atarionline.pl Cenzura na forum - czyli jak zatuszować. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime29 Jul 2009
     
    Sorry, Kaz, ale to nie powinno tak działać. Rozumiem Twoje intencje (usunięcie mojego wpisu w wątku o zdjęciach Adama Mownego, odpowiedzi do TDC-a), ale tym razem tego nie załagodzisz. Straciłem cały szacunek i poważanie dla TDC-a, o czym publicznie oświadczam. Trudno.
    • 2:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime29 Jul 2009 zmieniony
     
    Takie oswiadczenie jako powyzej mozesz zlozyc i Twoje prawo. Jednak jechanie wyzwiskami to inna sprawa i komentarz usunalem, bo nie zawieral nic ponad wulgaryzm.

    Niczego nie tuszuje, a Twoja postawa swiadczy o tym, ze chyba glupiejesz na stare lata.

    PS. Forum Atarum powstalo po to, zeby ludzie zainteresowani Atari mogli bez krepowania sie i bez obelg ze strony innych osob wypowiadac sie. Wiesz o tym doskonale, bo sam w swoim czasie byles napastowany na AA. Tym bardziej Twoje zachowanie mnie zdumiewa i zniesmacza.
    • 3:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime29 Jul 2009
     
    O.K. Głupieję na stare lata. Dzięki. Mimo wszystko mam odmienne zdanie na ten temat, pozostawiam je dla siebie w takim razie.
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Aug 2009
     
    Co to się porobiło...