atarionline.pl Ankietka w sprawie Sikora... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime22 Jun 2009 zmieniony
     
    Mam prośbę, proszę o odpowiedź na następujące pytanie w formie TAK lub NIE. Ankieta trwa do końca czerwca bieżącego roku. Za wszelkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, proszę tylko, aby były szczere. A teraz pytanie:
    "Czy uważasz, że Sikor ze swoimi poglądamy i niewyparzonymi tekstami staje się "persona non grata ( ->link<- ) na niniejszym forum?".
    • 2:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    NIE (po cholere w ogole taka ankieta? kazdy ma kiedys jakies "niewyparzone teksty", ja cos chlapne, Kaz, miker, KAZDY! Jezeli ktos kiedys przestanie tzn ze powinien udac sie na obserwacje bo tzn ze wlasnie stal sie maszyna :))
    • 3: CommentAuthorScalak
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    NIE - różnorodność jest niezbędna do zachowania równowagi.
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    ja na forum jestem tylko czasem, ale NIE
    na miłość Boską
    przynajmniej coś się dzieje:)
    • 5:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Sikor..NIE wyglupiaj sie.. Prosze.....
    • 6:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    "zostawmy ich w spokoju i poczekajmy aż się sami powyrzynają"
    • 7:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Jak już, to "perona non gruchota". ;)

    NIE - i już.

    Sikor - wyluzuj, pliz!
    • 8:
       
      CommentAuthorrako
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    no co Ty Chłopie??!!
    ile Ty masz lat??
    Luzik ludzie, jest nas tak niewielu i jeszcze mamy się kłócić???
    mamy się wspierać i motywować a nie błotem obrzucać!!!
    NIE,nie, nie,--- jesteś niezastąpiona postacią tak jak i każdy inny na tym forum.
    • 9:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    @rako ! dobrze powiedziane !
    • 10: CommentAuthorirwin
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Nie!
    • 11:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime22 Jun 2009
     
    Nie. Ale ten wątek to już gorzej niż w naszym parlamencie ;-)
    • 12: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    Sikor, pytanie bylo zle postawione , to tak jakbys sie sam za wlosy chcial podciagnac albo pytania maturtalne w latach 50, kto jest najwiekszym wodzem ludzkosci i dlaczego Stalin, nie daj sie stary zwariowac w tym koleczku
    • 13:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    Ja mysle, ze Sikor po prostu ma zly humor/dzien (niepotrzebne skreslic), a watek zalozyl po to, zeby mu ten humor poprawic :). No to troche relaksu:



    • 14: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    ??? WTF?
    • 15:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    Zaxon - cos na rozweselenie i rozladowanie napietej bez powodu atmosfery :).
    • 16: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    Oj panowie, Sikor po prostu zbiera dowody poparcia, może w jakichś wyborach startuje ;)
    • 17:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    NIE
    Trzeba dużo więcej, żeby zostać gratem na tym forum :-)
    • 18:
       
      CommentAuthorWolfen
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    wlasnie! zalozmy partie! Sikor na prezydenta! :) Atari dla kazdego! znizki w barach mlecznych dla posiadaczy Atari! :D
    • 19:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime23 Jun 2009
     
    Tak...
    albo nie...
    albo tak...

    z tego wszystkiego zapomniałem napisać, że wcale to nie jest śmieszne
    --------------------------------------

    Sikor, stawianie takiego pytania na forum oznacza wielką odwagę i jeszcze większą odpowiedzialność! Rozumiem, że brałeś pod uwagę możliwość popełnienia hara-kiri, gdyby jednak okazało się, że odpowiedzi są na "tak"? Jestem ciekawy co byś zrobił w takim przypadku? Przy zadawaniu takich pytań zawsze trzeba wziąć pod uwagę niekorzystną odpowiedź! Nie rób tego więcej! :)
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Jun 2009
     
    Nie

    Właściwie ostatnio mało czytałem to forum i tak naprawdę to może nie wiem odnośnie czego to pytanie jest.

    Ja ogólnie jestem za wolnością wypowiedzi (choć bez przesady, przykładowo taki onet), przykładowo: „Nie zgadzam się z Twoimi poglądami, ale po kres moich dni będę bronił Twego prawa do ich głoszenia.”
    Autor: Voltaire


    popieram: rako i Larek mnie rozbawił;)
    • 21:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime26 Jun 2009 zmieniony
     
    Moja odpowiedz to: NIEEE!

    I jesli pytanie odnosi sie do bytnosci na TYM forum to w ogole nie rozumiem. Od biedy pojalbym odnosnie "konkurencyjnego" foruma, ale tu... ;O

    A sikorowe konkursy mialy w sobie pewien urok, nawet jesli nie przychodzily na nie prace (co pozniej stalo sie jednym z wyroznikow), to i tak brawo za konsekwencje i styl...
    • 22:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime26 Jun 2009
     
    Jak sama nazwa wskazuje "forum" jest po to aby pisac to co mamy na mysli i nie obrazac innych:)
    Wiec Sikor, jak chcesz to pisz to co Ci palce na klawisze niosa:)

    To ze inni (czesc osob) ma inne zdanie niz Ty to chyba dobrze?, inaczej to by lukrem jechalo z forum...

    pozdro.
    Ja jestem za Tak i Nie oraz Chyba ale nie wiem...
    • 23:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime28 Jun 2009
     
    O.K.
    Obiecałem kilku osobom, że wyjaśnię co i jak w tą niedzielę, więc po kolei.
    1. Sam temat ankiety to była pewnego typu prowokacja z mojej strony. O ile temat o "Panga-Ponga" zrobiłem z premedytacją (aby zmotywować pewnego autora), o tyle ostra dyskusja w tamtym temacie zrodziłą we mnie diabelski pomysł. Postanowiłem go sprawdzić na sobie.
    2. Praktycznie nikt (może z wyjątkiem Larka, co wnoszę po jego wypowiedzi) nie odkrył mego zamierzenia. Temat był na początku dość nośny - zgodnie z moimi planami.
    3. Jak zwykle widać, jak zapał i zaangażowanie opada z czasem. Praktyczny żywot tego tematu trwał... Dwa dni ;)
    4. Ciekawe jest dla nas wszystkich to, że mimo czasowych niesnasek, niewyparzonej gęby i kilku innych wad mamy jedną, za to wielką zaletę. Friendship. Po prostu trzymamy się razem ;)
    Tyle tytułem spraw "technicznych". Ale w dyskusji doszło coś jeszcze:

    Larek:

    Sikor, stawianie takiego pytania na forum oznacza wielką odwagę i jeszcze większą odpowiedzialność! Rozumiem, że brałeś pod uwagę możliwość popełnienia hara-kiri, gdyby jednak okazało się, że odpowiedzi są na "tak"? Jestem ciekawy co byś zrobił w takim przypadku? Przy zadawaniu takich pytań zawsze trzeba wziąć pod uwagę niekorzystną odpowiedź! Nie rób tego więcej! :)

    No, uważam się za odważnego człowieka, mimo wszystko ;) Hara-kiri (inaczej seppuku) jest honorowym sposobem skończenia ze sobą, więc pewnie musiałbym je popełnić (co zresztą z pewnych przyczyn miało miejsce na atariarea - nie pisywałem tam około 2 lat. Częściowo to był "sprawdzian" dla siebie samego - zaliczony). Mimo iż moje pytanie brzmi przewrotnie, nie jest zawarta w nim konsekwencja (proszę uważnie przeczytać, kilka razy) - ale pewnie przy niekorzystnym wyniku bym sobie zrobił jakiś urlop od forum.

    Dracon:

    A sikorowe konkursy mialy w sobie pewien urok, nawet jesli nie przychodzily na nie prace (co pozniej stalo sie jednym z wyroznikow), to i tak brawo za konsekwencje i styl...

    Ale jak już pisałem - nie powrócą z mojej strony. Właśnie ze względu na "tradycję prac".
    Tyle chyba wystarczy, choć jeśli ktoś ma jakieś sprawy lub pytania z tym związane - zapraszam do dyskusji ;) Najlepiej w tym temacie ;)
    • 24:
       
      CommentAuthorglowas11
    • CommentTime28 Jun 2009
     
    Sikor miałem przyjemność poznać cię osobiście równy z ciebie gość, może troszkę za ostro pojechałeś po Tomku ale nikt się za to nie obraża zresztą wy wiecie najlepiej co tam was boli . Ja uważam że szkoda waśni między ludzmi którzy niewątpliwie mają talent, warto natomiast zjednoczyć się i popracować nad czymś formatu Numena. To takie moje przemyslenie .

    A oczywiście pozdrawiam was obu .
    • 25:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Jun 2009
     
    glowas11: też uważam, że takie waśnie nie mają sensu, szczególnie w tym przypadku są dla mnie niezrozumiałe.

    Za pozdrowienia dziękuję i do zobaczenia na Głuchołazach;)