atarionline.pl UXA - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorScalak
    • CommentTime23 Apr 2009
     
    pisałem bezpośrednio do X-Rey'a, ale dostałem zwrotkę dlatego też spytam tutaj. Orientujecie się czy UXA jeszcze będzie działać czy też ponad roczną przerwę można uznać za jego zgon?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Apr 2009
     
    Zrobilem rozeznanie tego tematu juz w zeszlym roku przed Swietami, ale jak dotychczas nie znalazlem czasu na dokonczenie i opublikowanie artka w tej sprawie.

    Cala trudnosc polega na czasochlonnosci, bo X-Ray prosil, zeby go nie cytowac, wszystko mam opowiedziec wlasnymi slowami na podstawie informacji od niego :)

    Jego wypowiedz mozna strescic tak: radioUXA nie dziala i nie bedzie dzialac, ale Lukasz chetnie wspomoze poradami, jezeli ktos bedzie chcial temat kontynuowac (znaczy sie prowadzic radio).
    • 3:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime11 Oct 2009
     
    Odkopuję temat, bo przyszło mi coś do głowy:
    Niedawno była mowa o dźwiękowych nowinkach z AOL, Kaz nawet robił przymiarki. A gdyby tak zrobić podcast, łączący w sobie wiadomości, 8-bitową muzykę i od czasu do czasu dłuższy felietonik? Co Wy na to?
    • 4:
       
      CommentAuthorgolem14
    • CommentTime11 Oct 2009
     
    Zrób!
    ...
    Chojrak?