atarionline.pl Grzybsoniada 2014 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime17 Mar 2014
     
    Cześć,

    Właśnie zaktualizowałem stronę zlotu i zorientowałem się, że nie założyłem stosownego wątku na AOL.

    Garść informacji:
    - termin party: 9-11.05.2014
    - miejsce: standardowo, świetlica działkowa przy ROD "1 maja Wolność", ul. Olsztyńska 166, Częstochowa
    - Compo: tradycyjnie Game Compo oraz Wild.
    - Wejściówka: 30 PLN

    Strona zlotu: ->link<-

    Kolejne informacje wkrótce!
    • 2:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime17 Mar 2014
     
    Po wejściu na stronę napisano że party jest 7-9.05.2014. :)
    • 3: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime17 Mar 2014 zmieniony
     
    W środku tygodnia. Znowu logo do poprawki, nie wiem co mi tak chodzi ten 7-9 (tzn. wiem, ale nie będę się rozwodził na tym tutaj ;) )

    EDIT:
    Poprawione. Tak to jest gdy się update'y w środku nocy robi :)
    • 4:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime18 Mar 2014
     
    Fajnieeee!
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Apr 2014
     
    Czy na party się ktoś wybiera?;):P
    • 6: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime21 Apr 2014
     
    Komu naszywkę? Do nabycia na zlocie, nakład pierwszej partii 50 sztuk. Cena: 7pln/sztuka.
  1.  
    Ja nie będę na zlocie, ale chętnie bym zanabył. Wysyłka wchodzi w grę?
    • 8: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime21 Apr 2014
     
    Nakład jest mały 50 sztuk, więc najpierw idą na zlot, jak zostanie to pójdą wysyłkowo. Ale jak się spodobają, to pomyślimy o następnych
    • 9: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime22 Apr 2014
     
    Ej no, spodobały się :) Myślę, że spokojnie można myśleć już o większym nakładzie :)
    • 10: CommentAuthornosty
    • CommentTime22 Apr 2014
     
    Naszywkę poproszę, na zlocie będę :)
    • 11:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime22 Apr 2014
     
    dla mnie 2 proszę odłożyć:)
    • 12: CommentAuthorgrzybson
    • CommentTime25 Apr 2014
     
    Ogłoszenie:
    Nie ma mnie do 4 maja, jestem zagramanicą, więc jakby ktoś coś potrzebował, to proszę o cierpliwość :)
    • 13: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime25 Apr 2014
     
    Grzybson - ja nie będę na party, ale takie naszywki minimum dwie to muszę mieć ;)
    • 14: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime25 Apr 2014
     
    Może dasz dla mnie komuś z Warszawy, ok? 3 sztuki
    • 15:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime25 Apr 2014
     
    2 sztuki pls.
    • 16: CommentAuthoras...
    • CommentTime27 Apr 2014
     
    Poproszę o 3naszywki!
    Tylko nie wiem czy pierwszy raz od wielu lat nie dotrę na zlot :(
    • 17:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Apr 2014
     
    To ja też poproszę o 2 szt.
    • 18: CommentAuthorGzynio
    • CommentTime28 Apr 2014
     
    Dla mnie 3 sztuki i płacę gotówką :-)
    • 19: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime29 Apr 2014
     
    To ja też 2 sztuki proszę, odbiorę na zlocie.
    • 20: CommentAuthorValdghir
    • CommentTime29 Apr 2014
     
    Zamawiam 3 szt.
    • 21:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime5 May 2014
     
    do kiedy deadline? !!!!!
    • 22:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime6 May 2014
     
    2 sztuki poproszę.
    • 23:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime7 May 2014
     
    nieoficjalny deadline dla prac zdalnych - czwartek 16:00.
    Mało czasu!
    • 24:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime9 May 2014
     
    Hej hej!

    Napiszcie co słychać.
    • 25: CommentAuthornosty
    • CommentTime11 May 2014 zmieniony
     
    Było bardzo swojsko i fajnie, choć niestety zabrakło kilku filarów na których zloty stoją. Nieobecność Pinka była ponoć usprawiedliwiona, ale gdzie był Vasco, który podobno nie opuszcza żadnego zlotu, pytam się? Gdzie Sikor?
    No i TDC, jak mogło Cię nie być?! Toż ja jeszcze w pociągu pisałem grę, która miała być parodią Twoich dokonań w Action :) Ale jak się dowiedziałem, że Cię nie będzie to straciłem całą motywację...
    Liczba prac symboliczna niestety :/ Sam się biję w piersi. Może za rok będzie lepiej.
    • 26: CommentAuthoras...
    • CommentTime11 May 2014
     
    Nosty nie było więcej stałych bywalców tego zlotu, zacznę od siebie :(

    Ile osób było i kto był???

    A za chwilę mamy pixel-a na którym to znowu zapewne spotkam wielu atarowców.
    • 27:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime11 May 2014
     
    Kurka wodna (trzeba taką grę napisać na Atari;) no nie było mnie :(

    Złożyło się na to kilka nieprzewidzianych komplikacji... a byłem już spakowany i miałem jechać...
    Moja gra też miała być :(

    Chcieliśmy wraz z Tomaszem Mazurem wpaść choć na chwilkę do Was przelotem, ale w ostatniej chwili niestety i to się nie udało.

    nosty:

    No i TDC, jak mogło Cię nie być?! Toż ja jeszcze w pociągu pisałem grę, która miała być parodią Twoich dokonań w Action :) Ale jak się dowiedziałem, że Cię nie będzie to straciłem całą motywację...

    He he ;) No nieźle mnie zaciekawiłeś;)
    Kończ ją, chętnie zobaczę Twoją grę!

    Swoją drogą to widzę że ciąży na mnie wielka odpowiedzialność, jak mnie nie ma to brakuje motywacji :D:D
    • 28:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime11 May 2014 zmieniony
     

    nosty:

    No i TDC, jak mogło Cię nie być?! Toż ja jeszcze w pociągu pisałem grę, która miała być parodią Twoich dokonań w Action :)

    tdc:

    Kończ ją, chętnie zobaczę Twoją grę!


    Cały dowcip polega na tym, że to nie może być skończona gra!
    • 29:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime11 May 2014
     
    Larek! LOL ;))
    • 30:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime12 May 2014
     
    xeen podepnij ten filmik na końcu mojego arta...

    ->link<-

    pozdrawiam
    • 31:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 May 2014
     
    Juz podpiete :)
    • 32:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime12 May 2014
     
    Dziękuję Kaz.
    • 33: CommentAuthormarekp
    • CommentTime12 May 2014
     
    Było SUPER! Dzięki za imprezkę :-)
    • 34: CommentAuthormono
    • CommentTime12 May 2014
     
    Ano! Ja też wszystkim obecnym dziękuję za świetne party. No i szacunek dozgonny dla organizatorów :)
    • 35:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2014
     
    Ja też wszystkim dziękuję, szacun dla organizatorów!;)

    oraz bardzo mi żal że nie mogłem naocznie się przekonać że było super...
    • 36: CommentAuthornosty
    • CommentTime12 May 2014
     
    tdc - hejterzy Twojej pracy też pewnie byli niepocieszeni musząc hejtować Cię na odległość ;)

    as - przepraszam, że Cię pominąłem, Twoja nieobecność została jak najbardziej odnotowana, szczególnie w chwilach gdy mówiliśmy o TOMS'ach ;)

    larek - od dzisiaj masz u mnie honorowy tytuł Mistrza Ciętej Riposty :D
    • 37:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 May 2014
     
    A z ciekawosci zapytam - ktora gra TDC nie jest skonczona?
    • 38:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime12 May 2014
     
    Kaz, poważnie?
    • 39:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2014
     

    nosty:

    tdc - hejterzy Twojej pracy też pewnie byli niepocieszeni musząc hejtować Cię na odległość ;)

    Jeśli ktoś chce mi coś przekazać osobiście to przecież jestem dostępny, możemy nawet sztabik zwołać, jak ktoś ma ochotę;)
    Będę też na Pixel Heaven za 18 dni, więc nie ma problemu.

    Poza tym moja praca była wycelowana w jedną osobę (niegodne użycie cudzego wizerunku:P), więc faktycznie mowa o liczbie mnogiej?;)
    • 40: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 May 2014
     
    O co chodzi z tym niegodnym użyciem cudzego wizerunku?
    • 41:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2014 zmieniony
     
    Chodzi o avatar z Atariarea;)


    Tak sobie myślę o tych hejterach: z tego co znam zasady AtariArea to z pewnością było tak że gdy się śmiejemy z tedeca (od lat) to jest ok, ale gdy tedec się śmieje ooo! to niedobrze, to antyspołeczne wprost niehumanitarne...
    • 42:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 May 2014
     
    ... Jeżeli byś był to nikt by nie miał odwagi ..... a tak na dobra sprawę to nie był to szczyt twoich graficznych możliwości i na BIG ekranie prezentował sie tak sobie .
    PS.jaką grę tworzysz?
    • 43:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime12 May 2014
     
    Takiego typu wojenki to czysta gówniarzeria tdc i dla mnie poziom Twojej pracy wystawionej na Grzybsoniadzie (pijącej do występu Dely-ego w Dekompresorze) był poniżej zera... Po prostu żenada...

    Jak Cię boli to, że Dely tam był to proponuję poniższy preparat na niemiłosierne Twoje cierpienia...

    • 44:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2014 zmieniony
     
    Nic nie rozumiesz, to nie chodzi o to że mnie boli że Dely tam był, świat jest tak duży że każdy się w nim zmieści.
    (inna sprawa że ja już im udzieliłem dość długiego wywiadu, więc nie przesadzajmy z tym)

    Problem w tym, że gostek obraża mnie publicznie po różnych stronkach internetowych na których nawet nie bywam (z imienia i nazwiska czego nigdy mu nie zrobiłem). Napisał że mam "pseudoprezentacje" oraz inne jego fantazje dotyczące mojego rozumu - jak go znacie to wiecie że nie brzmiało to wszytko tak ładnie jak ja to teraz referuję.

    Do tego miało to miejsce właśnie ~2 tygodnie po Grzybsoniadzie, na której podaliśmy sobie ręce, Dely z uśmiechem jak nigdy na ustach twierdził że jest między nami wszystko ok itp.

    Ja do Delyego pierwszy wyciągałem rękę 3 razy (na różnych zlotach) + jeszcze mieliśmy kiedyś 4 podobną rozmowę (bo wychodziłem z założenia że zachowanie między nami dobrych stosunków jest trudne, ale może choć powinno być na minimalnym rozsądnym poziomie). Gdy się do człowieka nie da po ludzku (a pewnie pamiętacie po tym jaki założył wtedy wątek na AtariArea - podle szydząc ze mnie), no to mu napisałem że z mojej strony to Game over.

    Dlatego ta praca to nie jest tak jak to zrozumiałeś. To jest ocena gostka, który bezczelnie wyzywał mnie od pseudoprezentacji i chorych na umyśle, gdy sam nie potrafi powiedzieć czegoś po polsku itp. do kamery.
    • 45:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime12 May 2014
     
    @sOnar wrzuć na luz (nie mam na myśli motorynki Lotharka ;-) ),lepiej zapodaj mi maść na
    • 46:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime12 May 2014
     
    Okej pasuję. Nie włażę między młot a kowadło...

    Dajcie sobie 'po razie' przy okazji w Mortal Kombat i podajcie sobie rękę... a nie walczcie na ekranach, forach i zlotach bo psujecie atarowskiego ducha w naszym gronie... co budzi nieukrywany niesmak wśród ludzi...

    Wszelakie Wasze sercowe rozterki będę więc od dnia dzisiejszego ignorować...

    Pozdrawiam
    • 47:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime12 May 2014 zmieniony
     

    sOnar:

    a nie walczcie na ekranach, forach i zlotach bo psujecie atarowskiego ducha w naszym gronie... co budzi nieukrywany niesmak wśród ludzi...

    Tylko widzisz, problem leży w tym że podobne działania Delyego od lat odstraszają atarowców, rozejrzyj się osoby które jeszcze parę lat temu wygrywały konkursy, dziś już ich nie ma.
    Kiedyś na Głuchołazach było kilkadziesiąt prac graficznych, dziś... sami wiecie ile.

    Gdy ktoś się zachowuje poniżej krytyki, nie potrafi zastosować swojego własnego regulaminu, ale jest pierwszy do podłego obrażania ludzi gdzie się tylko w necie da - to nie ma się co dziwić że rozsądni (i niestety zdolni) ludzie uciekają z takiej społeczności.
    Ja zostałem na Atarionline, bo tutaj ludzie się zachowują dojrzalej, a straszenie kogoś regulaminem nie miało miejsca.

    Ja to wszystko widzę, rozumiem, ubolewam, ale jestem też bezsilny, zrobiłem wszystko co w mojej mocy (latami!) aby sytuację załagodzić i jak widać się nie dało.
    • 48:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime12 May 2014
     
    Sorry TeDeC, ale nieco przesadzasz. Owszem - był temat na party "czy będzie TDC i co tym razem wystawi (i czy dokończy?)", może to parę osób potwierdzić i nic poza tym ?(chyba że "wywiad" twierdzi inaczej, ale to już jego problem). A co do uwag nt. Delego: nie wiem co tam jeszcze między Wami było, ale ja wyraźnie np. pamiętam sytuację z końca WAP-Niaka, ale nie będę tematu rozwijał, raczej powinieneś wiedzieć OCB. Poza tym Twoja praca - z deka niesmaczna, ale nie dyskutujmy o gustach.

    Co do Ciebie Irata, natomiast, to jeszcze Twój temat się tu nie pojawił, ale zapewne zrobi to niedługo. Pewnie też nie wiesz, o co chodzi, ale to już również Twój problem...

    Get a life, jeden z drugim! :)
    • 49: CommentAuthorValdghir
    • CommentTime12 May 2014
     
    @grzybson - Czy masz jeszcze naszywki ?
    • 50: CommentAuthoras...
    • CommentTime12 May 2014
     
    no właśnie!!