atarionline.pl Stealth - animacja na koniec levelu - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Jak widać na załączonym filmie (by odislaw):


    na koniec levelu statek kosmiczny odlatuje w dal. W przypadku leveli wcześniejszych po prostu leci do góry, a na koniec levelu 5 robi jeszcze nawrót.

    Animacja jest fajna, ale byłbym przysiągł, że jak miałem Atari w latach 80tych to w mojej kasetowej wersji statek kosmiczny odbijał w prawo na koniec animacji, będąc już tylko kropeczką na horyzoncie, a w ostatnim levelu najpierw odbijał w prawo, potem przelatywał w lewo i wracał z lewa na środek, robiąc taką jakby pętlę w powietrzu.

    Czy ktoś pamięta, lub ma taką wersję tej gry, czy tylko ja mam jakieś omamy?
    • 2: CommentAuthorDope
    • CommentTime4 Jan 2014
     
    A to nie była gra Landscape a nie Stealth? :>
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime5 Jan 2014
     
    Właśnie, były pewne różnice między tymi grami, aż takich szczegółów nie pamiętam, ale pamiętam np. że w jednej były animacje 3D a w drugiej nie itp.
    • 4:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime5 Jan 2014
     
    Landscape jest wersją beta Stealth, więc nic dziwnego że w oficjalnym wydaniu pozmieniali to i owo.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime2 Jan 2020
     
    GADZombie wrzucił niedawno filmik ze swojego remake "Stealth" na pececie, jest też stronka o historii projektu i wymaganiach sprzętowych. Moim zdaniem remake wygląda zacnie:

    ->link<-

    • 6:
       
      CommentAuthorJacques
    • CommentTime2 Jan 2020
     
    Zrobione porządnie, ze smakiem i od razu widać jakiej gry to remake. Brawo.