atarionline.pl Mam bana? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthornosty
    • CommentTime12 Sep 2012
     
    Przy probie dodania komentarza pod nowinką dostaję komunikat "Sorry but you have been blocked from posting comments".
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime12 Sep 2012
     
    nie masz bana, coś niestety jest nie tak - za każdym razem masz taki komunikat?
    • 3: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Sep 2012
     
    nosty:

    ->link<-
    • 4:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime12 Sep 2012
     
    w każdym razie to nie ten problem co wspomina xxl, dałem Ci info na priv
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime4 Sep 2014 zmieniony
     
    No i stało się - cofnięto mi status "swojego człowieka" na forum i jestem już zwykłym Atarowcem :)
    Tak bez uprzedzenia, ostrzeżenia, maila, smsa, wyjaśnienia, informacji...
    Łatwo przyszło, łatwo poszło ;)

    Proszę tym samym już nie pisać do mnie, żebym skasował jakiś wątek. Już tego nie mogę zrobić.
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    Kaz miał zamieścić stosowną informację, ale z powodu podróży jeszcze tego nie zrobił - więc żeby nie było nieporozumień, ja to uczynię :)

    Nie czuj się w jakiś szczególny sposób wyróżniony :) Kaz doszedł do wniosku, że status pt. "swój człowiek" zostaje wycofany i zostają wyłącznie admini. Swoją decyzję umotywował tym, że swoi ludzie i tak mogli co najwyżej ukryć lub odkryć wątek, nic więcej, natomiast wielu było nieświadomych swojej mocy i wprowadzało to niepotrzebne zamieszanie, gdyż niektórzy myśleli iż robią to tylko dla siebie :)

    W związku z powyższym Pan Dyrektor podjęli decyzję iż ten status zostaje wycofany. W ramach nagrody pocieszenia, chętnym status "Atarowiec" może zostać zmieniony na "Commodorowiec". Anyone? :D
    • 7:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    W takim razie gratuluję, bo widzę, że dostałeś awans na admina :)

    To ja poproszę o zmianę na Commodorowiec.
    • 8: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    Niechciany :/ Ale Pan Dyrektor stwierdził z kolei, że skoro i tak mam wgląd techniczny w bebechy serwisu (co, może w końcu zaowocuje usprawnieniami ;) - ale to zaraz po tym, jak rozwiążę inne zobowiązania), to żebym miał taki status oficjalnie, przynajmniej jest przejrzyście i wszyscy widzą, a nie "szara eminencja" ;)
    • 9: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime4 Sep 2014
     
    To ja poproszę o zmianę na Commodorowiec.


    Na pewno? Uprawnienia póki co są takie same, ale w razie wojny tacy będą rozstrzelani w pierwszej kolejności :)
    • 10:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime4 Sep 2014 zmieniony
     
    Tak. Zawsze chciałem być komodziarzem.
    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime4 Sep 2014 zmieniony
     
    Dzięki! Już jest! Super :D

    • 12: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime4 Sep 2014 zmieniony
     
    Nasz klient - nasz pan :)

    Edit: Ale jak zobaczysz pod oknem furgonetkę z ekipą i usłyszysz krzyki "Atari akbar!" to pretensje do siebie :D
    • 13: CommentAuthorming
    • CommentTime5 Sep 2014 zmieniony
     
    .
    • 14: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime5 Sep 2014
     
    Niby, co prawda nasze środowisko nie ma takich tradycji, ale kto zaręczy za użytkowników tego modelu?...



    @larek: po odbiór służbowych gumowców zgłosisz się na SV do Sebaloza :)
    • 15: CommentAuthorming
    • CommentTime5 Sep 2014 zmieniony
     
    .
    • 16: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime5 Sep 2014 zmieniony
     
    To wyjątek, taki żarcik :) Nie ma tu czegoś takiego jak rozbudowany zestaw rang jeszcze (jak np. na phpBB , co widać na AtariArea), ale pomyślimy nad tym. Na razie ich mnożenie po prostu wymagałoby robienia wielu powielanych wpisów do tabeli uprawnień, takie założenia. Ale jest już nowa wersja z nowymi pluginami - najpierw trzeba się zabrać za błędy i upierdliwości, potem wodotryski.

    Z drugiej strony, co za upadek... Jeszcze wczoraj - swój człowiek, a dzisiaj... Smutne. Ale już dawno wyszło szydło z worka:

    • 17: CommentAuthorming
    • CommentTime5 Sep 2014 zmieniony
     
    .
    • 18:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime5 Sep 2014
     
    Kurde - jeśli da się robić takie rzeczy to może i ja poproszę o Commodorowca, chociażby dla czystej przyzwoitości i wyeliminowania świadomego wprowadzania ludzi w błąd. Nie boję się żadnej wojny. :)
    • 19: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime5 Sep 2014
     
    Ja tez nie, chociaz media trąbią, ze Putin blisko. Ja rosyjski znam, a Ty? Znajomosc japonskiego w konfrontacji z Rosjanami moze zadziałać odwrotnie :D

    Znaj moje dobre serce, zreszta Ty juz dawno byłes rozszyfrowany :) Że tez ludzie tak z własnej woli pchają się pod nóż... ;)
    • 20:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime5 Sep 2014
     
    Panowie Wy sobie jaj nie róbcie.
    Wy się uczcie chińskiego.

    O ile wykluczam podbój naszej części Europy, o tyle w przyszłości dobrze umieć dogadać się z sąsiadem :)
    ------- ---- --- - - -
    P.S. Wieczór media kłamią.
    • 21: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime5 Sep 2014 zmieniony
     
    @TheFender: zawsze i niezmiennie, dlatego sie nie boje :)

    Robin Williams w swoim stand-upie "Weapons of Self-Destruction" mowił, ze w Kaliforni była akcja przed olimpiada w Pekinie, aby bojkotowac chinskie produkty w gescie solidarnosci z Tybetem. Konkluzja była nastepujaca: k...a, oni robia wszystko. Nawet naklejki "Wolny Tybet" :)


    PS. Materiał dowodowy na prawdziwa twarz Larka na filmie powyzej jest od 1:11:17 (bo zauwazylem ze nie wszedzie przeskakuje gdzie trzeba po odpaleniu)
    • 22: CommentAuthorming
    • CommentTime5 Sep 2014 zmieniony
     
    .
    • 23:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime5 Sep 2014
     
    @wieczor
    Myślałem o nieco innej wojnie... A tak poza tym to gitara panie Ferdku - dzięki. Tak jak sam napisałeś:

    wieczor:

    zreszta Ty juz dawno byłes rozszyfrowany :)

    więc tym bardziej owa zmiana wydaje mi się sensowna.

    TheFender:

    Wy się uczcie chińskiego.

    Ja także bardziej przychylam się ku temu scenariuszowi.