atarionline.pl Przeglądając moje dyskietki. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime11 Jan 2011
     
    Przeglądając moje dyskietki, które kiedyś zakupiłem, znajduję czasami gry lub inne programy, których nie widzę w naszej bazie. Może i są ale pod inną nazwą. Na początek dołączam "English test". Test ten polega na ułożeniu prawidłowego zdania z podanych wyrazów. Dołączam również grę pt. "XFIRE". Pod taką nazwą jest u mnie na dyskietce.
    • 2: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime11 Jan 2011
     
    Nie włączyło English test.
    • 3: CommentAuthorBluki
    • CommentTime12 Jan 2011
     
    Nawet ciekawa ta gierka XFIRE, przynajmniej na pierwszy rzut oka.
    • 4: CommentAuthorHenryk
    • CommentTime14 Jan 2011 zmieniony
     
    Witam. Co z tymi grami?
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Jan 2011 zmieniony
     
    Dziekuje panie Henryku i polecam sie na przyszlosc z kolejnymi plikami :). "English Test" dorzucam do programow edukacyjnych w dziale "Uzytki":

    ->link<-

    Z kolei "Xfire" to gra, ktora wystepuje w naszym archiwum pod inna nazwa. W tej chwili nie moge namierzyc pod jaka, bo nie pamietam, ale jak znajde to dorzuce ten plik jako kolejna wersje gry.
    • 6: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime15 Feb 2012
     
    Znalazłem stary zeszyt ze spisem gier na dyskietkach i porównałem z katalogiem gier. Znalazłem kilka których tu nie widzę, nie mam pojęcia co sie pod tym kryje i czy nie istnieją pod innym tytułem. Niewiem czy nie ma tu jakiś literówek wpisze tak jak w zeszycie:
    Amaze
    Altec challenge
    Atac mutakam
    Baker Street
    Conan's picture
    Disney English (nauka języka z myszką Miki)
    Konntmeasur
    Krazyshotou
    Montezuma
    Nightmisexe
    Orilesmine
    Robotron:2049
    Soccer raupisoft
    Swat
    Zaxxon2
    Niestety moja stacja dysków ich nie czyta. Nie wiem w jakim jest stanie, elektronika czyba ok. bo jedna dyskietka zaskoczyła, nie mam też pojecia czy dyskietki się do czegoś nadają.
    Gdyby ktoś był zainteresowany sprawdzeniem dyskietek i ewentualnie dołożeniem gier do katalogu mogę wysłać je pocztą.
    Może ktoś też mieszka w Krakowie lub okolicach to podrzuce.
    Jak by ktoś znał kogoś co by umiał naprawić takie ustrojstwo jak stacja1050 w pobliżu Krakowa to będę wdzięczny.
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime15 Feb 2012 zmieniony
     
    XFIRE, to Crossfire. Załączona wyżej wersja odpowiada wersji z (v1) w nazwie katalogu.
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime15 Feb 2012 zmieniony
     
    przypuszczenia
    Altec challenge: ->link<-
    Atac mutakam: ->link<-
    Baker Street: ->link<-
    krazyshotou: ->link<-
    Nightmisexe: ->link<-
    Orilesmine: ->link<-
    Konntmeasur: ->link<-
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Oct 2015
     
    szukam osoby która posiada sprawną stacje dysków do A8 ,ostatnio przy zakupie ZX/a i Timexa wszedłem w posiadanie kilkunastu dyskietek na A8 z nie wiadomo czym ,podpisane są niektóre np:"Mad Designer","Płytki drukowane A i B",jakieś chyba bazy danych z katowickiego sklepu elektronicznego (rok92),"Orcad","SARGON4","MYDOS","TURBOTAPE","SPARTA DOS 3,2 D",i tym podobne ,dyskietek nie chcę sprzedać jedynie przesłać komuś kto mógłby sprawdzić i najlepiej skopiować ,wrzucić na AOL itp ,a potem oczywiście je odesłać :-).
    Wpadło także kilka kaset na A8 i Zx/a .
    • 10: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime7 Oct 2015 zmieniony
     
    Mam kilka różnych stacji więc możesz podesłać dyski - zobaczymy czy dadzą się odczytać, zwrot gwarantowany. Czy kasety na malucha są opisane?
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Oct 2015 zmieniony
     
    nie są ,z resztą jak by były to i tak trza by było sprawdzić , z tym sobie poradzę ,od dłuższego czasu noszę się z zamiarem przerzucenia wszystkich kaset z Atar,C64,Timex/a na Pc ,wyślij mi swój adres na e-mail a jakoś w przyszłym tygodniu ci podeślę .
    • 12: CommentAuthormariuszbox
    • CommentTime8 Oct 2015
     
    Poszło.