atarionline.pl Silly Venture 2k13 - never give up. STay Atari ! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime6 Sep 2013 zmieniony
     

    Dracon:

    Secundo: z całym szacunkiem dla twórców, ale mi bardziej podobały się produkcje z przedostatniego SV niż z 2012 r


    Oczywiście, masz słuszność - nie wszystko przecież może się podobać wszystkim. Ważne, żeby uczestnikom party podobało się wystarczająco. Ja mam również swoją odmienną opinię o kilku demach, które inni mogliby uważać za świetne czy wręcz przełomowe.

    Dracon:

    Dla mnie bez sensu jest z kolei argument, że robienie na ostatnią chwilę, tak popularne, spowoduje, iż demo będzie takie fajne, itp. Potem jak zwykle wyjdzie brak designu, grafiki (szcz. całoekranowej) czy czegoś innego. :(


    A ja się z tym w pełni zgadzam. Ale pomiędzy na ostatnią chwilę a parę lat, jest trochę wolnej przestrzeni? Wydaje mi się że jest to właśnie parę miesięcy. A brak designu itp w demach moim zdaniem wynika z braku designu, a nie czasu ;) W sensie nie przywiązywania odpowiedniej wagi do tego (design jak istnieje również znacząco skraca czas.

    Dracon:

    Tak się składa, że tutaj jest forum które służy do dyskusji, więc zabronić mi nie możesz głosu, a piszę to co uważam, bez nadmiernego schlebiania.


    Aniżbym śmiał czegokolwiek komukolwiek zabraniać - ja tylko z Twoim zdaniem polemizuję :) Po prostu wydaje mi się że przerwa powinna zależeć od tego czy organizatorowi się jeszcze chce i czy może, a jedynym powodem poza tym byłaby niewielka popularność czyli właśnie przesyt (BTW: nie zauważyłem, z reguły wszystkie 4 party mają raczej znaczącą frekwencję i każde ma nieco inny klimat, więc raczej nie stanowią konkurencji). A co pikslowania: maluj maluj, mi się Twoja grafa też podoba ;)
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2013
     
    Wracając do prac na compo :) Jest dobrze. Jest BARDZO dobrze. A z tego co się dowiedziałem dzisiaj - będzie jeszcze LEPIEJ :) Zapowiada się ciekawa noc ! A może dwie ? :)
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime6 Sep 2013
     
    Tego nam trzeba!;)
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Sep 2013 zmieniony
     
    Żebym o wszystkim mógł mówić... :D Może tylko rąbek tajemnicy - dwie platformy mają już wymaganą liczbę dem do przeprowadzenia compo ;)

    A tak z zupełnie innej beczki - chciałbym poinformować o zmianie, jaka nastąpiła w regulaminie compo w kategorii Atari XL/XE Music Compo:

    Punkt brzmiący:

    Dozwolone jest użycie programu SoftSynth


    Obecnie wygląda tak:

    Dozwolone jest użycie programu SoftSynth oraz syntezy 1-bitowej na GTIA (LyndonSharp, Octode, QChan, Tritone)

    Pełny regulamin compo dostępny jest na stronie imprezy ->link<-
    • 5: CommentAuthoras...
    • CommentTime6 Sep 2013 zmieniony
     
    Czyli ilość prac będzie jak za dawnych lat!!!....!!!
    Dracon czekamy na Twoją grafikę!!!!!!!!!!!!!
    p.s.
    Dracon napisz na mojego maila, na konkurencyjnym forum mnie nie spotkasz :)
    • 6:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Sep 2013
     
    Ja w sprawie tego:

    Grey:

    Długo zastanawiałem się czy poruszać ten wątek, ale ponieważ do eventu pozostały 2 mięsiące z małym haczykiem to zaryzykuję :)

    Pamiętam jak dopiero co skończyło się SV2k12 i pytania wielu partyzantów czy będzie kolejna edycja. Widząc iż waham się z podjęciem ostatecznej decyzji padło wiele deklaracji. Będzie intro / demo od grupy X Y Z, invitka, etc etc. Nie ukrywam że dla mnie miało to bardzo duże znaczenie, był to przysłowiowy kop i motywacja do dalszej pracy na rzecz eventu - biorąc pod uwagę fakt iż SV miało być imprezą "jednorazową" w 2000 roku, to kolejne edycje nie miały prawa mieć miejsca :) A jednak stało się inaczej. To Wy jesteście moim motorem napędowym. Czeka mnie teraz ponad 8 tygodni wytężonej pracy, kolejne niespodzianki i sprawy czysto logistyczne - wcale nie mniej absorbujące. Oprócz tego koordynuję kilka projektów na compo. Słowem trzeba być cyborgiem aby to udźwignąć :) O sprawach czysto życiowych nie wspomnę - dom, dzieci, praca itd. To już zupełnie inny temat. Dlaczego o tym piszę? Chciałbym, aby osoby które tak mocno mnie mobilizowały do organizacji SV2k13 i obiecywały "gruszki na wierzbie", aby te na niej wyrosły :) Szczerze mówiąc padłem wczoraj gdy ktoś napisał mi "dema chyba jednak nie zrobię, intra też nie dam rady, może napiszę muzykę, ale nie obiecuję". Wtedy myślę sobie jak wiele spraw rodzinnych zawaliłem w tym roku z powodu SV i jak bardzo uwierzyłem w pewne deklaracje... Ja niestety nie mam tak "komfortowej" sytuacji, aby wycofać się teraz i napisać "nie dam rady jednak w tym roku, może zrobię sztaba zamiast party - chociaż też nie gwarantuję".

    Nie robię eventu dla samego eventu. Wszystkie prace oddane na compo traktuję jako wspólną "ściepę" na jego kontynuację. Weźcie to proszę pod uwagę. Jeśli leży Wam na sercu przyszłość Silly Venture - pamiętajcie o swoich deklaracjach zaraz po SV2k12.


    Co prawda, niczego nie obiecywalem po SV2k12 :D (zreszta wtedy pechowo dotarlem tylko do Gdanska, na party z powodu wypadku juz nie), ale dobrze zostalo to powiedziane i zmotywowalo mnie do tego, zeby cos wystawic na gfx compo.

    Wiec siadlem i pokonczylem jakies stare prace, ktore latami lezaly niedokonczone. Dwie juz zrobione, trzecia sie tworzy, czwarta i piata czekaja w kolejce, mam nadzieje, ze wystarczy mi czasu.

    Grey, mozesz na mnie liczyc :)
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime7 Sep 2013
     
    Podsumowując :)

    Dracon:

    Nie oczekujmy od atarosceny zbyt wiele na dziś. ;)


    Oczekujmy :) Jak nie dziś, to kiedy? Jak widać należy oczekiwać i oczekiwania są spełniane :) I pamiętaj - rzadko kiedy dostaniesz więcej niż oczekujesz - najczęściej najwyżej tyle samo... Więc żeby dostać cokolwiek - należy oczekiwać wiele ;)
    • 8:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime7 Sep 2013
     
    Trzecia tez zrobiona :)
    • 9:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime8 Sep 2013
     
    @KAZ: bardzo dziękuję! :) Nie mogę się doczekać aby zobaczyć Twoje prace na compo :) Mam nadzieję, że w tym roku uda Ci się dotrzeć!

    A tak z innej beczki - myślałem że fajne tytuły ukażą się tylko na konkursie ABBUC'a, a już dostałem zapowiedź dobrze zapowiadającej się gierki na małe Atari :)
    • 10: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Sep 2013
     
    jak mi starczy czasu na druga produkcje to zrobie moze jakies BOOT SECTOR intro :D
    • 11: CommentAuthoras...
    • CommentTime8 Sep 2013
     
    Zrób zrób!!! Ale koniecznie na nielegalach :P
    • 12: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Sep 2013
     
    sie wie
    • 13: CommentAuthoras...
    • CommentTime8 Sep 2013
     
    :)
    • 14:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime10 Sep 2013
     
    dobre wieści, Kaz:)
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime10 Sep 2013
     
    Powiem tylko tyle, że... ruszyło się :) Dzisiaj otrzymuję praktycznie same dobre wiadomości !
    • 16: CommentAuthornodez
    • CommentTime10 Sep 2013
     
    nielegale rulez :D
    • 17: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime10 Sep 2013
     
    Nielegale to zło: ->link<- :)
    • 18: CommentAuthorxxl
    • CommentTime10 Sep 2013
     
    jesli nie nie umie korzystac to czyste zlo :-)
    • 19:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime10 Sep 2013
     
    Dlaczego ktoś to nazwał nielegalami? To zła nazwa jest....
    • 20: CommentAuthornodez
    • CommentTime10 Sep 2013 zmieniony
     
    e tam tak samo mozna powiedziec ze vbxe xms stsreo covox sio2sd side sdx qmeg happy1050(mam wyliczac dalej) itd itp TO zlo :) atari 800 + 1010 (bez turbo i max 48 kb) sa ok :D
    • 21: CommentAuthornodez
    • CommentTime10 Sep 2013 zmieniony
     
    xeen: to nie nielegale tylko bonusy 6502 :) sory za off top
    • 22: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime11 Sep 2013
     
    Nielegale to dobra nazwa, może negatywna konotacja tego słowa jest niewłaściwa :) Legal to ogólnie coś oficjalnie usankcjonowane, w tym wypadku w oficjalnej dokumentacji. W związku z tym, wszystkie cechy nieudokumentowane to nielegal :) A co do nielegali to temat jak gdyby się zdezaktualizował, gdyż wbudowanie 816 do Atari nie oznacza już niekompatybilności - ma być switch włączający oryginalny procesor. I tak powinno być od początku.
    • 23: CommentAuthorxxl
    • CommentTime11 Sep 2013
     
    jak z alkoholem - nielegalny dla malolatow ;-) poza tym legalny i bezpieczny dla ludzi z glowa ;-)
    • 24:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime11 Sep 2013 zmieniony
     
    Non pro publico bono.

    A poza tym ja to chyba małolat jestem. Alkohol mi szkodzi.
    Ale z drugiej strony to chyba nie, bo szkodzi na wątrobę...
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Sep 2013 zmieniony
     
    Kochani, mam dobre wieści :) Coraz więcej ludzi pisze w sprawie prac na compo, dlatego zapowiada się nie jedna noc, a dwie ! :)

    Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to harmonogram SV2k13 powinien wyglądać mniej więcej tak:

    PIĄTEK
    godz. 20:00 - oficjalne otwarcie, przywitanie gości, prezentacje materiałów video - pozdrowienia od znanych ludzi ze świata Atari
    godz. 21:00 - poczęstunek dla uczestników
    godz. 22:00 - pierwsze crazy compo (DEZEMBERFEST!)
    godz. 22:30 - devil's show (18+)
    godz. 00:00 - prezentacja dem z Atari 2600 oraz XL/XE

    SOBOTA
    godz. 10:00 - pobudka z Red Bull'em
    godz. 11:00 - turniej QUAKE'a na połączonych w sieć komputerach Atari Falcon 060 (prowadzi: As)
    godz. 12:00 - wizyta mediów i relacje z imprezy
    godz. 14:00 - wypad Hummerem H2 na miasto, wewnątrz szampan i produkcje demoscenowe na ekranach LCD
    godz. 18:00 - koncert Ultrasyd'a (Francja)
    godz. 20:30 - crazy compo (AUTUMN'S FISHING!)
    godz. 21:00 - pierwsza część compo (gfx, msx + game)
    godz. 01:00 - prezentacja dem z Atari ST/STe oraz Falcon

    NIEDZIELA
    godz. 12:00 - crazy compo
    godz. 13:00 - konkurs niespodzianka
    godz. 14:00 - godzinny materiał filmowy dotyczący konsoli Atari Jaguar
    godz. 15:30 - niespodzianka
    godz. 17:00 - pojedynek w grze TEMPEST 2000 (Atari Jaguar)
    godz. 19:00 - druga część compo (intro, demo + wild)

    PONIEDZIAŁEK
    godz. 10:00 - ogłoszenie wyników compo, rozdanie nagród

    Harmonogram imprezy ma status beta i może ulec zmianie.
    • 26:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Sep 2013
     
    Grey - zgodnie z obietnica, poslalem Ci prace. Wyszlo tego cztery, a nie trzy, ale to chyba lepiej, nie? :P

    Noc pikslowania byla bardzo przyjemna, ale na wiecej chyba czasu mi nie starczy :(
    • 27:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime12 Sep 2013 zmieniony
     
    @KAZ: potwierdzam odbiór i bardzo dziękuję! :)

    Jest dobrze. Będą compoty na (prawie-)wszystkie platformy Atari, od 2600 po Jaguara :) Cieszę się, że nikt "nie zamyka przede mną drzwi" :D Ściepa na kolejne SV w przyszłości jest obecnie ogólnoświatowa :D Więc kto wie, Koleżanki i Koledzy, kto wie... :)
    • 28:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Sep 2013 zmieniony
     
    Kochani, mam do Was 2 sprawy.

    PO PIERWSZE

    Być może część z Was już nie pamięta, ale jakiś czas temu została utworzona strona do głosowania na prace z SV2k12 online. Termin głosowania został przedłużony o kolejny miesiąc, a wyniki zostaną ogłoszone na SV2k13.

    Podaję linka do newsa na AOL:
    ->link<-

    PO DRUGIE

    Znany forumowicz Piter rozmawiał z bratem Ś.P. Vulgara Andrzejem, który zgodził się przekazać na SV2k13 konsolkę:



    Bardzo dziękuję w imieniu uczestników oraz swoim własnym Andrzeju, za ten wspaniały prezent przypadający na 20-tą rocznicę tej konsoli.
    • 29:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Sep 2013
     
    Kochani, do konkursów na SV2k13 dochodzi nam kolejna kategoria - ATARI 2600 MSX COMPO. Format zwykła binarka na 2600, reguły jak w ATARI 2600 demo compo (bankswitch max 32k, bez extra RAMu i dziwnych cartów, w szczególności Pitfall II).

    Ponieważ pisanie muzy na ATARI 2600 nie jest rzeczą łatwą i często pisze się ją DOSŁOWNIE - osoby zainteresowane tematem proszone są o kontakt ze mną w celu otrzymania wszelkiego supportu w tym temacie :) Póki co do tej kategorii pretendują dwie prace z Polski (!), stąd też sama idea tego compo.
    • 30:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime30 Sep 2013
     
    Z racji, że wiele osób pewnie będzie musiało wrócić do siebie w niedzielę wieczorem sugeruję, by najważniejsze compo (czyli demo/intro compo) odbyło się w pierwszej turze w sobotę :-) lub chociaż wcześniej.
    • 31:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Sep 2013 zmieniony
     
    @Alex: właśnie mam tutaj spory dylemat. w poniedziałek jest święto, wiele osób zostaje do poniedziałku, a część osób z zagranicy nawet wtorek/środa (nie mają wcześniej wylotów, zostają w hotelach). Ciężko będzie chyba znaleźć złoty środek. Prac zapowiadanych jest naprawdę dużo, nie chciałbym zdradzać szczegółów, bo różnie to bywa :)

    Planuję gfx/msx/game compo w sobotę, resztę w niedzielę. Zobaczymy co da radę zrobić jeśli chodzi o godziny.
    • 32:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime30 Sep 2013 zmieniony
     
    Grey, pls nie zmieniajmy tego za bardzo - zwłaszcza dni. Dla osób które przyjadą w sobotę zwłaszcza - już teraz niektórzy mają poustawiane w domach teściowe, opiekunki i cuda na kiju.
    Trzymajmy się planu - po to on jest aby wszyscy mogli się wpasować :)
    • 33:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Sep 2013
     
    @xeen: tzn trzymać się planu takiego, jak w proponowanym harmonogramie? sobota i niedziela?
    • 34:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime30 Sep 2013 zmieniony
     
    Moim zdaniem tak (aby uniknąć maratonu, który ma swoje oczywiste wady) - w miarę możliwości; of coz pewnych rzeczy nie przeskoczymy :) Jeżeli chodzi o mnie indywidualnie to kompo wcześniej w niedzielę nie jest problemem.

    Najważniejsze aby to ustalić wcześniej ostatecznie, bo niktóre osoby ustawiają sobie wyjazd pod konkursy.
    Piątek też moim zdaniem zdecydowanie za wcześnie - sądzę że masa osób dojedzie w sobotę (praca)
    Sobota i niedziela - propozycja - brzmi dobrze.

    No i niech MOC będzie z nami :)
    • 35:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime5 Oct 2013 zmieniony
     
    Wczoraj otrzymałem jedną z paczek od SH3 (Reboot) z nagrodami na Silly Venture 2k13 ! Dzięki uprzejmości RGCD oraz JAGWARE otrzymaliśmy 12 oryginalnych gier gier na konsolę Atari Jaguar ! Część na pewno przeznaczona zostanie na compo stricte dla Jag'a, część dla osób które nie wystawiały nic na tę konsolę, ale brału udział w compo i mają również Jaguara.

    Jedna z gier prezentuje się tak:



    A tak wygląda cała paczka, którą otrzymałem od SH3:



    Wkrótce zaprezentuję kolejne nagrody od pozostałych darczyńców :) Oczywiście wszystkie osoby, które chciałyby dodatkowo wesprzeć "worek" z nagrodami na SV2k13 są bardzo mile widziane !
    • 36:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime9 Oct 2013
     
    Oto kolejne nagrody na SV2k13, tym razem ufundowane przez organizatora PIXEL HEAVEN - Roberta Łapińskiego (Łapusz) ! Robert już jakiś czas temu zadeklarował wsparcie naszego eventu, podał konkretną kwotę a ja wybrałem konkretne przedmioty.



    Jak widać są to same NÓWECZKI :)

    ATARI FLASHBACK 3 (1 szt.) - konsola za zajęcie pierwszego miejsca w Atari 2600 demo compo

    SŁUCHAWKI NAUSZNE GEAR4 (2 szt.) - przeznaczone na MSX Compo (małe i duże Atari)

    JOYSTICK SKORPION (1 szt.) - prawdopodobnie dla kategorii COMBINED GAME COMPO

    Jeszcze raz wielkie dzięki Łapusz! :)
    • 37:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime15 Oct 2013
     
    Właśnie dotarły do mnie kolejne nagrody na SV2k13, tym razem wsparł nas Andreas Koch z Niemiec.



    A są to:

    - 3 odtwarzacze MP3 (2 bez wyświetlaczy, jeden mały z wyświetlaczem)


    - 2 pendrive'y USB (jeden wypełniony animacjami TIP na małe Atari, drugi z dźwiękiem oraz klipami video z Atari 8-bit, 16-bit, 32-bit i 64-bit)

    - 2 micro pendrive'y USB wypełnione dźwiękiem i klipami video z Atari

    Andreas, if You read this - thank You for Your heavy support for SV event(s)!
    • 38:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Oct 2013
     
    Dzisiaj w telewizji POMORSKA TV został wyemitowany materiał dotyczący SV2k13:

    ->link<-
    • 39:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime25 Oct 2013
     
    Pomorska.TV daje radę. Fajnie wyszło.
    Grey, ładna koszulka :)
    • 40:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime25 Oct 2013
     
    No - pełna profeska :)
    • 41:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime25 Oct 2013
     
    Zazdroszczę Greyowi tego luzu i spokoju przed kamerą - ja zawsze zapominam przysłowiowego języka w gębie. Zdecydowanie nie lubię, gdy na mnie patrzeć - nieważne, czy są to żywi ludzie, czy może raczej szklane oko kamery. No ale też między innymi dlatego nie pchałem się na dziennikarstwo RTV, tylko prasowe. :)
    • 42: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime26 Oct 2013
     
    Tenchi, to każdego dotyka na początku, ale trochę silnej woli i można nad tym zapanować. Nie znaczy, że jest to łatwe, ale da się - plus daje duży bonus do pewności siebie :)

    Co do materiału: wtopa, wtopa! Materiał jest o SV2013 a kadry są z party z zeszłego roku, nie z tegorocznego.
    • 43:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Oct 2013 zmieniony
     
    Hmm, tego się raczej nie spodziewałem :D Nieoficjalna invitka na... C-64 z ostatniego Load Error! :D

    • 44:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime28 Oct 2013
     
    (Sasha) Grey wiecznie żywa/y.
    Lol :D
    • 45:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime28 Oct 2013
     
    Hehe, dokładnie :) Chodził mi po głowie pewien pomysł z video-invitką, ale niestety nie starczyło czasu...
    • 46: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime28 Oct 2013
     
    Kuzynka przyjedzie na party? :D
    • 47: CommentAuthoras...
    • CommentTime28 Oct 2013
     
    Extra...!
    • 48:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime29 Oct 2013
     
    Michale - a mówiłeś, że jesteś jedynakiem
    A tutaj siostra przyjeżdża sławna;)
    ...
    ps. i tak lepiej mieć ksywę od Sashy niż ksywę bez <R> :P

    ps.2 Aviator wisi :P
    • 49:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime30 Oct 2013 zmieniony
     
    Kolejna porcja nagród !!!

    Zaczynamy od dobrze wszystkim znanego klubu...



    W zeszły weekend odbyło się spotkanie członków klubu i wszyscy jednogłośnie zagłosowali za sponsoringiem dla SV2k13 :)

    Nagrody:

    2 koszulki ABBUC'a

    Roczne członkostwo w klubie ABBUC dla 4 osób
    (m.in. oficjalny magazyn klubu + dyskietka, login i hasło z dostępem do wszystkich zastrzeżonych obszarów na stronie ABBUC.DE, a więc software, schematy itp.). Dostęp do archiwalnych wydań magazynu ABBUC w formacie *.PDF

    1 ATARI Power Supply international

    1 USB Cartridge

    1 ATARI MAX Cartridge

    2 ATARI Games Colosuss Chess NEW

    Wolfgang Burger prosił aby pozdrowić wszystkich uczestników party, co też czynię :)


    Kolega BACHOO zasponsorował joypada do Jaguara:




    Kolega DRYGOL przekazuje na nagrodę tę oto śliczną atarkę:






    Mało? :) No to mamy dogrywkę z nagród ! :)

    Kolega Artur Karwatka (znany ze sceny ST jako Vat / Luzak Team) sponsoruje interface do Jaguar'a, pozwalający na wrzucanie i odpalanie własnego softu na Jagu. Wpina się go do złącza cartridge'a w Jagu i odpowiednio w ST, na którym odpala się soft do zarządzania:




    Natomiast Andreas Koch z Niemiec podesłał kolejne pudło z perełkami do małego Atari !










    Wszystkim darczyńcom BARDZO DZIĘKUJĘ - zarówno w imieniu tych, którzy zgarną to wszystko w konkursach, jak i swoim własnym :)
    • 50:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Nov 2013
     
    Z tego co pamiętam to nagrody zaoferowało jeszcze kilka innych osób, w tym Xeen, Duddie oraz oczywiście Loltharek :)

    Mała prośba do wszystkich biorących udział w konkursach - jeśli macie już gotową pracę w 100% - podeślijcie ją już teraz na jeden z adresów:

    atari(at)sillyventure.eu oraz greymsb(at)poczta.fm

    Lepiej to już teraz na spokojnie zgrywać na odpowiednie nośniki, niż robić wszystko na ostatnią chwilę. Oczywiście pod warunkiem, że praca jest skończona. Na resztę poczekamy :)