atarionline.pl prince of persia - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

• 1:

CommentAuthorTheFender
    • CommentTime5 dni temu

imho prince of persia wygląda na grę wymagającą ogromu pracy. Pretenduje to raczej bardziej do wisienki na torcie aniżeli do "kolejnej prodki na atari". Na komodę ktoś zrobił, bo tam już nie ma w zasadzie co wymyślić :)
    Na atari jest jeszcze mnóstwo klasyków do dużo łatwiejszego i szybszego ogarnięcia (tak mi się wydaje).

Próby wplątywania w ten wątek ideologi "też chcemy PoP, a co my gorsi?" przypomina klasyczne staropolskie bicie piany i kręcenie wąsa :)
    • 2:

CommentAuthorIRATA4
    • CommentTime5 dni temu

Prince of Persja jest grą przełomową i po prostu warto było by ją mieć .
    • 3: CommentAuthortrocero77
    • CommentTime1 dzień temu zmieniony

@ tbxx - słusznie
    @ irata4 - otóż to
    @ TheFender - tu nie ma ideologii, bicia piany etc. Po prostu ktoś zapodał pomysł i stąd proste pytanie, podejmie się ktoś?
    Oczywiście jest mnóstwo klasyków których na A8 nie ma. Brak dobrej piłki nożnej, dobrych wyścigów, klasycznych i dynamicznych platformówek typu w prawo i lecimy ale nie o tym mowa. Gier typu point and click też jak na lekarstwo. Ale podkreślam nie o to chodzi. Po prostu fajnie by było pograć w POP na A8. Reasumując, jak by się komuś chciało kibicuje wszystkimi rękami i nogami.
    • 4: CommentAuthoratariki50
    • CommentTime1 dzień temu

Ja też!
    Jeśli coś może powstać na Atari. To niech powstanie. Przecież nie ma przymusu.
    Ja chętnie zagram w księżniczkę i trzymam kciuki za pomyślności projektu.
    • 5:

CommentAuthorTheFender
    • CommentTime1 dzień temu

@trocero77: ależ ja też sobie życzyłbym PoP na maluchu i też, gdyby ktoś utalentowany się podjął - kibicowałbym mu :) Ale nie jest to jedyna rzecz jaką chciałbym zobaczyć na Atari, inne zaś konwersje można by wykonać mniejszym nakładem pracy (przynajmniej tak mi się wydaje).