atarionline.pl KRAKÓW Mega_GRYL PARTY!!!1111 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpin
    • CommentTime2 Jun 2014 zmieniony
     
    Krakowski Grill – Copy_(Party).

    Pablo i Pin / Tristesse zapraszaJO.

    Jakiś czas temu padł pomysł zorganizowania spotkania przy grillu, aby poznać się z innymi atarowcami w okolicy którzy niekoniecznie mogą i chcą przyjechać na zloty. Pomysł przerodził się w dyskusje na temat jak zrobić mapkę z zaznaczonym miejscem zamieszkania.
    Tak więc w najdłuższy dzień roku, 21-22.06.2014 czy też jak kto woli najkrótszą noc postanowiłem zorganizować takiego grilla.(mam nadzieje że nie robię konkurencji Krakowskim wiankom).

    Co będzie:

    * Namiot na ok. 30 osób - w środku projektor, nagłośnienie i wszystko co trza ;)
    * W razie upału – KLIMATYZACJA!!!!!!!!!!!!!!111111111111111 (serio)
    * Sprzęt w doborowej obsadzie: XL/XE: vbxe, hdd, prototyp Rapidusa karty turbo, XF551 3,5” i takie tam, Ste 4MB + uSatan, Falcon (w tym prawdopodobnie CT63 turbo board) + cokolwiek, co nawinie się pod ręką a zalega w piwnicy, lub na kwadracie ;)
    * Oczywiście grill, powinien wystarczyć, nawet nie mały.
    * Mamy znajomości w kopalni, więc węgla nie zabraknie.
    * Jakieś ławki, krzesła i stoły ma się rozumieć. Jak braknie mebli, to po drewno przejdziemy się do lasu. Narzędzia na miejscu :D
    * Nie wiem jak prace nad ogólnopolską mapką atarowca, ale mam zamiar kupić jakąś fajną dużą mapkę Krakowa i okolic każdy kto przyjdzie zaznaczy swój punkt zamieszkania i ksywkę, będzie to więc też swego rodzaju pamiątka, zrobimy zdjęcie i wrzucimy na forum
    * Można zabrać swój sprzęt nawet, jeśli jest to gołe 800XL z magnetofonem. Każdy jest mile widziany!
    Jest 100 kaset do przetestowania. Jeśli ktoś ma magnetofon i odrobinkę czasu …. ;) (do poniedziałku)

    Oczywiście zapraszam wszyskich fanów Atari niekoniecznie z okolic Krakowa. Zapraszam też wszystkich tych, którzy mają po prostu ochotę wychylic szklaneczkę Jamesona czy innego trunku przy chiptune'owej muzyce sączącej się niczym browar z kranu.

    Zasady porządkowe:
    * Kto womituje, ten po sobie sprząta.
    * Na teren spotkania wnosimy obowiązkowo alkohol. Abstynentom wstęp wzbroniony!!!111 (wegetarianie mają prawo wstępu)
    * Można przynieść Commodore
    * Zabieramy swoje kieubaski. Jeśli ktoś ma inne preferencje, to kieubasę może zakupić w Biedronce.
    * Prawdopodobnie wynajmiemy TELEPORTER (ToiToi). Jeśli nie, to wykopiemy DÓŁ, albo kupi się wiadro i łopatę.
    * To zbór poważnych ludzi, więc prosimy o powagę i kulturalne zachowanie.
    * Tracąc kontakt z Matplanetą udajemy się grzecznie do spania.
    * Zakaz wsiadania kierowców za kółko z rana! Można na miejscu pozostać do godzin popołudniowych!

    * Będą symboliczne koszty, wejściówki co łaska - pewnie wyjdzie na swawojke po 10-20pln. Chyba damy rady (ale bez, to już nie wiem) :D

    Niestety miejsc noclegowych brak, biorąc pod uwagę że to najkrótsza noc w roku do świtu nie trudno dotrwać, dla hardcorowych partyzantów można przynieść jakiś materac i śpiwór aby przespać się pod namiotem. Każdy z nas kiedyś nocował pod namiotem, więc problem jest wszystkim znany. Problemem jest jedynie trawa która rośnie na podłodze (mi to nie przeszkadza generalnie).

    Jest parking na kilka aut pusty w soboty i niedziele tuż obok więc z parkowaniem auta nie powinno być kłopotu.

    PS – można spać w aucie :)

    Jakieś pomysły???

    ------------------------------------------
    Kontakt z organizatorem:
    Pablo: 517-098-678
    Pin/TRS: 795-841-990, lub pin(at)atari.pl
    ------------------------------------------

    ADRES:

    Kraków, ul. Makuszyńskiego 12

    Proszę też o deklaracje wyrażane w procentach :)

    np. - będę na 99%


    ###############################################


    LISTA OBECNOŚCI (dopisywane wg. konkretnych deklaracji):

    1. Pablo - 100%
    2. Pin / TRS - 100%
    3. Koala - 70%
    4. Mazi - 50%
    5. YerzmYeY / Hooy_Program - 100%
    6. Jellonek - 99%
    7. Vavrzon / H-PRG - 90%
    8. Habib / H-PRG (Joulo) - 50%
    9. XXL - 99%
    10. Dracon__ - 49%
    11. Calypso2k - 100%
    12. Ptica / TRS - 70%
    13. Gothrukk - 60%
    14. Koval - 99%
    15. thePink 80% + potomek
    16. Kroll - 100%
    17. Syscall - 25%
    18. AS - 49%
    19. Falcon030 - 20%
    20. Dely - 39,9%
    21. Xtr/2dpoint - 100%
    22. Epi - 128%
    23. Kris3D - 99%
    24. Brat Krisa3D - 99%
    25. Skrzyp - 80%
    26. Mikey / BlowJobb ;) - 50%
    • 2:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    pin, nie gniewaj się, proszę, lecz rozbawiłeś mnie niemal do łez. Przecież:
    * Na teren spotkania wnosimy obowiązkowo alkohol. Abstynentom wstęp wzbroniony!!!
    ...
    * Kto womituje, ten po sobie sprząta.
    ...
    * Tracąc kontakt z Matplanetą udajemy się grzecznie do spania.

    oraz
    * To zbór poważnych ludzi, więc prosimy o powagę i kulturalne zachowanie.

    wzajemnie się wykluczają - świadome i celowe doprowadzanie się do wyżej wymienionych stanów z powagą oraz kulturą wiele wspólnego nie ma. Nie da się też nazwać poważnym człowieka to robiącego. No ale nie moja impreza, więc i nie moja sprawa co będzie się tam działo. Bawcie się dobrze (szczerze, bez cienia ironii), a ja tymczasem wciąż czekam na jakieś party z całkowitym zakazem spożywania napojów wyskokowych. Może się wówczas zastanowię nad uczestnictwem.
    • 3:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    Ja zwróciłem uwagę na to samo co Tenchi i o mało co nie zacząłem tego cytować;)


    ...a jednak zacytuję:
    * Kto womituje, ten po sobie sprząta.


    Pierwszy punkt jest dosadny i bardzo zachęcający, z pewnością wszystkie dziewczyny, które to przeczytają to przyjadą :D


    Do tego jak można wyżej przeczytać uraziliście abstynenta i Tenchi nie przyjedzie :P
    • 4:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    Ech, i znowu trzeba dementować... :) Nawet w najmniejszym stopniu nie poczułem się niczym urażony, bo i czymże niby. Tak jak napisałem powyżej, początkowo trochę się pośmiałem (bardzo podoba mi się swobodny oraz niefrasobliwy styl pina w tej invitce), ale później jednak zrobiło mi się nieswojo - to smutne że tak wartościowi ludzie jak miłośnicy retro wciąż nie potrafią dobrze się bawić bez nadużywania procentów. Zaś co do mojego niepicia, to taki ze mnie abstynent jak za przeproszeniem z koziej dupy trąba. Nadal lubię trzepnąć od czasu do czasu piwo albo dwa, kieliszek dobrego wina do kolacji (zwłaszcza we włoskim stylu) także bywa mile widziany - przecież wszystko jest dla ludzi, byle korzystać z umiarem. Rzecz w tym, iż "zasady porządkowe" przewidują przypadki braki umiaru i to właśnie jest niepokojące.
    No i jeszcze odnośnie moich bytności na rozmaitego typu imprezach: Tomku, ja cię proszę - przecież nieraz dosyć szczegółowo rozmawialiśmy na ten temat, także prywatnie... Czyżby zemsta za moje stwierdzenie o czasie zmarnowanym na pomoc przy twoich grach? W takim razie jesteśmy kwita, a ja wciąż polecam się na przyszłość. :)
    • 5: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    A kto mówi o naduzywaniu. Dorośli do licha przecież jesteśmy. A jeśli kogoś zaboli żołądek... nie ma na to rady.
    • 6:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     

    mono:

    Dorośli do licha przecież jesteśmy.

    To widać, zwłaszcza u niektórych - poziom dorosłości jest wprost proporcjonalny do ilości spożywanych napojów. :)

    A jeśli kogoś zaboli żołądek... nie ma na to rady.

    Jaaasne - pytanie czy sam naprawdę wierzysz w to co piszesz, w dodatku z pełną powagą. :D Zresztą po co w takim razie w ogóle ryzykować ów ból.

    No nic, moi kochani - było śmiesznie, ale tak jak powiedziałem gdzieś powyżej: nie moja biba, więc nie mam prawa się wtrącać. Róbta sobie co chceta, a ja już zamykam ryja na dobre. Wypijcie tam pliz moje zdrowie, albo (jak kto woli) w intencji tego, żeby mnie szybko szlag trafił za takie gadki. :]
    • 7: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    Zasady porządkowe należy traktować z rezerwą, pisałem to też tak by po prostu było wesoło.

    Generalnie znamy się nie od dziś a mając pewien bagaż w życiu każdy wie jak ma się zachowywać i nigdy zasadniczo nie było z tym problemów ;)-

    Trochę luzu proponuje w temacie :)
    • 8: CommentAuthormarekp
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    A ja (być może) wpadnę na chwilę. Przyjadę samochodem. I spożywał alkoholu nie będę.
    Punkt: "* Na teren spotkania wnosimy obowiązkowo alkohol. Abstynentom wstęp wzbroniony!!!"
    Mnie nie dotyczy ponieważ:
    1. Wniosę alkohol na teren spotkania
    2. Nie jestem abstynentem
    :-P
    • 9:
       
      CommentAuthorAlex
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    • 10: CommentAuthormono
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     

    Tenchi:

    ...a ja już zamykam ryja na dobre.

    Niepotrzebnie, niepotrzebnie :)

    Tenchi:

    Wypijcie tam pliz moje zdrowie

    Z przyjemnością!
  1.  
    A nie da się zrobić tego party gdzieś bliżej, np. w Szczecinie? :)
    • 12: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    Albo żem ześlep, albo nie, ale nie widzę *gdzie* dokładnie będziemy pić :>

    edit: ciepamy się z góry, czy na miejscu?
    • 13:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     

    Tenchi:

    Nawet w najmniejszym stopniu nie poczułem się niczym urażony (...)
    taki ze mnie abstynent jak za przeproszeniem z koziej dupy trąba.

    Ja ŻARTOWAŁEM!
    Jest uśmieszek ? Jest!

    Przecież wiemy że abstynentem nie jesteś, bo kiedyś na głównej pojawiło się Twoje zdjęcie z butelką w ręce;)

    Tenchi:

    Czyżby zemsta za moje stwierdzenie o czasie zmarnowanym na pomoc przy twoich grach? W takim razie jesteśmy kwita, a ja wciąż polecam się na przyszłość. :)

    I to ostatnie jest najważniejsze;)
    Nie róbmy z igły widły, jak pisał Pin to miało być wesołe, więc sobie żartujemy;)
    • 14: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    Nie, nie jesteś, chyba wczoraj jeszcze kręciło mi się w głowie po sobotnim browarku za 12 zyla na PH, i zapomnieliśmy. Niezwłocznie dodamy adres.
    • 15:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    Adres podajcie na jakimś transparencie itp.;)

    Albo napiszcie na trawie, chętni będą go szukać na googlemaps i wikimapii :D
    • 16: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    orientacyjne zdjęcia namiotu z przed dwóch lat(chyba się nie skurczył) oraz miejsca spotkania.
    Dodam że miejsce jest położone około 200 m do najbliższego sąsiedztwa, wiec nie grozi zakłócenie ciszy nocnej.
    • 17: CommentAuthoras...
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    Pin, a jak będzie Falcon ct63 to będzie Kroll ????
    Qrkasz, każdy weekend mam zajęty a ten akurat wolny :P
    • 18: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    no musi być Kroll ;)-

    .. a tak na serio to uprasza się o czytanie z poczuciem humoru na (odpowiednio) niższym poziomie, proszę też zachować rezerwę do tematu i nastawić się po prostu na GRYL z demkami i jakimś tam browarem ;)
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    dane adresowe dodałem w poście #1
    • 20: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    @Calypso2k - na miejscu. Na ile procent będziesz?
    • 21: CommentAuthormarekp
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    Błe... Nie będę. Popatrzyłem w kalendarz i w tych dniach jestem gdzieś koło morza... Szkoda :-(
    • 22: CommentAuthorxxl
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    fajnie... zgrilowalbym cos
    • 23: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    @XXL - na ile procent? ;)

    .. dobra, wnioskuję, że 99% ;)
    • 24: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime3 Jun 2014 zmieniony
     
    Pin'u, mordo moja :D 5 minut (na nogach) ode mnie - więc na 100%. Postaram się zabrać stock 65XE + VBXE, Siup by Grzeniu + laptop z bazą AOL. Nie wiem jak z telewizorem, ale może się uda.

    PS:

    pin:

    * Można przynieść Commodore

    fajnie... będzie na czym siedzieć.

    PPS: bez xBios'a to nie będzie ta sama impreza...
    • 25: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    Rozmowa z Nietoperkiem naprowadziła mnie na pewien sposób rozwiązania noclegu. Można przywieść swój namiot będzie gdzie rozbić.
    Kto ma ochotę i kasę to baza hosteli i hoteli w Krakowie jest niemała.
    • 26: CommentAuthorpin
    • CommentTime3 Jun 2014
     
    ... niestety jeden z uczestników przywiezie xBiosa w plecaku ;)
    • 27:
       
      CommentAuthorSkrzyp
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    Pszepana, a jak się jest z Krakowa, a się nie ma Atari (a chciałoby się mieć, tylko nie stać) to można? :P
    • 28: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    Sympatyków retrosprzętu serdecznie zapradszamy!
    • 29: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    kto oprocz Pina na zlocie bedzie w grupie interwencyjnej sprawdzajacej legalnosc i wersje uzywanych bibliotek xBIOS ?
    • 30: CommentAuthorcalypso2k
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    @xxl, no ja w szczególności chciałbym obadać, czy za pomocą nowego xBios'a dało by rade wcisnąć kiełbaskę do RAM'u pod ROM'em, a jeśli tak, to czy potrzebne będą nielegale.
    Bez spinki :P
    • 31: CommentAuthorGothrukk
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    Wstępnie deklaruję prawdopodobieństwo pojawienia się na 60%
    Szkoda że termin nie wypada pod koniec wakacji. Na szafce kończy mi dojrzewać nalewka dla hardkorów (2litry ok 75% vol, na paprykach Habanero)w tej chwili czeka jeszcze na dolewkę spirytusu i na koniec lipca będzie gotowa jak się przegryzie
    • 32: CommentAuthorxxl
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    @calypso2k: w kazdy zakamarek RAMu wejdziesz na legalu jak w maselko... bez wciskania ;-)
    • 33: CommentAuthorKoval
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    Yeeeeaaa! Mieszkam niecały kilometr od miejsca imprezy! Tylko, że 22.06 idę do pracy... Będę musiał grilować na trzeźwo;)
    • 34: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime4 Jun 2014 zmieniony
     
    Normalnie nie mogę, teraz się dowiaduje,że o rzut beretem jest 3 atarowców. Jak ktoś lubi oglądać mundial to zapraszam w inne dni popołudniu 14.06 do 30.06 na bigscren pod namiot, w przerwie zawsze można odpalić atari
    • 35: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    Dawaj Skrzyp, tym razem impreza potrwa dużej niż do 2.15, można nawet spać na krzesłach
    • 36: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    @Koval - dawaj, nikt Cię nie zje a ubawisz się przednio. Zaręczam ;)
    • 37: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    W pierwszym poście nastąpiła aktualizacja
    "partyzantów". Nadal proszę o deklaracje (procentowe) ;)
    • 38: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime4 Jun 2014
     
    Czyli jak ktoś nie będzie pił a nie jest abstynentem i przyniesie COŚ ze sobą to zostanie wpuszczony? :-)
    • 39: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime5 Jun 2014
     
    @falkon030 -Jasne, że będzie, co najwyżej będzie utrudniony kontakt z powodu nadawania na innych częstotliwościach
    • 40: CommentAuthorpin
    • CommentTime5 Jun 2014
     
    Tak - serdecznie zapraszamy!
    • 41: CommentAuthorKoval
    • CommentTime5 Jun 2014
     
    @Pin: będę, nie mogę przegapić imprezy praktycznie za płotem;)) Ale moje 65XE jest zepsute, dlatego jego nie przyniosę. Ale mogę przynieść kilka zdobycznych dyskietek gdyby ktoś chciał je przygarnąć (nie mam stacji dysków, a dyskietki wpadły mi przypadkiem)
    • 42: CommentAuthorxxl
    • CommentTime5 Jun 2014
     
    przygarne :-)

    przywioze stacje do testow.
    • 43: CommentAuthorPablo112
    • CommentTime5 Jun 2014 zmieniony
     
    @Koval- gdzie się ukrywasz, daj info na maila, być może przydałaby się twoja pomoc
    • 44: CommentAuthorKoval
    • CommentTime5 Jun 2014 zmieniony
     
    @pablo: mejl poszedł
    @xxl: ok
    • 45: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Jun 2014
     
    Doszło potencjalnie dwóch uczestników ;)
    • 46: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime6 Jun 2014
     
    To ja się dopiszę tak na 20%, ale WALCZĘ dalej, żeby choć na 2-3 godziny się wyrwać ...
    • 47: CommentAuthorpin
    • CommentTime6 Jun 2014
     
    ok - dopisuję.
    • 48: CommentAuthorpin
    • CommentTime8 Jun 2014
     
    Być może na grylu i big_skrinie pojawi się Amstrad CPC z demkami, może też grami ;)
    • 49: CommentAuthorxxl
    • CommentTime8 Jun 2014
     
    bedzie jakies naglosnienie?
    • 50: CommentAuthorpin
    • CommentTime8 Jun 2014
     
    będzie. Wófer JVC (ten, co na Fortyfication pociągnął salę) + Fisher wzmacniacz + 2x głośniki realnie w granicach 80-100W. Na namiot, to aż zanadto ;)- Teraz, to ludzie dużo rozmawiają, mają dzieci, siwe brody, no i wogóle :D