atarionline.pl W archiwum brakuje dema... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Nov 2010 zmieniony
     
    Chodzi o to demko "Patricia":

    ->link<-

    QTZ:

    Demo Patricia jest niekompletne - po naciśnięciu OPTION próbuje odczytać plik który nie został umieszczony na dyskietce... "SUPSYN.BAS" i niestety kończy się błędem... co można zobaczyć uruchamiając demo po zaremowaniu linii 5. Lub po uruchomieniu i naciśnięciu OPTION (trzeba najpierw kilka sekund odczekać) wpisać POKE 559,34 (włączenie ekranu).


    Ma ktos pelna wersje demka?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Jan 2011
     
    Zauwazylem na yt ciekawy filmik, demko BLB "Tantalize". Nigdy nie ukonczone:

    • 3:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime2 Jan 2011
     
    Podejrzewam, że na YT wystawił je sam autor (BLB).
    Na dobrą sprawę brakuje tam tylko muzyki. Szkoda, że nie wyszło, mogłoby nieźle namieszać...
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    Super demko! Z którego roku ?

    O jednym z efektów ostatnio myślałem.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    Wyslalem pytanie do autora wrzutki na yt.
    • 6: CommentAuthorblb
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    witam,

    tak, to demko które kiedyś kodowałem i nie dokończyłem. Kodowałem je z dużymi przerwami w latach 1995-97. Przepraszam ale źródełeka i wersję plikową na razie zatrzymam tylko dla siebie. Może jeszcze przysiądę do tego :)

    KAZ, plik avi w lepszej jakości podesłałem na Twojego maila. Na YT filmik strasznie przycina.

    pozdrawiam
    blb
    • 7: CommentAuthorpowrooz
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    @blb,
    bardzo dobrze to wygląda , twister scroll przypadł
    mi do gustu, fonty z początku dema okropne IMO,
    dużo lepsze w greetsach.
    życzę Tobie i nam wszystkim dokończenia produkcji.
    • 8: CommentAuthorirwin
    • CommentTime3 Jan 2011
     
    Zgadzam się z przedmówcą, z niejakim Powroozem.
    Twister z dwoma szachownicami bardzo ładny (zresztą jego odmiana z napisami "Feel The Atari Power" tak samo) tylko trochę kolory szachownic nie bardzo. Bardzo się gryzą ze sobą. Ale to moje zdanie. Efekt warp na obrazku, widać że dość szybki, mimo że Youtube - tylko dlaczego obrazek skan? Przydałby się zwykły, scenowy pic. Grafików w latach 90tych nie było? Żartuje. Fonty w greetings, bardzo ładne. No i Bump mapping ciekawie zrobiony, chyba duszki jako ramka.

    Blb wracaj kodowania!
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Jan 2011
     

    blb:

    KAZ, plik avi w lepszej jakości podesłałem na Twojego maila. Na YT filmik strasznie przycina.


    Filmik otrzymalem, poprobuje i zobaczymy co mi sie uda z tym zrobic, zeby nie przycinalo.
    • 10:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime23 Apr 2016
     
    Necrobump, wiem. :)

    Owo "demo" jest kawałkiem SuperSynthesizera - K. Ezcana, pozdrówka! :)
    • 11: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime23 Apr 2016
     
    Zgadza się, porównałem pliki: PROGRAM.BAS to PATRICIA.BAS z ->link<- , dzięki Miker ;)