atarionline.pl speed run - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime6 Mar 2014 zmieniony
     


    ta gierka rzadko pojawia się w zestawieniach topowych gierek na a8, chociaż jak najbardziej na to zasługuje - myślę, że jest to wina kolorów użytych w gierce. są (a właściwie to były, bo to już przeszłość) fatalne :)
    atarka cierpi na brak dobrych samochodówek, więc pozmieniałem trochę kolory i wg mnie wyszło to całkiem nieźle.
  1.  
    hmm,

    you have quite strange colours. On my PAL 800XL the game Speedrun looks like this: ->link<-

    But the game is quite lame in my eyes.
    -Andreas Koch.
    • 3:
       
      CommentAuthorMaW
    • CommentTime7 Mar 2014
     
    nie dziwię się, że nie pojawia się w zestawieniach topowych gierek, bo jest niegrywalna - wiele razy próbowałem z nią "walczyć', ale za każdym razem zniechęcało mnie to, że przy zjechaniu na szykany samochód gwałtownie zatrzymywał się, a po trzecim razie był koniec gry. A nie wjechanie na szykanę przy dużej prędkości było niemożliwością. Moja mina w tym momencie wyglądała mniej więcej tak:
    • 4: CommentAuthorpin
    • CommentTime7 Mar 2014
     
    .. ja, to jak widzę że siedzi jeszcze dodatkowo w obrazie *.atr, to odpuszczam. Z plikami jest mniej zabawy w przypadku hdd ;)-
    • 5: CommentAuthorGonzo
    • CommentTime8 Mar 2014 zmieniony
     
    gierka ma trochę skopaną grafę, a zwłaszcza animka kierowcy jest do d.... chociaż na pierwszy rzut oka tego nie widać, trochę to pozmieniałem.

    pin - jesteś leń ;)

    MaW - gierka nie jest aż taka zła :) ten wyścig to rajd, a rajdy mają to do siebie, że jak wypadnie się z trasy to przeważnie jest dachowanie, i tu akurat jest to załatwione tzw jak cię mogę, no i od czego są hamulce :)

    CharlieChaplin - of course that colours are a little strange, and not only colours. i like this game, and thats why i have changed some graphics and colours :)