atarionline.pl ATARI 800XE,XC12,JOYSTICK,18 KASET,TURBO BLIZZARD,350 GIER - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorValdgeer
    • CommentTime30 Apr 2014 zmieniony
     
    SPRZEDAM KOMPLETNY KOMPLETNY ZESTAW:

    ATARI 800XE
    MAGNETOFON XC12
    CARTRIDGE TURBO BLIZZARD - ZAWARTOŚĆ NA ZDJĘCIACH
    JOYSTICK QUICKSHOT
    18 KASET Z GRAMI - ŁĄCZNIE 350 GIER (W TYM KILKA DEM I PROGRAMÓW) - SPIS NA ZDJĘCIACH
    ORYGINALNY ZASILACZ
    KABEL ATARI - TV
    KSIĄŻKI - 2 SZTUKI
    NIEMIECKA GWARANCJA - OCZYWIŚCIE TYLKO PAMIĄTKOWA
    NIEMIECKA INSTRUKCJA OBSŁUGI - ATARII XE HANDBUCH

    - Wszystko co jest na zdjęciach jest przedmiotem aukcji.
    - Zestaw przetestowany parę dni temu - wszystko (łączenie z joystickiem) działa.
    - Magnetofon przerobiony na Turbo Blizzard (oczywiście w normalnym trybie też działa)
    - Z każdej kasety wybierałem 2 gry z początku i środka taśmy - działały bez zarzutu. ale nie daje gwarancji że 100% gier się wczyta, bo Gier nie testowałem wszystkich
    bo z powodu ich liczby spędziłbym na tym pewnie tydzień
    - Całość stała w pokoju przez kilka lat nieużywana - także przechowywanie taśm było w optymalnych warunkach (nie na strychu lub garażu gdzie jest na zmiane -30/+60 stoni)
    - Lista gier jest na zdjęciach - nie bardzo mam czas przepisywać ich do opisu aukcji ani nie widzę specjalnie sensu skoro wszystko widoczne jest na zdjęciach,
    - Dla fanów i kolekcjonerów jak widać 3 gry oryginalne wydane przez kultowe wydawnictwo Mirage

    - Kilka kaset nieopisanych, więc nie wiem co na nich jest, ale coś jest bo, zaczynają się jakieś gry wczytywać - będzie niespodzianka :)

    - Jeśli ktoś chce programować to w zestawie:
    * książka assembler 6502
    * książka BUG/65
    * kaseta Quick Assembler wydane przez kultową firmę L.K. Avalon - kiedyś najlepszy assembler - teraz trudno powiedzieć ale pewnie na forach znajdzie się odpowiedź

    Jak widać zestaw już miał iść na allegro, ale wolałbym żeby trafił w dobre ręce, a takimi niewątpliwie są ręce forumowiczów.

    Zdjęcia : ->link<-
    Zdjęcia w może nietypowym miejscu, ale już miałem wystawiać na allegro

    Pozatym mam do sprzedania roczniki: Bajtka, Secret Service, Komputera, Mikroklan, Moje Atari, Świat Atari, Magazyn Atari - ogólnie cała historia moja historia fanatyka 8bitowców - zaraz je opisze w sąsiednim wątku.

    Myśle, że cena za zestaw 199 zł (dla forumowiczów łącznie z przesyłka) będzie dobra.

    Jakby ktoś był zainteresowany zakupem łącznym Atari + wszystkie gazety to chętnie ponegocuje cenę za całość.

    Kontakt : najlepiej telefoniczny 696 585 343, mail: pyka.lukasz@wp.pl
    • 2:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime30 Apr 2014
     
    kurcze, gdzieś już widziałem tą atarynke. miała nawet te same klawisze pożółkłe
    • 3: CommentAuthorValdgeer
    • CommentTime1 May 2014 zmieniony
     
    Dokladnie tej nie mogles widziec... no chyba zeby pod pseudem "pabloz1974" kryl sie jakis moj kolega z podstawowki i razem gierczylismy na niej - ale to malo prawdopodobne bo ja raczej jestem Valdgeer1977 :)

    Gwarantuje, ze fotki byly wykonane po raz pierwszy.

    Jak sie mozna domyslic po Handbuch-u to Atarynka kupiona w niemczech i jestem jej pierwszym wlascicielem - moze jakas seria miala takie klawisze, ze tak zolkly, ale raczej nie bede robil dochodzenia - na szybko znalazem podobna ->link<- , ale nieco inaczej zolknie :)

    Obiecane lista gazet juz innym watku.
  1.  
    Hej,
    Zapytam trochę klasycznie, czy GTIA jest z tych "wadliwych"?
    • 5: CommentAuthorValdgeer
    • CommentTime1 May 2014 zmieniony
     
    Zmusiłeś mnie do sprawdzenia co wady GTIA :)
    ->link<-

    Wieczorem postaram sie sprawdzić wade nr 1 opisana na powyższej stronie - pare lini w basicu przeklepie, ale niestety wady nr 2 to nie bede w stanie sprawdzic :(

    EDIT: sprawdze jeszcze date produkcji - to powinno wyjasnic sprawe.
  2.  
    Sorry ;)
    Daj znać jak tam wynik sprawdzenia wady nr 1.
    Druga jest mniej groźna :)
    • 7: CommentAuthorValdgeer
    • CommentTime2 May 2014 zmieniony
     
    Trochę to trwało, ale jest nawet screenshot analogowo cyfrowy :)

    Widać z tego, że GTIA sprawne, a na pewno pozbawione wady nr 1.

    EDIT: tv ma jedynie 42 cale, pewnie na 50-60 calach by lepiej wygladalo ;)
    • 8:
       
      CommentAuthormgr_inz_rafal
    • CommentTime3 May 2014 zmieniony
     
    Dzięki za sprawdzenie. W takim razie ja jestem chętny (opcja bez gazet), jeśli nikt się w międzyczasie nie zgłosił.

    Mail poszedł.
    • 9: CommentAuthorValdgeer
    • CommentTime3 May 2014 zmieniony
     
    Formalnej rezerwacji brak... do tej pory, ale to juz sie wlasnie zmienilo i Atari zarezerwowane dla mgr_inz_rafal.

    Reszta na maila.

    EDIT: ogłoszenie nieaktualne : zestaw sprzedany.