atarionline.pl Padło dodawanie plików do wątków. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jul 2009 zmieniony
     
    Jak w temacie. Proszę o sprawdzenie - część osób już zgłaszała ten problem. Potwierdzam - plik 12,7MB, 7zip ;(
    Pytanie techniczne - czy w takiej sytuacji dla stałych użyszkodników ;) nie dałoby się stworzyć jakiegoś zasobu (o ograniczonej pojemności, of coz) na serwerze i rozesłania im loginu i hasła (które z przyczyn oczywistych powinno być inne niż do forum). Oczywiście do zapisu - odczyt dla wszystkich.
    • 2: CommentAuthordrWho
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    czy objaw jest dokładnie taki jak w tym wątku ->link<- ? Z tego co widzę małe się bez problemów dołączają. Problemem są duże i stąd była moja prośba w powyższym wątku.
    • 3:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    Tak, dokładnie. A założyłem nowy wątek, aby uwypuklić problem, coby nie umknął. Czyli małe idą, duże lipa - z tego taki wniosek...
    • 4: CommentAuthordrWho
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    hmm nie do końca. Możliwe, że np. wygasa po pewnym czasie sesja/czy cuś (w kod nie zerkałem) i wolałbym wiedzieć czy tego szukać czy też nie -> test na szybkim łączu da odpowiedź.
    • 5:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime21 Jul 2009 zmieniony
     
    No, 6Mbitów (czasem nawet 10Mbitów)jest chyba wystarczającą prędkością łącza... No, chyba, że sam serwer atarionline jest na czymś wolnym...
    aha, wyjście to tylko 1Mbit/2Mbity (w zależności od pory i na którego dostawcę mnie router przełączy w danej chwili), ale to też wydaje mi się wystarczającą prędkością (i piszę tu o realnie zmierzonych prędkościach na kilku programach testowych, nie o prędkości teoretycznej na łączu)
    • 6: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime21 Jul 2009
     
    Próba dodania 25KB pliku xex:

    Napotkano pewne problemy
    You are not allowed to upload (hdm.xex) the requested file type: text/x-pascal

    Zipa dodać się udało.
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime25 Jul 2009
     
    To pilny problem doktorze Who, gdyby sie go dalo rozwiazac, to ludzkosc bylaby wdzieczna...
    • 8: CommentAuthordrWho
    • CommentTime25 Jul 2009
     
    no nie wiem czy mi się uda zdiagnozować w tym gąszczu kodu problem ;) ale póki co test zdjętego rozszerzenia...
    • 9:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    No zobaczymy, czy to pomoze :).
    • 10: CommentAuthormuffy
    • CommentTime29 Jul 2009
     
    próba dodania pliku:

    Napotkano pewne problemy
    The file you attempted to upload (04 True Um True (SS Marsch).mp3) was empty.