atarionline.pl Prawdziwe oblicze Atari Area - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime18 Aug 2014
     
    mi chodzilo tylko o to, ze nie warto zartowac, jak ktos ( Tomek) wyraznie zle sie czuje z faktem, ze czuje sie przesladowany przez 3 ludzi z aa. Uzylem slowa "mania" bo to co tomek przedstawia nie ma podstaw, jest jego wymyslem. Zestawiajac dwie rzeczy razem- zle samopoczucie odnosnie czegos co w glownej mierze jest czyims wymyslem swiadczy o pewnym falszywym pogladzie, ktory na dluzsza mete jest szkodliwy dla zdrowia.
    • 2: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime18 Aug 2014 zmieniony
     
    Jak ktoś pisze, ze lubi "Denerwować Tomka C." to podstawy chyba są? Oczywiście możemy przyjąć, że wymienieni koledzy robią sobie tylko dziecinne żarty... a Tomek jest dziwny i za nadto się denerwuje, bo przecież nic takiego się nie stało... i nie ma go za co przepraszać i nie ma potrzeby niczego zmieniać, a żarty są przecież w dobrym tonie... i nie powinien się tym przejmować bo mu to zaszkodzi na zdrowie...
    • 3: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime18 Aug 2014 zmieniony
     

    QTZ:

    Czyżbyś przeoczył ten wątek i wpis Sebana powyżej? Od tamtej pory Bluki się nie logował, więc nie wiem na podstawie czego zauważasz jego aktywność?


    Co do Sebana to zrozumiałem, ze zamierza sie trzymac z daleka od tego watku i tyle. A co do aktywnosci Blukiego, to zauwazam jego aktywnosc w swiecie Atari za pomoca tego niedobrego AtariArea jako jego uzytkownik - i to mi wystarcza, Bluki jest aktywny w swiecie Atari, a na ktorym forum to jest to drugorzedne. Pragne tylko zauwazyc, ze jego "odejscie" stad wiaze sie z zupełnie inna sytuacja, dotyczaca dosc konkretnej sprawy na tym forum.

    Z pewna doza pewnosci mysle, ze wiekszosc uzytkownikow jednego forum bywa tez na drugim, wiec w czym problem? Ja o zadnej wojnie pomiedzy forami nie wiem (to by było dosc zabawne :) )

    A co do braku aktywnosci "drugiej strony", moze ta "druga strona" uwaza sprawe za nadmiernie, dramatycznie rozdmuchana i uwaza ze nie warto sobie tym głowy zawracac? Nie wypowiem sie w kategorii pewnikow w tej sprawie, bo poza tym co sie działo na AArea nic o sprawie nie wiem - nie mam pojecia czy ktos podejmował jakies działania "nekajace" czy nie. Nie poznałem osobiscie zadnego z ludzi z ktorymi Tomek pozostaje w konflikcie (a wyłacznie Tomka), znam ich wyłacznie z internetu i tylko o tym co sie na forum dzieje moge sie wypowiadac.
    • 4:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime18 Aug 2014
     
    No to Ci powiem, wieczór, że co do Sebana się mylisz. Resztę dopowiedz sobie sam, chyba nie powinieneś mieć z tym problemu...
    • 5:
       
      CommentAuthordely
    • CommentTime18 Aug 2014 zmieniony
     

    Valdhir:

    (...)ja tu nikogo nie prosiłem o załatwianie moich spraw (...)

    Valdhir:

    Nie widzę potrzeby "wyjaśniania" komukolwiek zaistniałej sytuacji po tak długim okresie, tym bardziej, że to nie ja ją wyjaśniać powinienem.

    Momencik. Napisałeś publicznie, że administracja Atariki (czyli m.in. ja) skasowała Twoje kilkadziesiąt wpisów, że ich przygotowanie zajęło Ci bardzo dużo czasu, że nasiedziałeś się, że narobiłeś zrzuty ekranów, że robiłeś dokumentacje i rysy historyczne. Poza tym, że było to oceniane, dyskutowane, a na koniec skasowano Twoje konto. Proszę w takim razie po raz kolejny o podanie nazwy użytkownika, pod którą to wszystko wykonałeś, przybliżonej daty publikacji oraz z kim się kontaktowałeś w sprawie "oceny", "dyskusji" oraz kto "wytykał błędy", z kim polemizowałeś. Nie powinno to być dla Ciebie trudne, ponieważ okazało się podobno, że konto odzyskałeś (?).

    I tak, to Ty powinieneś wyjaśnić tę sprawę z uwagi na to, że to Ty wysunąłeś poważne oskarżenia w stosunku do obsługi Atariki, przez co przyszli i obecni użytkownicy mogą się poczuć zniechęceni do dalszego tworzenia jej treści.
    • 6: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime18 Aug 2014 zmieniony
     
    @miker: Czyli, ze zamierza opuscic AOL? No, ale nie samym AOL'em człowiek zyje. Ze swojej strony powiem, ze wiem co najmniej o jeszcze jednej osobie, ktora zamierza to zrobic, przy czym nie znaczy to, ze ma zamiar porzucic Atari. Tez z powodu tego watku, a reszte dopowiedzcie sobie sami itp :) Ja osobiscie uwazam, ze to troche przesadzona reakcja, no ale to tylko moja subiektywna opinia, przez lata mi sie poziom wrazliwosci na rozne dziwactwa przytepił i w pewnym momencie je po prostu ignoruje. Ale rozumiem, ze nie kazdy jest w stanie.
    • 7: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime20 Aug 2014 zmieniony
     
    valdhgir:
    posumowując- rzekomo napisałeś tony materiału dla atariki, prowadziłeś rozmowy nie z jednym ale z kilkoma adminami, miałeś konto, które odzyskałeś, ale wszystkie twoje materiały znikły a ty nie potrafisz nawet podać jednego tytułu artykułu zrobionego przez Ciebie. Ponadto wszystkie ruchy w Atariki są archiwizowane i bardzo łatwo wyśledzić wszelkie zmiany, które były dokonywane.
    Obrzuciłeś Atariki błotem, posądzając jej adminów o celowe skasowanie twojego konta ( którego nie można skasować) oraz twoich artykułów, które miały być konsultowane z ekipą ( chociaż nie ma nikt chyba w zwyczaju, od tego jest edycja artykułu). Na prośbę Delego o udostępnienie jakichkolwiek informacji po prostu powiedziałeś, że więcej nie będziesz dyskutował.
    Śmiem twierdzić, że oszukałeś nas wszystkich i nigdy z Atariki nie miałeś nic wspólnego, gdyż śladów z tego co wiem, w atariki twojej działalności nie ma i nie było. Poza tym ja nie przypominam sobie i ( i raczej inni również) znikających artykułów z tejże strony. Nie wiem co miałeś na celu podając te fałszywe informacje, ale obrzucanie kogoś błotem jest w kiepskim stylu i inni powinni to wiedzieć, że to nie adminów atariki trzeba winić o skasowanie danych tylko ewentualnie ciebie o , nie bójmy się tego powiedzieć, oszczerstwa na fali krytyki AA. Shame on you.
    • 8: CommentAuthorValdghir
    • CommentTime20 Aug 2014 zmieniony
     
    Mój nie żyjący teść napisał do mnie kiedyś: czytaj ze zrozumieniem, przysyłam dalej: przeczytaj moje przedostatnie zdanie w tym wątku.
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime20 Aug 2014
     
    No więc racz napisać delemu na priva, co i gdzie i w jakiej ilości zostało _bezczelnie_ usunięte i zakończ ten festiwal żenady. Bez odbioru.
    • 10: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime20 Aug 2014
     
    z ludzkiej uczciwości byłoby wskazane pomóc ekipie zidentyfikować skasowaną treść, chyba nie sądzisz, że dorośli ludzie skasowaliby materiał z czyjegoś widzimisię.
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Jeśli przepadła większa ilość haseł to raczej była to jakaś awaria, niż czyjeś usilne wyszukiwanie haseł wg. jakiegoś klucza. Poza tym wtedy byłoby wiadomo kto usuwał.
    • 12: CommentAuthornosty
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    TDC, gorgh i miker mają rację. To nie żadna awaria, tylko zwyczajne krętactwo i wymysły. Wstyd.

    PLONK!
    • 13:
       
      CommentAuthorEnjo
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    (o_ó) <drapie_się_po_głowie> ...
    • 14:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Czytam to i się zastanawiam czy przez przypadek nie powinniście iść pogadać na Onecie;)

    O co Wam chodzi, bo ja się pogubiłem, kto co i komu po co i na co?

    Weźcie sobie kupcie browara i pogadajcie jak ludzie. A nie jak "banda debili"* z Wiejskiej;)

    *nie obrażam tu Was, ale poziom schodzi do poziomu z Wiejskiej.
    • 15:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    -
    • 16: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Pytanie do Adminów AOL. Czy ze względu na swój profil usera można by do forum dołożyć funkcjonalność w rodzaju IGNORE dla wybranych tematów? Chodzi o to, by mało interesujące wątki, lub wątki niepożądane były niewidzialne ;)

    Klikne sobie wówczas raz i nie będę widział bzdur ;)
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    na AtariArea jest taka funkcjonalnosc, nazywa sie "znikajace posty" :D
    • 18:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Pin, z prawej strony na górze jest "Ukryj ten wątek".
    Ale przyznam, że nie wiem, jak to działa, bo nigdy w to nie klikałem.

    ---edit---
    Działa! - wątek znika z oczu :)
    • 19: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    ... gdzie?
    • 20:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    A tu:

    ---edit---
    Usunąłem obrazek. Nie ma sensu go pokazywać skoro nie wszyscy mogą z tej funkcji korzystać.
    • 21:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Aug 2014
     

    pin:

    ... gdzie?

    Do dev/null ;)
    • 22: CommentAuthorAdam
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Ja też nie widzę u siebie takiej opcji. Tylko "Oznacz ten wątek"
    • 23: CommentAuthorQTZ
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Też nie widzę, choć wcale nie mam zamiaru jej tu używać, jak coś mnie nie interesuje to nie klikam i już... ;)
    • 24:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Hahaha, może to kwestia jakichś uprawnień...
    No to sorry Pin, nie ukryjesz sobie - takie forum :p


    Ale zaraz... Pamiętacie, jak ten wątek na czas zlotu w Głuchołazach zniknął nam z oczu? Tdc, czy przypadkiem to nie Ty sobie (i przy okazji wszystkim innym) ukryłeś ten wątek a później go ujawniłeś?
    • 25:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Od ukrywania i ujawniania teczek z szafki to nie ja jestem ;):)
    • 26:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Ale wygląda na to, że masz takie uprawnienia. Większość forumowiczów ma rangę "Atarowiec", a tylko kilka (!) osób ma rangę "Swój człowiek" lub "Admin" i Ty jesteś wśród nich. No, właśnie odkryłem, że ja też, ale do dziś nie wiedziałem nawet, że to tak działa.

    Tylko jeszcze nie wiem, czy jak ja ukryję wątek, to będzie on dla wszystkich ukryty, czy tylko dla mnie? Muszę to sprawdzić.
    • 27:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Czekamy na efekty.
    • 28:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Wygląda na to, że wątek zniknął, ale nie z głównej...
    Update
    Z głównej też zniknął.
    • 29: CommentAuthorAdam
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    No bo na głównej stan jest odświeżany co kilka minut.
    Komunikat przy próbie wejścia w odpowiedni link:

    Napotkano pewne problemy
    Żądany wątek nie został odnaleziony.
    • 30:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Eksperyment udany - już go nie ma, tzn. jest, ale go nie ma :D
    • 31:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    A da się go z powrotem przywrócić?
    A z tą główną, to tak dość długo znikał, wydawało mi się, że dłużej, niż zwykle.
    • 32: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Jhusak - widziałem na głównej test "znikającego wątka" ;)

    Czy można prosić o ukrywanie wątka "dla nas i dla mas"? ;)
    • 33:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Ja nie mam takich znajomości...
    • 34:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    • 35:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    @jhusak, da się przywrócić. Jest to trochę trudniejsze od ukrycia, ale się da. No, chyba że po jakimś czasie wątek się jednak usunie na dobre. Poczekam kilka dni i zobaczę.
    • 36:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    larku, faktycznie jest coś takiego i faktycznie mam taki status, ale do tej pory nie interesowało mnie to i nigdy nie pytałem się co się z tym wiąże.
    Od lat nie mam czasu czytać forum (choć może mało osób zdaje sobie z tego sprawę - ale widać to w dość dziwnych moich statystykach), dlatego moderowanie forum to nie może być moje zadanie nawet gdybym bardzo chciał.
    • 37:
       
      CommentAuthorPecus
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Ja widać swój nie jestem :P
    • 38: CommentAuthorpin
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    to jakaś klika jest pewnie ;)
    • 39:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Nie klika, a elita.
    • 40: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    A ja mam taką hipotezę - ukryj ten wątek to nie jest funkcja dla użytkownika żeby go nie widzieć, a funkcja administratora, żeby go po prostu ukryć, TDC jesteś adminem tutaj, prawda? No właśnie.
    • 41:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Wieczór, tak to chyba jest, bo ja widzę ten wątek (tzn. ten wątek testowy, co go ukryłem), ale ma on status [usunięty].
    • 42: CommentAuthornosty
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    Ja nie jestem, a tez widzę ten przycisk.
    • 43:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Nosty, jesteś "Swój człowiek" tak samo jak Tdc.
    Adminem jest Kaz i Zyga.
    • 44: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Dokładnie - upewniłem się. Zwykły użytkownik może wątek oznaczyć lub odznaczyć. Admin może :
    - ukryć
    - przykleić
    - zamknąć
    - utopić :)

    (tak się funkcje nazywają, serio :)

    Ale ja jako zwykły user widzę go, więc jaki on usunięty?

    Więc Panowie admini i swoje człowieki (są takie dwa typy userów) - nie używać tej funkcji, bo to działa globalnie a nie dla Was :)
    • 45: CommentAuthorAdam
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     

    larek:

    Nosty, jesteś "Swój człowiek" tak samo jak Tdc.

    A Nosty przez lata tkwił w przekonaniu, że jest jakiś nieswój.
    • 46: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime21 Aug 2014
     
    No i pewnie ktoś nie do końca świadomy, że nie jest to zwykła, ogólnie dostępna funkcja, kliknął, bo nie był zainteresowany tym wątkiem :) Sprawa się wyjaśniła.
    • 47:
       
      CommentAuthoradv
    • CommentTime21 Aug 2014 zmieniony
     
    Tytuł wszystko tłumaczy: "He-Man i Władcy Wszechświata" ;)
    • 48:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime22 Aug 2014 zmieniony
     

    wieczor:

    No i pewnie ktoś nie do końca świadomy, że nie jest to zwykła, ogólnie dostępna funkcja, kliknął, bo nie był zainteresowany tym wątkiem :) Sprawa się wyjaśniła.

    Być może, ale takich osób jest kilka. Ja tego nie zrobiłem, Nosty chyba też nie, bo wygląda na zdziwionego ;), więc zostaje... mniejsza z tym :)
    • 49: CommentAuthornosty
    • CommentTime22 Aug 2014 zmieniony
     
    Ale co Wy opowiadacie! Ja cały czas widziałem dzisiaj ten wątek, kiedy podobno robiliście swoje podejrzane eksperymenta :P
    Zaraz zresztą sprawdzę sam na jakims mniej ważnym temacie. W koncu jak go ukryję, a potem się wyloguję, to powinien pozostać ukryty wg Waszej interpretcji.

    EDITED: Kurcze, faktycznie macie rację! Wątek zniknął nawet po wylogowaniu. Gorzej, że potem nijak nie mogłem go już znaleźć. Pomogło dopiero google po tytule.

    Wcześniej zdecydowanie nie używałem tego przycisku, jakoś mnie nie kusił :P
    • 50:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime22 Aug 2014 zmieniony
     
    Nosty, o którym wątku mówisz? Eksperyment robiłem na wątku "Test znikającego wątku". A to, że go widzisz to całkiem możliwe, jeśli w ustawieniach masz zaznaczone to: