atarionline.pl programy graficzne dzialajace z myszka od ST - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    czy znacie poza Kleksem i Xl-Paint MAX'em programy graficzne ktore dobrze pracuja z myszka od ST? Glownie interesuja mnie programy typu Kleks czyli do trybu 15ego
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    • 3:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    znam ten link, dzieki, niestety wynika z niego ze w trybie 15tym dziala z myszka ST tylko Kleks :/
    • 4:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    A jakie masz wrazenia z Kleksa? Kiedys uzytkowalem myszke "uniwersalna" (przelacznik ST/Amiga) i tak mi sie jakos srednio w tym pracowalo... Niemniej np. Darth/HV zrobil na owym programie (i myszce od ST-ka ktora wowczas dysponowal) pare ciekawych obrazkow. :)
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2011
     

    Insert:

    znam ten link, dzieki, niestety wynika z niego ze w trybie 15tym dziala z myszka ST tylko Kleks :/


    To jest otwarta lista programow, wciaz mozna ja uzupelniac - jezeli ktos zna jakies programy dzialajace z myszka (obojetnie czy Amigi czy ST) to niech da znac.
    • 6:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    Dracon. pod zoomem uzywac sie Kleksa da, ale mam wrazenie ze procedura obslugi myszki najlepiej dziala w Xl-PaintMAX (niestety nie do trybu 15ego), brakuje mi dobrze napisanego rpogramu obslugujacego mysz od st do trybu 15tego wlasnie :/
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    Moj program graficzny "Kangur" pracuje w trybie GR.15 i swietnie sobie radzi z myszka od ST :D

    • 8:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    a zapisuje i odczytuje pliki w formacie MIC? jesli tak to zapodaj link do niego :)
    • 9: CommentAuthormono
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    A ten Kangur to nie na STka przypadkiem? Krzysiek - przyznaj się... ;>
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    Insert pytal o programy graficzne dzialajace w GR.15 i z myszka ST... moj program spelnia oba warunki :P
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    Prosze bardzo, tutaj pliki:

    ->link<-

    A tutaj krotki opisik:

    ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorinsert
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    oj Ty Kaz niedobry Ty... na Steka to nie chce :) hehe
    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime7 Feb 2011
     
    Kaz wypoczął i język naostrzył :P
  1.  
    O ile pamiętam, to w Kleksie w wersji myszowej ekran co jakiś czas skakał, bodaj przy używaniu niektórych opcji.

    New Generation chyba kiedyś puścili jakiś program obsługiwany myszą, do rysowania w interlace (2×gr.15), ale nic rewelacyjnego to nie było.
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Mar 2011
     
    To takim tez programem jest Lepix (w wersji myszowej), ale to juz chyba Insert wiesz.