atarionline.pl Kupię atari 130 XE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthoramorphous
    • CommentTime12 May 2014
     
    Jak w temacie. Kiedyś taki miałem chciałbym mieć taki sam. Minimalne wymagania: Sprawny, komputer + zasilacz + kabel do TV. Może być większy zestaw za odpowiednią cenę.
    • 2:
       
      CommentAuthormentos
    • CommentTime14 May 2014
     
    po ptokach bo już sprzedałem, ale gdybyś był ciekaw cen, bo szczerze mówiąc pozytywnie mnie to zaskoczyło:

    ->link<-
  1.  
    Mnie mniej pozytywnie ;) Byłbym wdzięczny za komentarz do aukcji.
    • 4: CommentAuthorseba78
    • CommentTime18 Aug 2014
     
    Witam. Posiadam Atari 65xe na sprzedaż. (komp, magnetofon z turbo 2000), zasilacz, ok.200 gier w systemie turbo 2000). Jeśli jesteś zainteresowany podaję kontakt do siebie: 533-79-78-21 i linka gdzie wystawiłem swoje ogłoszenie. Seba. Pozdrawiam
    • 5: CommentAuthorValdghir
    • CommentTime18 Aug 2014
     
    Mam Atari 130XE z Ultimate i stereo, dodam kabel S-VHS. Atari ma standardowego buga - wadliwe GTIA. Obudowa i klawiatura czyściusieńka, w komplecie oryginalny zasilacz - kabel zasilający od zasilacza do komputera po naprawie, bo był pęknięty - zrobione profesjonalnie i prawie niewidoczne, wtyk oryginalny, pęknięcie było w okolicy 15cm od zasilacza. Jakby co pisz na priv.
    • 6: CommentAuthorValdghir
    • CommentTime19 Aug 2014
     
    Heloł, oferta już nie aktualna. Cieszy oko nowego właściciela.