atarionline.pl Ratuuuuunku!!! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    Wesele za pasem, a ja wydałem kupę kasy na niedziałającego Amstrada. Obiecywałem zbierać pieniążki, ale to było ode mnie silniejsze.
    Amstrad z Włoch - 100 PLN
    Przesyłka - 100 PLN
    Okablowanie - 100 PLN
    Książki - 50 PLN
    ---------------
    Całość (aaargh) 350 PLN

    Czy ktoś ma może jakiegoś Amstrada do odsprzedania w rozsądnej cenie? Pokocham jak własne!
    • 2:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    Nałogi są kosztowne ...
    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime13 Oct 2010
     
    heh, to szybciutko go sprzedaj jako... sprzęt niesprawdzony ;)
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime14 Oct 2010
     
    w jakim sensie nie działa? może da radę to naprawić sobie
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime22 Oct 2010
     
    Troche offtopicowo, a troche nie - jest w Polsce jakies centrum/forum/strona milosnikow Amstrada?
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime22 Oct 2010
     
    za rzadko było u nas plus już za dużo lat pękło by coś takiego jak piszesz istniało, na hasło Amstrad ludzie reagują "miałem taką automatyczną sekretarkę, to to?", bardzo lubię ten komputer ale znam tylko 2 osoby z którymi można zamienić o nim sensowne słowo
    • 7: CommentAuthorMaciek
    • CommentTime22 Oct 2010
     
    Kaz, można by się pokusić o coś takiego. Jakby co to mam już dwa podręczniki... Nawet bym coś potłumaczył jakbym miał zachodnie książki, ale strasznie o nie ciężko. Szukam jakiejś mapy pamięci właśnie ale nie mogę nic znaleźć.

    A propos Twojego spojrzenia na VBXE, nie uważasz, że to troszkę jak z Amstardem Plus? Gdyby Electron zdobył jakieś zaświadczenie od Atari i władował na płytkę logo to wszyscy purytanie by zamilki...