atarionline.pl Sztab Kwiecień Warszawa - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthoras...
    • CommentTime14 Apr 2013 zmieniony
     
    Na konkurencyjnym forum ukazała się informacja o sztabie Warszawskim. Więc że trochę osób nie czyta tamtej strony:
    -W nabliższy czwartek w Warszawie o godzinie 18:00 ma odbyć się sztab.
    Miejsce ul. Wilcza 58a (znajomi znajomych)
    Sztab od godziny 18nastej.


    ->link<-
    • 2: CommentAuthoras...
    • CommentTime14 Apr 2013 zmieniony
     
    .
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Apr 2013
     

    as...:

    .

    Też tak sądzę:P
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime14 Apr 2013
     
    TDC: wpadaj koniecznie, fajna miejscówka bardzo
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime14 Apr 2013 zmieniony
     
    tdc
    ty tutaj nie tedecuj tylko napisz co złego masz na myśli, as... rozumiem choć nie do końca w końcu to ty mi "mówiłeś"iż warto się spotkać grupowo czego nie żałuje,tdc jak rozmawialiśmy telefonicznie sprawiałeś inne wrażenie ,bardzo chciałbym wiedzieć o co biega.
    PS.wyczuwam zajebistą niechęć odnośnie mojej osoby.
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime14 Apr 2013
     
    @gorgh, dzięki śledzę wątek na FB, więc dzięki. Wpadnę jak dam radę (ostatnim razem nie dałem rady, niestety...).


    @IRATA4, nie wiem o czym mówisz.
    Co do niechęci no to wygląda na to że sobie zasłużyłeś. Na ostatnim party rozmawialiśmy o tym, po czym gdy już nie byłem obecny, nabroiłeś i Ciebie wywalono, więc się nie dziw.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     
    tdc
    wyszedłem sam,miałem wybór mianowicie mogłem położyć się spać albo wyjść i wybrałem wyjście (postalkoholowa głupota).
    Było minęło i nie widzę powodu by do tego wracać .
    • 8: CommentAuthoras...
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    Irrat mnie przy tym nie było jak "rozrabiałeś"..
    Słyszałem tylko opowieści.
    -ALe wiem że niesmak pozostał w ludziach.

    Pamiętaj!
    - ludzi jest to siebie bardzo łatwo zrazić.
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    no wiem, jak widać odbija się echem cały czas,po prostu postaram się to jakoś naprawić , myślałem iż jak wpadniecie do mnie na M3 to troszkę się zrehabilituję ,wypadało by dać szanse....
    • 10:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     

    tdc:

    Było minęło i nie widzę powodu by do tego wracać .

    Ja też nie chcę do tego wracać, ale to Ty wracasz, ja nic o tym nie pisałem tylko Ty.

    Co do tego co napisał As... to ma on bardzo dużo racji.


    Co do rehabilitacji, to uważam że to jest wykonalne ale wymagałoby od Ciebie bardzo bardzo dużego wysiłku (i to na wielu płaszczyznach), wtedy jest to do zrobienia. Jednak tak duży wysiłek, to nie wiem czy jest opłacalny, biorąc pod uwagę ew. zalety czy korzyści które potem osiągniesz.
    • 11:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     
    @tdc, trochę przesadzasz.
    Taki np. @Mitsumaru Tenchi - dał przykład tzw "złego wejścia". Jednak okazało się, że jest kopalnią wiedzy o grach i chętnie i uprzejmie się nią dzieli, czym zaskarbił sobie sympatię wielu forumowiczów, m. in. moją.

    @IRATA4
    Masz wybór:
    - wstąpić do klasztoru i odkupić winy.
    - odkupić wina :D

    A tak naprawdę, na dobre imię pracuje się latami, a spieprzyć można w 5 minut. Tak, jestem optymistą.

    Ja np. mam za złe niektórym celebrytom kabaretowym (niektórych znam osobiście), że są bardzo powściągliwi w słowach w rozmowie z ludźmi; tacy spięci jakby. Permanentnie. Za to na scenie - powalają.

    Wniosek: improwizacja, jaką jest (prywatna) rozmowa, wprowadza pewną szansę wpadki, co może być podniesione do rangi entej (ale nie musi, po prostu może), więc zawczasu każde słowo jest przemyślane na wskroś, tak na wszelki wypadek.

    Niestety, pilnowanie się przez cały czas to cena za dobre imię - za jego gwarancję, że takim pozostanie.

    @IRATA4, lubię cię chłopie, aczkolwiek na trzeźwo jesteś znacznie ciekawszym człowiekiem :D. Podobnie pewnie mawiają o mnie...

    I nie ma co się uprzedzać. Pamiętacie kawał o zającu, co chciał patelnię pożyczyć od lisicy? Ew. ta sama wersja, ale o dwóch Szkotach.
  1.  
    A wracjac do tematu rozumiem ze everyone is invited ?
    • 13:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    No mnie nikt nie zapraszał osobiście.
    Ale i tak sie pojawię na złość wszystkim :D
    W miarę możliwości ofcors.
    • 14:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     
    kosa0: Ja naturliś!


    jhusak:

    @tdc, trochę przesadzasz.

    Nie przesadzam, znam się trochę na psychologii i wiem co IRATA4 powinien zrobić i wiem jakie mechanizmy wyzwolił u ludzi (szczególnie tych co szczególnie "ucierpieli"). Myślę Kuba że uważasz że przesadzam bo nie zgłębiałeś tematu, a to właśnie ze mną IRATA4 rozmawiał na imprezie i to właśnie po tej rozmowie nastąpiła ta "afera", co jeszcze bardziej jest nazwijmy to ogólnie: dziwne.
    • 15: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    kosa0: oczywiście, wpadaj!
    Kuba: przepraszam, zapomniałem mea culpa, przybywaj!!!!!
    • 16: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     
    jeszcze o kimś zapomniałem:Gzynio! w miarę możliwości jak możesz to miłoby było się zobaczyć
    JakubD: podbijaj
    • 17:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     
    @Jhusak: a co do Mitsumaru Tenchi, to właśnie ja mu wyjaśniałem warunki tu panujące (choć kompletnie nie czytałem tego kiedy były jakieś spięcia więc nie wiedziałem o czym jest mowa) oraz ja go namawiałem do tego aby zaczął swoją wiedzę nagłaśniać. Dalej go będę do tego namawiał aby sobie założył kanał na YT, albo nawet założył z innymi podobnymi ludźmi i wspólnie robili fajne rzeczy.

    To że On dziś na AOL opowiada o grach (czego niestety z braku czasu często nie mogę doczytać do końca) to bardzo mnie to cieszy, jeśli ludzie nabrali dzięki temu do niego sympatii to po prostu super. Tenchi trzymaj tak dalej!
    • 18: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime15 Apr 2013 zmieniony
     
    hej, w związku z tym, że paru stałym bywalcom sztabów nie pasuje czwartek, gdyż pracują i bardziej im pasuje na spokojnie sobota, to mam pytanie: czy nie mielibyście nic na przeciwko gdyby sztab wspólny odbył się w sobotę?
    • 19: CommentAuthoras...
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    Qba widzimy się na sztabie :)
    Pamiętaj o przewrotach przez plecy :P
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime15 Apr 2013
     
    kuźwa
    • 21:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime16 Apr 2013 zmieniony
     
    Ja tam mogę w dowolny dzień, ale taka zmiana w ostatniej chwili to nie jest dobry pomysł.
    • 22: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    tdc masz rację, chciałem pogodzić interesy, ale się nie da, w związku z tym zostaje tak jak było- czwartek: sztab w "znajomi znajomych", sobota: sztab organizowany przez Sikora w "Ramie" dla tych co nie mogą w czwartek wpaść ( ->link<- )
    sorki za zamieszanie i do zo!
    • 23: CommentAuthoras...
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    TO widzimy się w czwartek!

    CZasami tak jest że nie da się pogodzić wszystkich interesów..
    • 24:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime16 Apr 2013 zmieniony
     
    Okidoki, czwartek, 18:00, zobaczymy, jak mi wyjdzie czasowo, pewnie będę gdzieś po 20:00
    • 25: CommentAuthoras...
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    Będziemy czekać :)
    • 26:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    ja akurat w czwartek będę w Warszawie ,jak co to mógłbym podjechać .
    • 27:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    @IRATA4,
    Na zlocie drzemałeś słodko w "sarkofagu" (sam widziałem :P), a to mniej typowa rozrywka więc zostałeś łatwo zapamiętany.
    Być może ta lub inna akcja nie podoba się paru osobom, bo i gusta są różne i... "nie czyń bliźniemu, co Tobie niemiłe" :P
    Twój lekki pech polega na tym, że trochę "spóźniłeś się w czasie" bo obecna ataroscena postarzała się nieco, a przez to też spoważniała i nie przystoi jej wywoływać, jak za dawnych lat, akcji typu "robienie Poland" na zagranicznym zlocie, itp. ;) Stąd jest też na to mniej tolerancyjna, jak mniemam. Taka kolej rzeczy...

    Ale uszy do góry i życzę dużo konstruktywnego działania. :)
    • 28:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Apr 2013 zmieniony
     
    @Dracon
    jednakże możliwości noclegowe są niewyobrażalne a poza tym ów "sarkofag"sam nie przyszedł więc jednak z ;-) dawnych czasów coś pozostało w tej czy też innej formie .

    Pierwsze wrażenie po przebudzeniu...wtf?
    - niezapomniane :-).
    • 29: CommentAuthorAdam
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    Postaram się pojawić na czwartkowym sztabie.
    • 30:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    @IRATA4
    Masz chyba nerwy jak postronki - ja bym zapewne zszedł na zawał.
    • 31:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Apr 2013 zmieniony
     
    Tenchi,Tenchi nie przesadzaj,czasami trzeba się wyszaleć a okazja do pochowania kogoś za żywca nie nadarza się zbyt często(trzeba zasłużyć,[jednak byłoby gorzej jakby zakopali lub co gorsza ODRZUCILI]).
    • 32:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    Zaraz tam przesada... Po prostu znam swoje reakcje na różne dziwne sytuacje tego typu i wiem, że mnie by to kosztowało sporo nerwów oraz punktów poczytalności. A jakby cię zakopali, to byś się zwyczajnie wygrzebał i tyle - filmów o zombie nie oglądasz czy jak? :P
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Apr 2013 zmieniony
     
    a jak !,zombiaczki są,...są smakowe ,lubie zombiaki,lubie strzelać do nich ...

    Chris Redfield

    PS.a myślałeś iż avatar to przypadek?
    ...bardziej tworząc go wzorowałem się na MGS(PSX) zlookaj :-)
    • 34: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    koledzy, byłem dziś w "ZZ" , bardzo fajne miejsce i obsługa, poznałem panie które będą nas obsługiwać, spotykamy się na górnym piętrze na końcowej sali
    • 35:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    .. a ja w "AA" sorka ,powaga i musiałem to napisać.
    • 36: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    irata, wpadaj tylko BEHAVE YOURSELF!!! :)
    • 37:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    Nie ma sprawy ,kultura zachowana :-),nie zapomnę
    • 38:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime16 Apr 2013
     
    Fajnie, ja też postaram się wpaść w czwartek, trochę odskoczni i odpoczynku mi się przyda...
    • 39:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Apr 2013
     
    ... jednak mnie nie będzie ,właśnie się dowiedziałem iż wyjeżdżam jeszcze dzisiaj do Poznania, ...a już się cieszyłem,no trudno taka praca (w Wawie będę za to w sobotę i jakby był ktoś zainteresowany to można by się spotkać w jakiejś Pizzerii,porozmawiać,zjeść placka [pubów raczej unikam ]) .

    :-(
    • 40: CommentAuthoras...
    • CommentTime17 Apr 2013
     
    Przecież w wawie jest 2gi sztab w sobotę!
    • 41:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Apr 2013 zmieniony
     
    ...o dziękówa jednakże teraz nie wiem czy jadę do Poznania dzisiaj czy z rana do Warszawy ponieważ pracownik (warszawiak) nie odbiera a warszawski termin zrealizowania katalogu jest krótszy i jeżeli nie odpowie w przeciągu 1,5godziny zostanie prawdopodobnie "zdyskwalifikowany" a ja będę jutro w Warszawie albo w Poznaniu ..... i znów ktoś dzwoni ,zwariuje za moment....
    napiszę jeszcze co i jak.
    ....'kupię 0,7 na leczenie paliatywne ... i pójdę spać ,bo w końcu sam sobie zbrzydnę..."
    ... k.... właśnie dostałem tel i jadę do Poznania i jak za raz z domu nie wyjdę to dostanĘ (GAME OVER ),będę w sobotę ,miłego sztabowania i do zobaczyska ,trzymajcie się :-)
    • 42: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime18 Apr 2013
     
    pierwszy chyba dotarlem do legowiska, choc mialem najdalej :) Dziekuje wam za przybycie i mile towarzystwo, U rule ppl :)
    • 43: CommentAuthoras...
    • CommentTime18 Apr 2013
     
    To był najliczniejszy sztab.. Było extra!
    • 44:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    Sztab super. Pozdrawiam wszystkich co byli i co nie byli.
    • 45:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    Ja również pozdrawiam, szkoda że jury nie dotarł...
    • 46: CommentAuthorAdam
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    ... nawet jego sławetny kubek się nie pojawił
    • 47:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    Faktycznie, a z mocą posępnego czerepu mógł go do nas wysłać:P
    • 48:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime24 Apr 2013
     
    Ciekawa sprawa mnie spotkała w drodze na sztab, na stacji metra jakiś młody człowiek zobaczył wielki znak i napis "Atari" (+ Atarionline.pl) na mojej koszulce. Tak mu się oczy świeciły, że skierowałem się w jego kierunki i uścisnąłem mu rękę.

    Jednak tutaj zacząłem się zastanawiać czy to jest jakiś nasz czytelnik, czy może gdzieś się już spotkaliśmy, zacząłem wertować pamięć i nic nie mogłem sobie przypomnieć (ale trudno pamiętać wszystkich z ostatnich nastu lat, a nawet kilku ostatnich :/)

    W końcu podjechało metro i musiałem wsiadać, jednak mimo to nie zdążyliśmy nic sobie wyjaśnić (była na to chwila), dlatego skoro nic mi nie powiedział to zakładam, że nie był to nikt z nas, a zupełnie przypadkowy przechodzień.

    To ciekawe, że u przechodniów znak Atari takie pozytywne wzbudza emocje;)
    • 49:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime24 Apr 2013
     
    Oj tam, chciał Cię poderwać, a Ty kojarzysz wszystko z Atari... ;)
    • 50: CommentAuthorAdam
    • CommentTime24 Apr 2013
     
    @TDC
    Kiedyś pisało się ogłoszenia typu "Piękna nieznajoma, spotkaliśmy się w tramwaju numer...", teraz są strony typu "spotted" :)

    Np. na Facebooku mamy "Spotted: Metro":
    ->link<-

    Niestety nie znalazłem tam wpisu z 18 kwietnia o chłopaku z napisem Atari, ale może witałeś się w metrze z nieznajomymi również dzień wcześniej? ;-) Oto wpis z 17 kwietnia:

    "Pozdrawiam chłopaka, który wszedł do metra i powiedział wszystkim "Dzień dobry!" Następnie wyciągnął rękę do mnie, i kobiety stojącej obok, w geście przywitania. A gdy zamknęły się drzwi, założył słuchawki na uszy i zaczął tańczyć. Taki występ w ciągu dwóch minut ;) Zasłużyłeś na Spotted.
    Niebieskooka szatynka."