atarionline.pl Moje filmiki na Youtube, a Adsense - wątpliwości - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime19 Apr 2013 zmieniony
     
    Chłopaki poradźcie, dostałem zaproszenie do programu partnerskiego Youtube. Fajnie byłoby zarobić kilka dolców na moich atarowskich filmikach,nie ukrywam byłaby to jakaś motywacja do robienia nowych...sęk w tym, ze w regulaminie programu partnerskiego zabronione jest wykorzystywanie gier bez pozwolenia autora, albo bez przyznania licencji pod groźbą usunięcia konta Adsense...i tu moje pytanie, czy dotyczy się to takich starych gierek?...puk, puk, jest tam jakiś prawnik? :)
    • 2: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    mi tez zaproponowali, odmowilem i chyba dzieki temu od roku nie widzialem reklamy na yt
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    Odmówiłem z racji reklam. Potem jeszcze w opcjach znalazłem coś i przestały się całkiem pokazywać. Nie były w żaden sposób powiązane ze starym oprogramowaniem.
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    Ja nie wiem czy taki program partnerski daje zarobić, nie zarabiałem na YT, ale zarabiałem w innych miejscach i domyślam się że także w tym miejscu są to symboliczne kwoty i to licząc rocznie!
    • 5: CommentAuthorodislaw
    • CommentTime19 Apr 2013 zmieniony
     
    zarobić naprawdę można, ale oglądalność i subskrybcje muszą być na naprawdę wysokim poziomie ....ale to nie u mnie :P, robiłem symulację kalkulatorem to wyszło jakieś 250 zł na rok pod warunkiem, ze raz w miesiącu wrzucałbym kolejny Atari Joke :)...w grudniu miałbym na prezenty :D
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime19 Apr 2013
     
    Skoro tak to powodzenia w robieniu nowych filmików!
    • 7: CommentAuthorDamaskRose
    • CommentTime14 Dec 2017 zmieniony
     
    Polceam moj kanal na youtube (duzo starej muzyki, roznych materialow, klipow ) ->link<- Zakladka playlisty i do obejrzenia. Polecam tez filmy na filmweb - ->link<-