atarionline.pl Najlepiej wykonana postac w polskiej grze na atari - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    Biorac pod uwage animacje i grafike to Aldir z mieczy valdgira
    • 2:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    Hans Kloss! :-)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    O, zwolennik wymiotow? ;)

    Mnie sie podobala tez postac w "Drodze Wojownika", bardzo solidnie narysowana postac, a tak duzych postaci bylo jak na lekarstwo:

    ->link<-
    • 4: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    karzeł Aldir z Mieczy Valdgira
    Max z Artefaktu Przodków
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    Charakterystyczna postac byla tez w "Dwoch wiezach":

    ->link<-
    • 6:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    Robbo :)

    Reszta jest milczeniem...
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    autoreklama - Glut ;)

    ->link<-
    • 8: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    "Garbaty Degenerat" (vel Fred) ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    FRED! po prostu jaskiniowiec no! :) i to potrzasanie czacha jak idzie :D ha ! :D mistrzostwo! :)
    • 10: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    AGONIA - dla mnie calkiem fajna postac glownego bohatera i calkie sporych rozmiarow ...
    • 11: CommentAuthormac
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    Neron z L.K.Avalon
    • 12: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Nov 2010
     
    porzadnie zrobiony jest tez Deimos
    • 13:
       
      CommentAuthorXLent
    • CommentTime8 Nov 2010 zmieniony
     
    Postać w Deimosie została "wyripowana" z Caverni, więc to się chyba nie zalicza do kategorii "Najlepiej wykonana postac w polskiej grze na atari?
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime9 Nov 2010
     
    Jeszcze zawsze podobala mi sie postac kulejacego tajniaka z "Krucjaty", ale dowiedzialem sie od autora, ze z tym kulaniem to przypadek:

    ->link<-
    • 15: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime9 Nov 2010
     
    moje typy to:
    Fatal Game
    Ghastly Night
    Crownland
    • 16:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime9 Nov 2010
     
    Komandos z Misji. Co do kulasa, to od razu jak go zobaczyłem pomyślałem że autorom coś nie wyszło.
    • 17:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime9 Nov 2010 zmieniony
     
    Popieram przedmowce, ale... bardzo lubilem tez jaskiniowca z "JASKINIOWCA" Stanleya. Tak bardzo go polubilem, ze az obrazek tytulowy mu zrobilem... ;D

    • 18: CommentAuthors2325
    • CommentTime10 Nov 2010
     
    ten jaskiniowiec jak i reszta to krzywo przerysowany Prehistorik ->link<- ->link<-
    • 19:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime10 Nov 2010 zmieniony
     
    @2325
    No to zes Ameryke odkryl! ;)) Wiadomo od razu (dla tych co na Amidze i ST grali) na czym wzorowal sie Stanley robiac te gre. :P Na tle innych prob "konwersji" tego swietnego tytulu na Atari (np. Zumbaja, czy Caveman) to naprawde udana gra.
    Podales link do wersji 16-bit, a tam ekrany tytulowe "zdeko" sie roznia. Poza tym robiac ten obrazek odzwierciedlilem bohatera gry najlepiej jak (wtedy) umialem. I tyle.


    Wracajac do listy bohaterow, to jeszcze kolo z "Crownlandu" naprawde sympatycznie wyglada. :)
    • 20:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime8 Apr 2019
     
    Bocianoric :)
    • 21:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime8 Apr 2019 zmieniony
     
    Telven jest w sumie najładniej narysowany , a i bohater gry "Artefakt Przodków".
    No Atarowcy , wiecie kto to Telven ? he ?
    • 22: CommentAuthorbarf31
    • CommentTime8 Apr 2019
     
    @IRATA4
    To ten gość z Drogi Wojownika. Wygrałem coś?
    • 23:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Apr 2019 zmieniony
     
    zdałeś test :-) ,jak będę niebawem wybijał przypinki JIL to masz u mnie jedną .
    ... to naprawdę dobrze narysowany bohater , jeszcze smok z gry"Smuś" też był spoko .
    • 24: CommentAuthorVidol
    • CommentTime9 Apr 2019
     
    tyle ze smus byl rypany z c64 - DJ Puff's Volcantic Capers
    ->link<-
    • 25:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Apr 2019
     
    ... No tak... Jak widzę to nie tylko główna postać, ale i tak fajnie na A8 wygląda.Pedro z Montezuma's Revenge jest ponadczasowy,wczoraj grając w Montezume(jedyna słuszna z bozkiem)uświadomiłem sobie ze fajniejsze jest to niż Mario,no klimat jakiś taki mnie ogarnął że się bałem, te puste plansze dotknięte klątwa (krecaca się nad plansza czaszka),przez te lata zapomniałem jaki był układ komnat i w sumie do bozka dojść się nie udało, ale gra jest mega,wykorzystując postaci,fizykę i zasady,można by zrobić scrollowana w prawo platformowke"Kraina Czaszek"i jestem pewien że gra była by mega... Tak się zastanawiam czemu jeszcze nikt niedokonczyl tej gry.Bozka można by pokonać mieczami, a za bozkiem,albo pod wejscie do skarbca i na koniec grafika jak Pedro wychodzi z piramidy a ludzie biją brawo-taki ukłon w stronę srameryki, albo dra ryje wzywając Boga-jak trwoga,albo biją brawo-do pieca z nimi...ech zagalopowalem się. Miłego dnia ;-)