atarionline.pl Silly Venture 2013 - konkurs muzyczny - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 Nov 2013 zmieniony
     
    Prezentuję rezultaty konkursu wiedzy muzycznej na Silly Venture 2013:

    1. Ulrich/atariBDSM 72 pkt.
    2. Liebling pejcz/atariBDSM 43 pkt.
    3. XXL 33 pkt.
    4. RA/pdx 20 pkt.
    5. MWK 19 pkt.
    6. Zerkman's Sweet / Irata4 14 pkt.
    7. Felice
    99. Xeen -42 pkt.

    Wszystkim gratuluję, mam nadzieję że się dobrze bawili;)

    Bardzo przepraszam za wszelkie utrudnienia techniczne podczas przeprowadzania konkursu, wiele osób mi zwracało uwagę że konkurs jest trudny - jednak nie był. Były trudne warunki (awarie itp.) więc z pewnością Wasze możliwości są znacznie lepsze, bo przecież w konkursie były niemal same największe hity (a wiele osób po prostu myliło je ze sobą - czyli wiedzę mieli!).


    Odpowiedzi na razie nie będziemy publikować.
    • 2:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    TDC - 3 miejsce zajęli: Xeen, Ripek, Pet + inni wspomagający. Jednak team nie dał rady BDSM'owcom ;)
    • 3:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime12 Nov 2013 zmieniony
     
    Kluczem do zwycięstwa było, jak to zwykle w konkursach TDC, podanie dużej liczby szczegółów dotyczących odgadywanej muzyczki. :)

    P.S. Nie Atari BDSM, tylko atariBDSM. :)
    • 4: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    Najbardziej spodobało mi się, jak ktoś udzielił "szczegółowej" odpowiedzi: CMC. I na dodatek nie trafił :D
    • 5: CommentAuthorxxl
    • CommentTime12 Nov 2013
     
    to bylem ja. autor powinien byl uzyc CMC :D
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime12 Nov 2013 zmieniony
     
    Z tego co pamiętam chodziło o Inside. Istotnie brzmienie mogłoby sugerować CMC, tylko że autor miał ograniczone możliwości jego użycia, gdyż CMC wówczas nie istniał i autor swoją muzykę programował, z czego jest powszechnie znany ;) CMC z tego co pamiętam Kuba użył dopiero w Bank Bang i Problemie Jasia.

    Edit: Kuba jeszcze gdzieś wspomniał na którymś forum, iż muzyka do Inside zawiera pewne ciekawostki, gdyż została zrobiona tak, aby można ją było "psuć" przy wirtualnej awarii Pokeya w czasie gry :)
    • 7:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime12 Nov 2013 zmieniony
     
    Muszę przyznać, że mnie trochę Kaz wspomagał. :)
    Dlatego następnym razem proponuję konkurs zespołowy.
    • 8: CommentAuthorpin
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Familiada? ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Raczej "Jaka to melodia ?".
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    He he, taka to byla pomoc, ze dwa razy zgadlem, a dwa razy wprowadzilem Rastana w blad :P

    Ale wspolpraca byla, wiec polowa zlota i dziewic nalezy sie mnie! :)
    • 11: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime13 Nov 2013
     

    pin:

    Familiada? ;)


    Przygotuj już zestaw "sucharów" na wstęp w takim razie :D
    • 12:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime13 Nov 2013
     
    Prywata w ramach wyjatku: wieczor, otrzymales ode mnie maila? Bo nie wiem, czy to aktualny Twoj adres.
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Nov 2013 zmieniony
     
    Jaśnie oświecona komisja SV uznała, że Xeen został zdyskwalifikowany. Cel: docenienie samodzielnych osiągnięć innych biorących udział w konkursie.

    W ten sposób na trzecią pozycję przeskakuje XXL - gratulujemy wiedzy i uzyskanego wyniku !

    Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca zostanie wysłana pewnie niebawem.


    @Xeen - ja doceniam Waszą frajdę, wręcz ułańską fantazję by rywalizować z mistrzami, no ale tak nie można... udało się Wam to pewnie tylko dlatego, że Grey zamiast prowadzić konkurs musiał się zająć innymi sprawami (pewnie compo).

    Co do odpowiedzi Xeena, to trzeba przyznać gwoli ścisłości, że się jednak nie podpisał pod "swoimi" odpowiedziami (byłem tym początkowo zdziwiony).
    Druga sprawa to że faktycznie odpowiedzi były zadziwiająco trafne i precyzyjne - samo to świadczyć może że pojedynczy człowiek nie potrafi udzielać tak ścisłych odpowiedzi.
    Ścisłość odpowiedzi była najlepsza ze wszystkich konkursów jakie przeprowadziłem, co może prowadzić do wniosku, że można opracować algorytm który po jakości odpowiedzi będzie w stanie określić samodzielność pracy;)



    @Rastan - sorry już poprawiłem.

    Rastan:

    Kluczem do zwycięstwa było, jak to zwykle w konkursach TDC, podanie dużej liczby szczegółów dotyczących odgadywanej muzyczki. :)

    Konkurs odbywał się wcześniej w różnych odmianach, czasami wygrywa wiedza (tak jak teraz), a czasami podaje się tylko tytuł i autora.

    Tym razem mało kto skorzystał z przywileju tego, że punktowana była np. platforma sprzętowa lub sama informacja czy to cover czy oryginał.

    Platforma była o tyle istotna, że platform na Silly Venture mamy bardzo dużo i różnią się one tak bardzo, że naprawdę można się pomylić (np. czy to jest cover na Falcona, czy nie itp.) i faktycznie czasami uczestnicy się mylili.

    Rastan:

    Dlatego następnym razem proponuję konkurs zespołowy.

    To dobry pomysł, zmienić formułę konkursu. Jeśli by to poprowadzić jako zespołowa zabawa to byłoby weselej i też inni mieli by większą zabawę patrząc na zmagania zespołów.

    Trzeba będzie o tym pomyśleć;)


    Kaz:

    He he, taka to byla pomoc, ze dwa razy zgadlem, a dwa razy wprowadzilem Rastana w blad :P

    Aaaa to już wiem dlaczego Rastan miał tym razem aż tyle błędów ;):)
    • 14:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime23 Nov 2013 zmieniony
     

    "tdc":

    Nagroda za zajęcie pierwszego miejsca zostanie wysłana pewnie niebawem.

    A co to za nagroda ? :)
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Nov 2013
     
    Tego nie wiem, ja tylko przeprowadziłem konkurs. Zapytaj się Greya.