atarionline.pl Ankh - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorScalak
    • CommentTime11 Apr 2009
     
    Witam serdecznie,
    kiedyś bardzo lubiłem tę grę i po latach do niej powróciłem. Niestety pomimo upływu lat nadal nie udaje mi się jej przejść - utykam w martwym punkcie :( Czy komuś się udało? Czy jest ona do przejścia?
    • 2: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime11 Apr 2009
     
    Heh, do dzis nie wiem czy czy ta gra ma taka pokaszaniona grafike i pierdzacy dzwiek, czy moze nie dziala na emulatorze poprawnie. Jak patrze po screenach to chyba to pierwsze :/

    Musisz miec zaparcie Scalak zeby w to grac :)
    • 3: CommentAuthorScalak
    • CommentTime12 Apr 2009
     
    banshee na moich obu Atarkach ma piękną grafikę i cudne dzwięki ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime12 Apr 2009
     
    A o co chodzi w tej grze wybieranej na początku joyem w lewo? Latam tym dziwnym wężem po ekranie i... no właśnie - i co?
    • 5: CommentAuthorbanshee997
    • CommentTime12 Apr 2009
     
    Scalak: kurcze, ta muzyka, w sumie az dziwne ze jej w zbiorach ASMA nie ma :D

    larek: wydaje mi sie ze to jakis rodzaj edytora komnat, ale jak sie tym poslugiwac ...
    • 6:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime12 Apr 2009 zmieniony
     
    Tak mnie temat zaciekawił, że sobie chciałem obaczyć jak to wygląda, ale google video search wypluwa tylko filmiki o wielce mówiącym tytule: Worst and Classic Games - Atari XL/XE
    ->link<-
    Dobre co? Dużo to wyjaśnia...
    • 7: CommentAuthorgedzior84
    • CommentTime12 Apr 2009
     
    Hehe, polecam więcej filmików tego kolesia, bo to jeden z moich ulubieńców. W którymś odcinku wyśmiewa jeszczze Bounty Bob Strikes Back i Breathe of the Dragon :P
    • 8: CommentAuthorScalak
    • CommentTime13 Apr 2009
     
    w sumie to powinienem jeszcze napisać gdzie mam problem... Od lokacji startowej -> w dół i pierwsza w prawo (patrząc od strony gracza) -> lokacja z latającymi dwoma gwiazdkami - w prawo -> tutaj są dwie komnaty z systemem "kluczy i drzwi" jednakże wracając z prawej lokacji górą czy też dołem i tak pojawiamy się w środku co uniemożliwia "otwarcie" drzwi po prawej (jak mniemam). Dumałem już nad wykorzystaniem tych kilku specyficznych przedmiotów i nici... Jeśli będzie potrzeba to mogę zrobić screeny o so chodzi... Dla tych co nie mieli styczności z tą wspaniałą ;) grą klawisz T przechodzi w "tryb take/use".
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime18 Sep 2009
     
    Scalak, dawaj screeny.
    • 10: CommentAuthorScalak
    • CommentTime18 Sep 2009
     
    qrcze czasowa maskra z czasem :( ale spróbuję machnąć to i owo... nie obiecuję... swoja drogą jednak udało Ci się mnie zakopać ;) masa materiałów do obrórby, kilka spraw serwerowych itp. itd. :P - chyba nie do odkopania :(
    • 11:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Sep 2009
     
    Scalak, spokojnie. Nie dasz rady czasowo to sie nie przejmuj.
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Sep 2009
     
    Scalak, spokojnie. Nie dasz rady czasowo to sie nie przejmuj. Nikt nam za to nie placi, zeby cos bylo zrobione szybko, na czas i jeszcze zgodnie ze specyfikacja ;)