atarionline.pl Mam na zbyciu lub nabędę - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    Przypomnialem sobie wlasnie, ze mam sama gore obudowy od stacji dyskow SF314 (seria ST oczywiscie), troche brudna, ale do odczyszczenia.

    Chetnie nawiaze kontakt z osoba, ktora ma dol obudowy i wnetrze (na przyklad gore ma zniszczona) - zebysmy mogli wspolnie odwtorzyc kolejna stacje i uratowac ja od zniszczenia.

    Jezeli nie ma takich osob to wykorzystam ja na SIO2SD albo inny twardy dysk :).

    • 2:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    No no, masz ten rzadszy model - z prostokątnym przyciskiem a nie romboidalnym jak wszystkie wbudowane w ST(E) i inne SF-ki :-)
    • 3:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    Powiedzmy, ze mam 1/3 rzadszego modelu :)
    • 4: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime20 Jul 2009
     
    Albo i mniej :) bo bebechy wagowo mają dużo większy procent.
    • 5:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    Ale, ale, czy w ST(E)/TT/Falconie przypadkiem nie ma kontrolera na płycie ;) Wystarczy tylko dorobić (jakkolwiek) spód, włożyć zwykły napęd (pamiętać o zamianie D0 na D1 lub na odwrót, nie pamiętam teraz), zawnętrzne zasilanie i kabelek do stacji - i voila, masz nowy, działający napęd w starej obudowie (no, będzie w ST(E) działał jako 720KB, chyba że masz Ajaxa, ale to chyba nie problem?)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    Jezeli to ma byc stacja od peceta to chyba przedni panel nie pasuje rozmiarami do otworow i trzeba ciac...
    • 7:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    W twoim modelu pasuje, poza tym - i tak musisz dać sanki. Jedyny problem to wymiana oryginalnego przycisku na dłuższy lub zastosowanie "nakładki" jak w niektórych CD-ROMach starszego typu: przycisk do panelu obudowy a potem drugi pod nim, już właściwy. Reszta jak najbardziej standardowa (rozchodzi się po prostu o grubość plastiku z panelu, oryginalny przycisk w napędzie może być za krótki).
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Jul 2009
     
    Z braku ofert wykorzystam to na jakies urzadzenie zewnetrzne do malucha.