atarionline.pl "Oszukane gry" - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Sep 2015
     
    Robot Attack z 1982 działa tak powoli, skokowo i z przypadkowym nie reagowaniem na ruchy joysticka, że można tę grę nazwać oszukaną ;) Pomysł na grę prosty - z lewej maszerują roboty, z prawej jeździmy góra-dół działkiem. Roboty produkcji radzieckiej, ale nasza broń też jakaś z Korei Płn.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime8 Nov 2015 zmieniony
     
    Moon Patrol 3 - Zasady z mechaniką znaną z oryginału, ale poruszamy się w lewo i znacznie szybciej. Na tyle szybko, że gra niemal nie ma sensu. Mamy autofire przytrzymując przycisk, a dziury w powierzchni planety są znacznie mniejsze. Trasa nadal podzielona jest na literowe sektory. Muzyka zachowała melodię z Moon Patrol. Dyskietka leży tutaj ->link<- Nie widzę tej gry w zasobach atarionline, ale możliwe, że jest pod innym tytułem bo gra nie ma strony tytułowej.
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime13 Dec 2015 zmieniony
     
    W polskim Caveman w pewnym momencie dochodzi się do balona za który nie wiadomo jak złapać i nie można przejść dalej - woda. Jest to moim zdaniem całkiem dobry naśladowca Prehistorik, prócz tego, że chodzimy golasem w samych tenisówkach.
    • 4: CommentAuthors2325
    • CommentTime23 Dec 2015
     
    • 5: CommentAuthors2325
    • CommentTime15 Jan 2016 zmieniony
     
    "Jako ciekawostkę przytoczę że około pół roku po wypuszczeniu gry wśród znajomych, na giełdzie w moim mieście pojawił się "Out Run" na małe Atari. Wszyscy byli tym faktem podekscytowani. Niestety kazało się że to moja Dr.124 ze zmienioną planszą tytułową. Trochę mnie to rozzłościło, że moją radosną twórczość ktoś wykorzystał do oszukiwania ludzi." ->link<-
    • 6: CommentAuthors2325
    • CommentTime26 Jan 2016
     
    Commando 2



    Terminator to poziomy shooter nie powiązany z filmem.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Jan 2016
     

    zależy z którego roku ta kaseta ;-)
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime21 Feb 2016
     
    Z opcją warp speed przeszedłem cały labirynt w pokazanym tu wcześniej Batmanie Atari Project Team zbierając wszystkie przedmioty. Nie ma wyjścia, ani sposobu użycia przedmiotów (worki, guma, dłuto itp.)