atarionline.pl Jaka to gra!?? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime19 Aug 2011 zmieniony
     
    Gra karate. Walczylo sie dwoma zawodnikami na arenie z publicznoscia do utraty energi na pasku. W czasie przerwy z sufitu wyskakiwal skorpion ktorego trzeba bylo przeskoczyc.Wie ktos jaki to tytul? Zagrywalem sie w to z kumplem swojego czasu.
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    • 3: CommentAuthorbolo
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Dzieki tego wlasnie szukalem moim zdaniem jedna z lepszych bijatyk na Atari
    • 4: CommentAuthorbolo
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Ponawiam pytanie chodzi o gre na ktorej jezdzilo sie deskorolka przeskakiwalo sie przez dziury w ziemi, omilalo sie lecace strzalki
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime19 Aug 2011 zmieniony
     
    Hmm, jedyne co mi przychodzi do głowy to Plastron... Trochę podobne do deskorolki ;-)
    • 6: CommentAuthorbolo
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    niestety to nie to
    • 7:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    @bolo
    Skateboard: A Cross-Country Race. Moja pierwsza gra na Atari i w ogóle pierwsza gra video w życiu.
    • 8: CommentAuthorbolo
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    ->link<-

    wielkie dzieki
    • 9:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Cała przyjemność po mojej stronie.
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    O, a ja widzę to po raz pierwszy w życiu :)
    • 11: CommentAuthorbolo
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Polecam gra jest niezla
    • 12:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Też polecam. Prościutka zręcznościówka, ale potrafi wciągnąć jak bagno. Zawsze warto poćwiczyć swój refleks.
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Miałem kiedyś na kasecie gierkę typu PAC-MAN, na pierwszy rzut oka niczym nie różniącą się od zwykłego PAC-MAN/a jednakże podczas rozgrywki gdy duszki opuściły swoją "pieczarę" można było wejść do środka co przywoływało złego ciemniejszego PAC-MAN/a z którym trzeba było stoczyć walkę na strzały (znikał labirynt ,coś na wzór ARCHON/a).
    Jednakże mimo wielu prób i starań nigdzie w sieci nie mogę odnaleźć owej gierki a połowy z mojej kolekcji kaset mój magnetofon nie czyta.
    • 14: CommentAuthorpowrooz
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    @Irata4, mi na myśl przychodzi takie skojarzenie:
    ->link<-

    nie pac man - ale układ plansz jakby podobny,
    postacie również coś z Archona mają.
    Ale to wszystko takie wzrokowe skojarzenie.

    @Larek, ja takiego "cuda" też nie znałem !
    • 15:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime19 Aug 2011
     
    Nie,to nie to ,ale dzięki za trud ,dobrze pamiętam iż była tam postać PAC-MAN/a i ten drugi chyba był w kapelusiku .

    PS.Miałem kiedyś Skateboard na kasecie i fajnie się w to grało.
  1.  
    Well,

    Skateboard by Raindorf-Soft (Andreas Binner and Harald Schoenfeld) had been released on the german disk-magazine "AMC-Soft" a long time ago. This disk magazine featured mainly texts, but every issue had *one* game (on diskside b) and Skateboard was one of those games...

    Later the game was also available on an AMC compilation disk, named "AMC Spieledisk I"
    -Andreas Koch.
  2.  
    Well,

    Skateboard by Raindorf-Soft (Andreas Binner and Harald Schoenfeld) had been released on the german disk-magazine "AMC-Soft" a long time ago. This disk magazine featured mainly texts, but every issue had *one* game (on diskside b) and Skateboard was one of those games...

    Later the game was also available on an AMC compilation disk, named "AMC Spieledisk I"
    -Andreas Koch.
    • 18: CommentAuthorbolo
    • CommentTime2 Sep 2011
     
    Ponawiam pytanie tym razem chodzi mi o gre ktora zaczyna sie w jaskini, z jajka wykluwa sie smok ktorym sterujemy zbierajac inne jaja i walczac z jakimis ptaszyskami(Smok zieje ogniem) Prosze o tytul tej gry.
    • 19: CommentAuthorxxl
    • CommentTime2 Sep 2011
     
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Sep 2011 zmieniony
     
    WING WARS
    • 21:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime3 Sep 2011
     
    O ja p. Normalnie Avatar!
    • 22: CommentAuthorTolo666
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    przede wszystkim chcialbym sie przywitac jako nowy forumowicz, a stary atarowiec :). Mam pytanie moze ktos mi pomoze. Swego czasu mialem na Atari gre, ktora rozpoczynala sie pieknym intrem - Siedzacy czlowiek ,zamyslony w pewnym momencie bierze w rece kule i z tego co pamietam robi z niej jakas planete. W tle leciala przepiekna muzyka. tytul kojarzy mi sie jakby Permutation, Premutation - niestety nigdzie tego znalezc nie moge.Sama gra byla malo ciekawa jednak intro wymiatalo. Moze ktos z kolegow wie o jaka gre chodzi? Pozdrawiam serdecznie.
    • 23: CommentAuthors2325
    • CommentTime5 Dec 2012
     
    Supremacy ->link<-
    • 24:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Feb 2017 zmieniony
     
    Wie ktoś może jaki tytuły mają gry z 53sec , 2.19 , 5.38 i 6.30?

    • 25: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime25 Feb 2017
     
    @IRATA4: 5:28 to Shaq Fu chyba.
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Feb 2017
     
    tak , dzięki źle napisałem , szukam takiej strzelanki gdzie bohater zamiast dłoni miał spluwę ,już bardzo długo tego szukam .
    • 27: CommentAuthortrocero77
    • CommentTime1 Mar 2017
     
    @IRATA: 53s to MYTH (koleś z niebieskimi włosami z majchrem)