atarionline.pl Bajtki skany na Allegro - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpajero
    • CommentTime26 Jul 2009 zmieniony
     
    Bajtki skany na Allegro:
    ->link<-

    i co takiemu zrobić?
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    No coz, po to przenosilismy Bajtka do postaci cyfrowej, zeby sie rozszedl po swiecie i nie zaginal :). Ale 12 zlotych to chyba duzo za plytke i wypalenie... plytka 1 zloty, nagranie powiedzmy ze 1 zloty za prad i amortyzacje komputera, 1 zloty koszt downloadingu.
    • 3: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime26 Jul 2009 zmieniony
     
    plus oplaty na alegro, plus poczta i wysylki, interesu nie robi,

    Ale swoja droga daje do myslenia, mam juz plytke z sio 2 sd kupiona z mnogo softem na niej, moze i u ciebie Kaz warto by pomyslec nad coroczna edycja strony na DVD?
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    A reszta to czysty zysk :)

    Nie sądzę, żeby miał zbyt wielu klientów.
    • 5: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    no to Larek nie badz zdziwiony,
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    Zaxon - oplata za wysylke jest chyba oprocz tych 12 zlotych.

    A co to za plytka SIO2SD z softem? Co tam na niej jest?

    Jezeli chodzi o edycje DVD strony to nie widze problemu - ale udostepniac moge po prostu obraz dysku, bo bawienie sie z fizycznymi plytkami to nie dla mnie. Tylko ze caly material atarionline.pl nie zmiesci sie na jednej plytce 4,7 GB.
    • 7: CommentAuthorzaxon
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    no plytka z sio2 sd jest moja bazową ,tam jest zebrane prawie wszystko co do atari, ,atr z grami,podzielone na foldery typu atr,com zdjecia rozszerzen, romy, itp, taka wikipedia na DVD,
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Jul 2009
     
    Jezeli chcesz to udostepnic - to zrob obraz plytki, zamieszcze do sciagania na serwerze.
    • 9: CommentAuthorpajero
    • CommentTime27 Jul 2009 zmieniony
     
    zaxon - a skąd masz n-część tych zbiorów? :)


    PS. gość zakończył licytacje przed czasem :)))))
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime27 Jul 2009
     
    Mnie ten gosc z Allegro i inni podobni nie przeszkadzaja. Po prostu docieraja do takich osob, ktore by w zyciu nie zajrzaly na RetroReaders czy na atarionline.pl, albo po prostu z innych wzgledow wola gotowca do reki niz samemu przygotowac sobie plytke.

    A ze jakies koszty przygotowania plytki ma to pewne. Wiec niech sobie dziala, jak chce, chociaz jak zauwazyl Zaxon, kokosow w taki sposob nie zrobi. Mimo wysokiej marzy.
    • 11: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime16 Aug 2009
     
    I znów pokazały się skany Bajtków na allegro ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime16 Aug 2009
     
    To wkrotce powinien pojawic sie tez "Komputer" :)
    • 13: CommentAuthorScalak
    • CommentTime17 Aug 2009
     
    hmm... poprzednik miał je od nas (sprawdzałem te przykładowe) natomiast ten sprzedawca już jest ciekawszy :) Numer 1 i 4/85 ma okładki kolorowe pochodzące od erd'a a wszak my mamy w bibliotece skany ksera... Swoją drogą szczęśliwy posiadacz tych numerów byłby proszony o doskanowanie i podesłanie do nas!
    • 14:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime17 Aug 2009
     
    A w ogole to Erd wykonuje kawal dobrej roboty, tyle chodzenia po biliotekach, szperania, wyszukiwania. Trzeba by sie kiedys z nim zaznajomic :)