atarionline.pl Podziękował - urlop od sceny... - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime3 Aug 2009
     
    Cóż, jak widzę - stałem się zapalnikiem. Nieważne - szkoda, że Kaz nie chce dalej prowadzić strony, wielka strata.
    Póki co - ja też się będę raczej rzadziej pojawiał, z powodów osobisto-finansowych muszę sobie zrobić urlop od przyjemności (proza życia). Nie oznacza to, że wszystko idzie do lamusa, ale niewątpliwie wszystko związane z przyjemnościami będzie się toczyło w wolniejszym tempie.
    Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia za jakiś czas...
    • 2: CommentAuthorpajero
    • CommentTime3 Aug 2009
     
    Sikorek, skocz po browar i wal do Kaza. Nawet jeśli robiłeś tylko jako zapalnik to OBYDWOJE potrzebujecie inspiracji.

    Kurde, co się wydarzyło (lub nie) w Głuchołazach, że takiego doła macie?
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Aug 2009
     
    Racja.


    W Głuchołazach nic się nie wydarzyło. Wszyscy bawili się świetnie i ja nie widziałem nawet najmniejszej sprzeczki kogokolwiek z kimkolwiek itp.

    Może to taka zasada, że jak imprezka udana to po imprezce... :-/
    • 4:
       
      CommentAuthorsikor
    • CommentTime24 Oct 2009
     
    Witam!
    Z racji coraz większego rozłamu na scenie Atari, zbieraczy gier, cartów, pudełek, maniaków oraz własnego doła i kłopotów egzyncjonalno-finansowych postanowiłem odświeżyć temat. Poza prowadzeniem projektu Unity Games - ->link<- - postanowiłem się do końca roku wyłączyć z innych tematów i oficjalnych projektów na obu forach (tradycyjnie na atariarea jeszcze tylko ogłoszę termin sztabu). Po raz kolejny stałem się pewnego rodzaju zapalnikiem - trudno, jakoś to przeżyję. Z uwagi na to, że za wyjątkiem Unity Games jest to prawdopodobnie mój ostatni post na tym forum w tym roku - życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego 2010 Roku. Oby był dla mnie i dla Was lepszy. Do zobaczenia w styczniu.
    Sikor
    P.S.
    Miker, odpuść sobie tekst o "fochach", proszę...
    • 5: CommentAuthorguma
    • CommentTime24 Oct 2009
     
    Tomek : Pozdrowienia! ciekawe czy pamietasz wyalienowana ekipe z Katowic ...
    • 6: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime25 Oct 2009
     
    Sikor, fajny foch :)
    • 7:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime26 Oct 2009 zmieniony
     
    Tatqoo - akurat doskonale rozumiem Sikora. Mnie tez to bagno robione przez kilka osob z AA meczy. Niektorzy biora udzial w zabawie znanej jako "Atari" nie po to, zeby byc swiadkami czy nawet ofiarami jakis niesmacznych atakow czy rozgrywek. To po prostu zniecheca do sceny/spolecznosci i mamy juz wiele przykladow odejscia (osob znanych i zupelnie nieznanych).