atarionline.pl Silly Venture 2k13 - multimedia - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime13 Nov 2013 zmieniony
     
    Na Pigwę wrzuciłem już nieco zdjęć, filmików i softu z party, a w przygotowaniu są kolejne.

    Poniżej wrzucajcie linki do galerii na TwarzoKsiążce :), Picasa, Photobucket, Google+, linki do YouTube lub namiary na inne miejsca w Sieci, gdzie są takowe. Z chęcią przyjmę również linki do archiwów.

    Można też wrzucać bezpośrednio na Pigwę.

    Namiary na serwer: ftp.pigwa.net, login upload, a hasło to nazwa układu dźwiękowego małego Atari i czteroliterowa nazwa jego procesora pisane łącznie (bez znaków i spacji). :) Przed uploadem utwórzcie katalog ze swoją ksywką i ewentualnie tym, czego dotyczy lub umieśćcie niewielki plik tekstowy z sugestią, gdzie upload wrzucić.

    P.S. Jeśli po paru dniach od uploadu dorzucacie coś do niego, dajcie mi znać na voydial małpka wp kropka pl. :)
    • 2:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime15 Nov 2013 zmieniony
     
    Co do tematu stuffu, to do kompletu brakuje jeszcze:

    - 2 obrazków na ST/STe: "Mario" i "Sonic" Hospesa, "Little Red" Mustafy
    - 1 dema na ST/STe "It's A Girl 2" grupy Paradox
    - obu dem na Falcona: "In2ition" Mystic Bytes i "Too Silly 2" Lamersów
    - z combined game compo: "BeGEMeD" Bonus
    - prac na duże Atari z wild compo: "DraconuST", "Storm Revisited" i "Zybex Enshrined" m0dmate'a, "Arsome" Lamersów; "Underworld", "Pharaoh", "Death Of The Western" i "Mysteriousballad" Marss'a.

    Jeśli ktoś ma któreś z tych pozycji, niech podeśle mi na maila lub wrzuci na Pigwę. :)
    • 3:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime15 Nov 2013 zmieniony
     
    Dołączam się do powyższej prośby - ja również poszukuję dwóch brakujących gier. :)

    Edit: No i już tylko jednej.
    • 4:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime16 Nov 2013 zmieniony
     
    Lista zaktualizowana w poście nr 2 - doszły oba demka na Jaguara, dema z Atari 2600 też uzupełnione.

    Doszła też grafika "Little Red" Mustafy. :)
    • 5:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime21 Nov 2013 zmieniony
     
    Grey podesłał brakujące prace z wild, więc mamy praktycznie komplet, nie licząc dema Paradoxów i gry w produkcji. :)

    Przy okazji na Pigwie w materiałach z SV2k13 pojawił się katalog o pewnej sugerującej w pewnym stopniu zawartość nazwie: :D

    ->link<-
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Nov 2013
     
    Fajnie, dzięki że wszystkim się tak precyzyjnie zajmujesz;)
    • 7:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime22 Nov 2013
     
    Udało mi się zdobyć materiał emitowany w radio ESKA:



    Życzę miłego odbioru ;)

    Pozostał mi do zdobycia m.in. reportaż który ukazał się w telewizji Superstacja.
    • 8:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Nov 2013
     
    Słyszę, że Henryk pojawił się na chwilkę na party, ale jednak zdążył się załapać na wywiad dla ESKi;)
    • 9: CommentAuthoras...
    • CommentTime22 Nov 2013
     
    Był Henio na SV!!!
    • 10: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime22 Nov 2013
     
    Był, był, przywitał się ze wszystkimi, udzielił wywiadu dla mediów i poszedł :)
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime23 Nov 2013 zmieniony
     
    ...Jak na gwiazdę przystało ;):)
    • 12:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime30 Nov 2013 zmieniony
     
    Przybył "Sillyventure 2013 slideshow" autorstwa Thadoss/Dune, Ukko/Live! i Zerkman/Sector ONE, filmiki Samurai'a/Inter Development (Hagen Deike) z kompotów, filmik MWK, powyższy materiał z ESKI, obrazek "The Sillyventure GURU" Ukko/Live!, zdjęcia i filmiki Rocky'ego/MadTeam (część zawartości widoczna jest tylko pod FTP, tzn. występ 18+), filmik Krzysztofa Iwanowskiego oraz finalna wersja "Fresh Meat" Agendy (dzięki, pr0be!).
    • 13:
       
      CommentAuthorvoy
    • CommentTime7 Jan 2014
     
    Na Pigwę trafiła finalna wersja It's a Girl 2 grupy Paradox.

    Pozostała więc tylko gra "BeGEMeD" BoNuSa. :)
    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Jan 2014 zmieniony
     
    No proszę, gdyby nie kolega z pracy to pewnie nie dowiedziałbym się o tym (rzadko oglądam ostatnio TV) - w POMORSKA TV powtarzają czasami reportaże oraz wywiady z ludźmi. Tak było i tym razem w temacie SV2k13 - okazało się, że był jeszcze jeden materiał z naszej imprezy:

    ->link<-

    Życzę miłego odbioru :)