atarionline.pl Silly Venture 2k14 - the loudeST voice of the Atari scene ! - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2014 zmieniony
     
    Zaczynają nadchodzić prace na konkursy na platformę Atari XL/XE, które zamierzam przesłać PINowi - jako osobie wchodzącej w skład "SV2k14 Compo Team" i odpowiedzialnej za ich prezentację. Oczywiście pełna dyskrecja aż do momentu compo !

    Zależy nam aby wszystko dokładnie sprawdzić i zacząć "segregować" aby czas spędzony podczas prezentacji prac był dla Was czystą przyjemnością - w końcu to najważniejsza i najbardziej wyczekiwana część imprezy ! :)

    Prace proszę przesyłać na adresy:

    atari@sillyventure.eu

    A w kopii do:

    greymsb@poczta.fm
    pin@atari.pl
    • 2:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    Wczoraj dotarły do mnie kolejne statuetki ! :) Podziękowania dla Drygola, Johny'ego oraz Wieczora (jeśli kogoś pominąłem to przepraszam).

    Oto dowód rzeczowy:

    • 3:
       
      CommentAuthorlotharek
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    grey - od 2010 wszytskie kompoty sie spozniaja ?

    dasz rade w tyn roku ?
    • 4:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Oct 2014
     
    @lotharek:

    • 5: CommentAuthorDope
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Mam lekko może głupie pytanie. Czy osoba, która od strony Atari jest głównie fascynatem gier ma wstęp na SV czy jest to głównie party scenowe? Pytam bo chciałbym przyjechać i chociaż popatrzeć jak scena Atari się rozrosła przez ostatnie kilkanaście lat, a nie wiem czy człowiek, który nigdy do niej nic nie wniósł ma rację bytu na takim zlocie.
    • 6: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Co prawda organizatorem nie jestem, ale (tak na mój rozum), każda osoba, która na swój sposób Atari użytkuje jednak coś wnosi. A jeśli masz na myśli fakt, że sam nic nie stworzyłeś swojego - cóż, takich osób jest większość ;). Nie każdemu się chce, nie każdy ma możliwości...
    Uderzaj do Greya by do listy Cię dopisał :).
    • 7: CommentAuthorDope
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Tak też zrobiłem. :)
    • 8:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    @Dope: jeśli to Ty masz na imię Grzegorz to witam serdecznie na liście :) Do zobaczenia w Gdańsku !
    • 9:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Nov 2014 zmieniony
     
    No więc Kochani - klub OFICJALNIE zaklepany! :) Pierwsza część koncertu STU w piątek 5-go grudnia, start godz. 21:00. Busy zarezerwowane. Wyjeżdżamy spod szkoły przed 21:00, powracamy o 23:00.

    Przygotujcie się na solidną dawkę electro-beatów !

    YM2149 madnessss !

    Podziękowania dla Hospesa / Mystic Bytes za przygotowanie plakatu poniżej:

    • 10:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Nov 2014
     
    Może nie zabraknie i takich remixów?

    • 11:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime6 Nov 2014
     
    Poniżej znajduje się historyczne zdjęcie, które otrzymałem dzisiaj od Liroy'a. Może najlepiej będzie jak wkleję cytat z naszej rozmowy:

    Liroy:

    To mój ziomek na Falconie w jakimś 93 roku. Tak powstawała moja 1 płyta




    Co do samej wizyty "Scyzoryka" (jak zapewnia) będzie na bank.
    • 12:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime10 Nov 2014 zmieniony
     
    ok, podaję kolejną wersję harmonogramu, która ma już status 0.9 - raczej nic nie powinno się zmienić.

    PIĄTEK
    godz. 16:00 - crazy compo na dobry początek :)
    godz. 18:00 - oficjalne otwarcie, przywitanie gości, prezentacje materiałów video
    godz. 19:00 - poczęstunek dla uczestników
    godz. 20:00 - devil's show (18+)
    godz. 20:40 - podstawione autokary na koncert STU do klubu Kwadratowa (tylko osoby z identyfikatorami SV2k14!)
    godz. 21:00 - koncert STU
    godz. 22:30 - powrót z koncertu autokarami
    godz. 23:00 - pierwsza część compo (gfx, msx + wild)

    SOBOTA
    godz. 09:00 - pobudka z Red Bull'em
    godz. 11:00 - wizyta mediów i relacje z imprezy
    godz. 12:00 - panel dyskusyjny z LIROY'em (historia tworzenia płyty na Atari Falconie)
    godz. 13:30 - konkurs graficzno-muzyczny prowadzony przez tdc
    godz. 14:30 - panel dyskusyjny ze Sławkiem Łosowskim (tworzenie muzyki przy pomocy Atari ST)
    godz. 17:00 - druga część compo (intro, demo + gra)
    godz. 22:30 - crazy compo(s)

    NIEDZIELA
    godz. 09:00 - ogłoszenie wyników, rozdanie nagród

    UWAGA: Podczas wizyty naszych Gości drzwi party-place będą zamknięte (wejście w tym czasie możliwe jedynie poprzez kontakt telefoniczny z organizatorem).
    • 13:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Nov 2014
     
    Dzięki uprzejmości Wieczora z grupy LAMERS oraz Johny'ego, możemy zaprezentować ponownie video-invitkę z LIROY'em skróconą o materiał z TVP, przez którą invitka blokowana była w niektórych krajach. Dodatkowo dodane zostały napisy po angielsku :) (pod niektórymi przeglądarkami nie pojawiają się automatycznie i trzeba je włączyć manualnie na dolnym pasku YT):

    • 14:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime13 Nov 2014
     
    Każda osoba która nie ma wykupionego miejsca noclegowego w Bursztynku, a chciałaby skorzystać z prysznica - za okazaniem identyfikatora SV2k14 będzie miała taką możliwość.
    • 15:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime14 Nov 2014 zmieniony
     
    Na 3 tygodnie przed imprezą czas na hałas medialny...

    ->link<-

    W tygodniu radio, telewizja i notki prasowe... Oczywiście wszystko co się ukaże wrzucę na forum.
    • 16: CommentAuthorxxl
    • CommentTime16 Nov 2014
     
    kamrat z glebokiego poludnia pyta czy bedzie streemeng bo chcialby obejrzec compo :-)
    • 17:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime18 Nov 2014 zmieniony
     
    Na Silly Venture 2k14 będzie możliwość nabycia nowej płyty Sławka Łosowskiego z KOMBI z autografem (50 szt.), a także książki LIROY'a, w której wspomina swoją pracę z komputerem Atari Falcon :)

    Jak ktoś posiada jakieś kasety LIROY'a czy płyty, to niech przyniesie :)
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Nov 2014
     
    Banner zapowiadający koncert STU ukazał się na stronie portalu telewizji regionalnej POMORSKA TV:

    • 19:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime19 Nov 2014
     
    Proszę szykować się do koncertu :) Pozostały 2 tygodnie na ćwiczenie kroku:

    • 20:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime24 Nov 2014 zmieniony
     
    GET READY !

    ->link<-
    • 21:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Nov 2014 zmieniony
     
    Wczoraj w głównym wydaniu Informacji w telewizji regionalnej POMORSKA TV znalazła się reklamówka Silly Venture 2k14.

    Podaję linka do materiału:

    ->link<-
    • 22:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime29 Nov 2014
     
    Od 2 tygodni leci reklama Silly Venture 2k14 w Radio ESKA - w tym zapowiedź koncertu muzyka STU ze Szwajcarii. Czy ktoś ma możliwość to nagrać? Jestem teraz tak zalatany, że słyszę tą reklamę głównie jadąc do/z pracy. Jeśli nikomu się nie uda to poproszę któregoś z dziennikarzy ESKI o podesłanie materiału i wtedy wrzucę na sieć...
    • 23:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime2 Dec 2014 zmieniony
     
    Wczoraj otworzyłem paczkę z kolejnymi nagrodami od klubu ABBUC (Vielen Dank, Wolfgang!). A tam - koszulki, latarki oraz pióra z logo ABBUC, oryginalne zafoliowane gry na cartridge'ach, nówka zafoliowana magnetofon XC-12, kilka kart klubowych upoważniających do rocznego członkostwa w klubie, spora paczka ostatnich magazynów ABBUC'a...

    ...a zatem do roboty! :) Jeśli nie teraz - to kiedy?

    • 24:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime3 Dec 2014 zmieniony
     
    co do prac na compo: jeśli ktoś faktycznie się nie wyrobił do dzisiaj - proszę o info kiedy zamierza taką pracę dostarczyć.

    proszę wysyłać na OBA adresy jednocześnie:

    greymsb(at)poczta.fm
    atari(at)sillyventure.eu
    • 25:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime21 Dec 2014
     
    Właśnie ukazał się magazyn w HTML gdzie są różne wątki związane z Silly Venture - i to zarówno z 2013 jak i 2014 roku !

    Zapraszam do lektury ! :)

    ->link<-
    • 26:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime22 Dec 2014
     
    Bardzo fajny magazyn.