atarionline.pl Emulatory Atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime20 Oct 2016
     
    Nie testowałem ale istnieje EMU7800 pod mobilny windows. Ktoś się o to pytał, więc informuję.
    • 2:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime20 Oct 2016
     
    Colleen - bardzo dobra rzecz. Nie wszystkie gry na tym chodzą, ale sporo. Gra się średnio wygodnie z uwagi na brak joya i dotykowy ekran, ale do tramwaju się nadaje i całkiem sporo na tym pograłem stojąc w korkach :). Nawet przeszedłem na tym Misję, parę krótszych gierek i pół Lode Runnera. Emulacja bardzo dobra, nie ma na co narzekać.
    • 3:
       
      CommentAuthorshanti77
    • CommentTime20 Oct 2016 zmieniony
     
    Sprawdź ten emulator na Androida , z zewnętrznym joy'em po USB świetnie działał. Więcej ciekawych aplikacji na androida : ->link<-
    • 4: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime20 Oct 2016
     
    GAD ZombiE, na Collenie grałem ostatnio jakieś pół roku temu, joy świetnie się spisywał, łączy się go z tabletem czy srajfonem oczywiście przez USB, jak pisze Shanti77.
    • 5:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime20 Oct 2016
     
    Całkiem możliwe, nawet nie próbowałem. To tym lepiej. Ale jak gram w tramwaju, to raczej nie mam ze sobą joya :) Jakbym miał podpinać joya, to już wolę do peceta.
    • 6: CommentAuthorKonstantyn
    • CommentTime20 Oct 2016
     
    Są fajne wynalazki, jak np. to:
    ->link<-
    :D
    • 7:
       
      CommentAuthorGAD ZombiE
    • CommentTime20 Oct 2016
     
    Hehe, dobre, ale jak to nosić w kieszeni i wyciągać w tramwaju? :] Trochę za duże. Ale gdyby dało się dołączyć mały joystick do telefonu i nie zwiększać za bardzo jego rozmiaru, to bym się może skusił :)
    • 8: CommentAuthorDamaskRose
    • CommentTime31 Aug 2018 zmieniony
     
    Mam pytanie. Czy emulator Atari800 win 4.0 wykrywa pada? Niech mi ktos pomoze...
    • 9:
       
      CommentAuthorKrótki
    • CommentTime31 Aug 2018
     
    Obsłuży wszystko, co jest zgodne z DirectInput, ale trzeba pogmerać w Input Options, żeby wybrać, czym ów pad ma w emulatorze sterować.