atarionline.pl Mam kasety i co dalej - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 Oct 2011
     
    Na kasetach mam parę gierek. Nie były one nigdy publikowane i mają charakter sentymentalny. Czy ktoś będzie może dysponował sprzętem na SV, który pozwoli zgrać zawartość do plików? A może ktoś pomoże to po prostu "odzyskać"? Ja nawet nie mam żadnego magnetofonu :)
    • 2: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime11 Oct 2011 zmieniony
     
    Jakiś czas wstecz dla "naszej kochanej Sikoreczki" proponowałem cóś takiego do zrobienia WAVów:

    Lt_Bri:

    [quote=Sikor]podaj mi sposób tworzenia wav-a bez posiadania magnetofonu do muzyki? Bo to raczej dość trudne może być?


    Żaden problem, jak masz ochotę to jeszcze jutro wyślę sprawne* ustrojstwo o nazwie "universum**. CASSETTENDECK C155".


    *minus część obudowy, ta była mi potrzebna do budowy małego wzmacniaczyka, ale ten konkretny model magneofonu świetnie się bez niej obywa - co wielokrotnie sprawdzałem przegrywając kasety ;)
    **czy jak kto woli Quelle[/quote]



    Jako że się nie odezwał - a na dodatek w międzyczasie obudowa wróciła z powrotem na tego grajka - więc jak chcesz to chętnie oddam ;)
    • 3: CommentAuthorw1k
    • CommentTime11 Oct 2011
     
    or use sio2pc to transfer to pc
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime12 Oct 2011
     
    dzięki. chętnie bym, po prostu, użyczył - ale jednorazowo. Czy będziesz może na SV?
    • 5: CommentAuthorLt_Bri
    • CommentTime13 Oct 2011 zmieniony
     
    Jeżeli znasz kogoś z okolic Białegostoku kto jedzie na SV to mogę przekazać.
    Jeśli nie - daj adres to podeślę (jak po użyciu nie będziesz dalej potrzebował, to wyrzucisz albo oddasz komuś kto będzie potrzebował ;)).


    ps. miejsca w środku obudowy jest tyle że pewnie ze dwie cegłówki by się zmieściły, ew. "międzymordzie" do współpracy z atarką i wszystkie turba jakie dotąd wymyślono ;)
    • 6: CommentAuthorw1k
    • CommentTime13 Oct 2011
     
    i default transfer atari-pc a turbo 2000 version games/programs.. sometimes i must save basic file to turbo 2000 or convert 600baud to turbo 2000

    i using COPY.TSD and sio2sd (in video you can see sio2pc)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Aug 2020
     
    Podpinam się pod ten wątek - jakby ktoś miał kasety z ciekawym softem ze starych lat (jakieś polskie produkcje, nawet programy w Basicu) to prosimy o zgrywanie albo udostępnianie nam kaset do przegrania.

    Misza dzisiaj się chwalił taką oto kasetą - Misza, zgrywaj to wszystko! :D