atarionline.pl Bajty Polskie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRamos
    • CommentTime14 Nov 2011
     
    Związku z pytaniami o książkę "Bajty Polskie" i chęcią jej nabycia odpowiem na kilka waszych pytań. Zostało jeszcze trochę książek, więc możecie śmiało pisać na email: bajtypolskie@gmail.com i ją zamawiać.
    Druga część książka o grach być może będzie pod warunkiem, że zbiorę do odpowiedni materiał o starych grach. Tym razem postaram się was zaskoczyć nowymi nie znanymi faktami. Jakby ktoś chciał pomóc w zdobywaniu materiałów to zapraszam do współpracy.
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    Ja mogę Wam pomóc, nie wiem czy w zbieraniu materiałów (czas), ale mogę Wam pomóc w redakcji.
    • 3: CommentAuthorRamos
    • CommentTime15 Nov 2011
     
    napisz do mnie na email to pogadamy co i jak, zawsze dodatkowa osoba się przyda.
    • 4:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime19 Nov 2011
     
    Czy w Glucholazach w nastepnym roku albo innym zlocie atarowskim mozna liczyc na dystrybucje Waszej ksiazki?
    • 5: CommentAuthorRamos
    • CommentTime20 Nov 2011
     
    Nie wiem jak rozejdzie się książka, bo nie mam dużo już egzemplarzy. Zobaczymy jak to będzie. Do następnego zlotu jest jeszcze daleko.