atarionline.pl W jaką grę grałeś dzisiaj ? - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime28 Dec 2014
     
    Wii pożyczyłem od kolegi na bliżej nieokreślony czas, mam na oku serię Metroid Prime i Mario Galaxy bo to ponoć jedne z lepszych pozycji na tę platformę. Co do bieżącego ogrywania to właśnie ukończyłem System Shock 2, co ciekawe pierwszy raz w życiu w to grałem. Mimo że współcześnie graficznie odstaje, to klimatem nadrabia kilkukrotnie.
    • 2: CommentAuthors2325
    • CommentTime3 Jan 2015
     
    • 3:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime3 Jan 2015
     
    encounter!
    • 4:
       
      CommentAuthorsNr
    • CommentTime3 Jan 2015 zmieniony
     
    Ja tam w południe w przepiękny i nieznany u nas shotemUP który znalazłem szukając przypadkiem coś o oscyloskopach.

    Zwie się to:

    SINE MORA

    ->link<-

    i mogę w to łupać w kółko...

    (S. Key dostępny już nawet za 5zł lol)

    a za chwilę, jak się upgrade'y zdoją:

    Day of Defeat: Source



    Jedyny FPS jaki uznaję... (no może poza Unrealem i SOF)

    Gra, która bardzo rozczarowała kanterstrajkowców, bo poczuli realizm i ich za bardzo zabolały zwieracze więc zgnoili DOD:S.

    Zabrakło fiku miku, czyli kuleczek dokładnie tam gdzie krzyżyk celownika ha ha ha... stąd owe bóle w okolicy d_py.

    W DOD:S nie ma zmiłuj się. Możesz wygrzać w gościa magazynek i nawet go nie draśniesz. Snajperkę buja jakbyś pochlał lub był na niezłym kacu. I co najważniejsze: nie zapierniczasz po planszy jak na chińskim skuterku. Biegnąc za szybko męczysz się i dostajesz zadyszki. To dodatkowo czyni tą grę bardzo zróżnicowaną. Sam lamię ale od czasu do czasu robi się niezłe akcje i właśnie owe chwile w rzece batalii sprawiają, że warto DOD:S mieć w kolekcji ;)

    (S. Key dostępny za niecałe 50zł)

    Pozdrawiam
    • 5: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    River Raid ATARI XL/XE, niestety po kilku próbach skończyło się na 31 moście. Pozdrawiam
    • 6:
       
      CommentAuthorhospes
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    A ja ciąłem Lethal Xcess w wersje na reanimowanej Medze /Dzięki Costek za lutowanie cypka:)/
    Powiem tak... Rany ale ta gra ciężka! Bez nieśmiertelności pierwsza plansza nie do przejścia, przy moim starczym graniu;)
    Ale żona idzie spać i ja zasiadam do dalszego podejścia bo gra tego jest warta.
    ps. jak uciszę ten cholerny wiatraczek.
    • 7:
       
      CommentAuthorpabloz1974
    • CommentTime4 Jan 2015
     
    Ale jaka muuuuza w lethal xcess. ...mmmmmm. dalej proponuje lravin teramis, tez thailonu :)
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime4 Jan 2015
     

    • 9: CommentAuthors2325
    • CommentTime6 Jan 2015
     

    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jan 2015
     
    Metroid Prime Hunters
    /78% i zagwózdka
    • 11: CommentAuthortbxx
    • CommentTime11 Jan 2015
     
    Iron Soldier (Jaguar), odpaliłem i bardzo się spodobało...
    • 12: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime11 Jan 2015
     
    Dziś po bardzo nieciekawej i niemiłej decyzji Greya dla uspokojenia i z nadzieją że jednak ochłonie. Preliminary Monty :)
    • 13: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime13 Feb 2015
     
    Trochę uciekło ale pykam w Moon Patrol XE :)
    • 14:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime13 Feb 2015
     
    ja w Tiger Heli zachęcony przez cykl Tenchiego.
    Bardzo fajna gra, trudna, ale wciąga. Dosłownie na parę minut dziennie bo więcej nie mam. Polecam!
    • 15: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime13 Feb 2015
     
    Za chwilę spróbuję :)
    • 16: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime15 Feb 2015
     
    Pykamy w Rampage ST. Super sprawa :)
    • 17: CommentAuthorbolo
    • CommentTime16 Feb 2015
     
    Henry's House i przyznaje trudniejsza po latach nie grania
    • 18:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime16 Feb 2015
     
    Chimera+ ;)
    • 19: CommentAuthornodez
    • CommentTime17 Feb 2015
     
    Chimera+
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Feb 2015 zmieniony
     
    W szukanie Karaczana Madagarskiego,spierdzielił mi:-(







    • 21: CommentAuthorJarkeczek
    • CommentTime18 Feb 2015
     
    Jako że odzyskałem dzisiaj swoje SIO2SD, odpaliłem dzisiaj... Montezuma Revenge...cienizna ledwo 20k expa i do tego zgubiłem się...
    • 22: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime18 Feb 2015
     
    Stety młodszemu synkowi spodobał się Rampage na ST i dziś pykaliśmy w następne plansze :)
    • 23: CommentAuthornodez
    • CommentTime19 Feb 2015
     
    tree surgeon
    • 24: CommentAuthorsq5nbk
    • CommentTime20 Feb 2015
     
    frogger
    w latach 80tych pamiętam tą grę jak była na automaty :)
    • 25:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Feb 2015
     
    string/ ograłeś juz tego Metroida i S.M.G ???
    • 26:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime20 Feb 2015
     
    SMG tak, chociaż nie maksowałem, Metroida I ogrywam obecnie. Ciekawe, jednak parę rzeczy mnie wkurza: sterowanie wiilotem średnio dokładne i łapa boli, backtracking, walki czasem zbyt wymagające (wiem, ciapa jestem). Mimo to gra wciąga.
    • 27: CommentAuthornodez
    • CommentTime21 Feb 2015
     

    w to dzisiaj pogrywalem wersja arcade (m.a.m.e.)
    • 28: CommentAuthorstreak
    • CommentTime22 Feb 2015
     
    W aztec chellenge i bienie maja. Swoja droga ta pierwsza to jak CANABALT a druga jak 'szczelił' Flappy Bird :P
    • 29:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Feb 2015 zmieniony
     
    string/ ZAOPATRZ SIĘ W PADA OD Game Cube !!!
    ... i będzie git ,no chyba że masz nowszą wersję Wii która jak większość nowych wersji konsol począwszy od Ps2 została wykastrowana z wstecznej kompatybilności .

    "DIAMENTY" na Telefonie.


    ...hmm podobna , okrojona ze szczegółów


    jednakże zauroczyła mnie wersja na ATARI :-),jestr to pierwsza wersja z którą się spotkałem i jakoś inne za bardzo do mnie nie trafiają,troszkę inna stylistyka która kojarzy mnie się bardziej z komiksem niż "poważną" grą o patrolowaniu księżyca pojazdem pancernym... i te atarowskie dżwięki mniam .

    :-),:-),:-)

    gdyby nie kulawa dynamika było by OK.
    • 30: CommentAuthornodez
    • CommentTime25 Feb 2015
     
    Bomb Jack v1.5 (2008)(Biela, Tomasz - Gora, Krzysztof - Derby, Terrence)(PL)(en)(FW)[a][320K].xex




    ogien !
    • 31:
       
      CommentAuthorstring
    • CommentTime27 Feb 2015
     
    Irata4: moja (zresztą pożyczona) Wii ma wejścia na pady z GC. Jednakże zachęcony recenzjami wybrałem "odświeżoną" wersję Metroida na Wii wydanej jako Trilogy. Przeczytałem w tych recenzjach, iż steruje się wyśmienicie i że nie ma porównania do wersji z poprzedniej generacji konsol. Niestety dla mnie kontrolery ruchowe to pomyłka, o czym drugi raz (po PS Move) przekonałem się grając właśnie w Metroida na Wii :(
    • 32: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime28 Feb 2015
     
    Witam. Dalej z rodzinką w RAMPAGE ST
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Mar 2015 zmieniony
     
    string /"Przeczytałem w tych recenzjach, iż steruje się wyśmienicie i że nie ma porównania do wersji z poprzedniej generacji konsol. Niestety dla mnie kontrolery ruchowe to pomyłka, o czym drugi raz (po PS Move) przekonałem się grając właśnie w Metroida na Wii :("

    Kwestia przyzwyczajenia ,w niektórych grach takowe sterowanie sprawdza się wyśmienicie .

    IRATA4/ ja proponuje rozgrywkę za pomocą standardowego kontrolera ,Metroid jest NIESAMOWITY dla wybranych ,dla innych dobra trudna gra ,jednakże jeśli chcesz poznać tajemnice obcej planety skanująć,przemierzając ją to zapraszam do zapoznania się z obcą ... planetą?
    • 34: CommentAuthors2325
    • CommentTime18 Mar 2015
     
    • 35:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime20 Mar 2015
     
    Dzisiejsze 5 minut relaksu poświęciłem tej grze:

    ->link<-

    Hydorah ma tak potężny ładunek miodu - ach.
    Poziom trudności jest fajnie zbalansowany i opłaca się szarżować (dość nieczęste w strzelankach - w większości przypadków liczą się tzw. systemy - czyli wyuczone kombinacje)

    Polecam i jestem ciekawy opinii Tenchiego n/t tej gry.
    • 36:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime20 Mar 2015
     
    Zupełnie niezła pod względem wykonania, tylko strasznie mało dzieje się na ekranie. A przynajmniej do piątego etapu, w którym finałowo się znudziłem i wyłączyłem. No i to pożyczanie sobie na potęgę pomysłów z innych strzelanin - przykładowo pierwszego bossa spotkałem wczoraj w trzecim Gradiusie.
    Poza tym dziś przez pół dnia ćwiczyłem taktyki na tę panią, więc sam rozumiesz - Hydorah to przy niej przechadzka po parku.
    • 37:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime20 Mar 2015
     
    Rozumiem - taki bullet hell to jest poza moimi możliwościami jeżeli chodzi o refleks i koordynację ruchów :)
    Nie chcę znowu kłapać jęzorem o planach (bo ich jest mnóstwo tylko czasu brak) ale jeżeli kiedyś będę robił BH na JIL to takiego, który da się skończyć i będziesz miał z nim problem ;)
    A da się zrobić BH na Atari wg mnie.
    • 38: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Mar 2015
     
    • 39: CommentAuthors2325
    • CommentTime31 Mar 2015
     
    Bong to w miarę świeże spojrzenie na Arkanoid/Breakout - z każdym odbiciem paletki przesuwa się ona wiersz do góry i jest to jedyny dla gracza problem bo zrezygnowano z cegiełek. Trochę późno wyszło - 1997 w grze, 1998 w nazwie pliku.
    • 40:
       
      CommentAuthorxeen
    • CommentTime7 Apr 2015
     
    W ramach odstresowania pyknąłem w Deatchase XE i dopiero dzisiaj odkryłem, że komarka można zatrzymać :)
  1.  
    Super Cobra
  2.  
    • 43: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime22 Apr 2015
     
    Keystone Kapers :)
    • 44: CommentAuthors2325
    • CommentTime30 May 2015 zmieniony
     
    Misty Caverns - Zbieramy bomby, które kolorem i kształtem mogą przypominać butelki. Odwrócone litery T to kolce. Górne ukosy joysticka - skok, góra - wspinanie się po linach. Ruch postaci jest skokowy i potrzeba trochę czasu by się przyzwyczaić. Gra powstała w 1993, trochę późno na tytuł w takiej oprawie graficznej.



    Billiards - Obsługa jest maksymalnie uproszczona, może nawet z pewną przesadą - ustawiamy tylko mało precyzyjnie kierunek strzału i obserwując stale zmieniający się pasek siły uderzenia wciskamy fire w wybranym momencie. Taką prostotę może tłumaczyć rok wydania - 1981. Mimo wieku gra moim zdaniem całkiem nieźle radzi sobie z fizyką i można przewidzieć kierunek toczenia się bili. Nie ma muzyki, a dźwięk jest tylko jeden.

    • 45: CommentAuthors2325
    • CommentTime5 Jun 2015 zmieniony
     
    Crazy Cobra - wydaje mi się, że kupiłem to u pirata mając nadzieję, że będzie podobne do Super Cobra. Okazało się przeciętnym "Wężem", który zdobył popularność na starych Nokiach. Co go może wyróżniać z tłumu to kolorowe, pseudo tęczowe tło i to, że wąż za bardzo węża nie przypomina tylko raczej kasztany w łupinie. Na atarimanii jednak widać gada na okładce ->link<- Przez tę swoją nijakość nie zapamiętałem tytułu gry, dopiero wczoraj przypadkiem wpadł mi w oko i obudził wspomnienia przy przewijaniu tutejszego katalogu gier.

    • 46: CommentAuthors2325
    • CommentTime9 Jul 2015
     
    • 47:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jul 2015
     
    • 48: CommentAuthorjesionen
    • CommentTime16 Aug 2015
     
    Od wczoraj z dzieciakami Robbo ST :)
    • 49:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime17 Aug 2015 zmieniony
     
    Super Hexagon
    na tablecie.
    W składanie zasilacza do A8

    (Rozpoznajemy/-to jest to konto o którym pisałem)
    • 50: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Aug 2015
     
    Wilder Westen napisane przez znanego Kemala Ezcana. Poza naszą kontrolą jeżdzi w górę i w dół rewolwer przy pomocy którego strącamy różne przedmioty jak np. kubki, węże, kapelusze czy bomby. Mimo użytego Basica gra nie reaguje z opóźnieniem bo pan Kemal wiedział, że kto kiepsko strzela ten długo nie pożyje na Dzikim Zachodzie. Na czołówce początkowo wolna muzyka rozpędza się dziko i tak zostaje.