentAuthorAmun-Ra
    • CommentTime14 Oct 2010
     
    Ja mogę odebrać przez pośrednika. Jeśli nikt nie jest z okolic Wrocławia to ja bardzo chętnie przechwycę CD32.
    • 9:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime14 Oct 2010
     
    Ok, przyszły tydzień
    albo Stargardzka(do popołudnia), albo koniec Krzyckiej(wieczór)
    • 10:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime19 Oct 2010
     
    Amun-Ra - Ktoś się wybiera po grata ? :)
    • 11: CommentAuthordarque
    • CommentTime20 Oct 2010
     
    Halo, jeśli nikt się nie zgłosi to ja wciąż chciałbym ją przechwycić - zapłacę za przesyłkę oczywiście + dam na jakiegoś browarka żeby droga na pocztę nie była zbyt ciężka :)
    • 12: CommentAuthorenerfree
    • CommentTime21 Oct 2010
     
    ...że jeszcze nikt nie spytał o gry w komplecie... :)
  1.  
    To moj 1 post na tym forum, trafilem tu przypadkiem szukajac informacji na temat Atari 65 XE, ktore nabylem. Z mila checia przygarne CD32, moja siostra mieszka we Wroclawiu, nawet poprosze ja o postawienie dobrego piwa w zamian ;). Jesli do tej pory nie bylo konkretnych chetnych - odbior osobisty nie stanowi problemu i chetny jestem ja - prosze o jakis kontakt, jesli aktualne (bede tu co chcwile tak czy tak zagladal :P)
    • 14:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime22 Oct 2010
     
    Jest już wrocławski odbiorca, więc o ile się nie rozmyśli - temat zamknięty.