atarionline.pl Poznan Game Arena 2009 - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormac
    • CommentTime8 Oct 2009
     
    to tarcze a nie statki, i były choć nie we wszystkich wersjach
    • 2:
       
      CommentAuthorDracon
    • CommentTime8 Oct 2009 zmieniony
     

    xxl:

    #
    a jakie ma atari?

    Kaz:
    xxl - a chcesz kupic? :P


    Kolege XXL-a byc moze zainteresowalo to Atari naszej hostessy (stan jego portow I/O?... ktore moze wymagaja przegladu?) ;)


    A co do obrazka z motywem "space invaders" - czuc w nim atarowski klimat, oby nie zabraklo go i na samych targach! :)
    • 3:
       
      CommentAuthorCosi
    • CommentTime8 Oct 2009
     

    Dracon:

    Kolege XXL-a byc moze zainteresowalo to Atari naszej hostessy (stan jego portow I/O?... ktore moze wymagaja przegladu?) ;)

    Pytanie tylko, czy ma odpowiedni handler :)
  1.  
    Jest jakiś plan rozstawienia stoisk na targach bo nic takiego nie znalazłem.
    • 5:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime10 Oct 2009
     
    Jest, ale organizatorzy, mowia, ze tajny. Wiec na szybko naszkicowalem wlasny:



    a) strzalki to wejscia na hale
    b) zaznaczylem i opisalem tylko najwieksze stoiska
    c) nasze symbolizuje znaczek Atari.
    • 6: CommentAuthormac
    • CommentTime11 Oct 2009
     
    Wejście na hale to te strzałki na dole, oraz drzwi w tej przerywanej linii, pozostałe to drzwi ewakuacyjne ;-)
    • 7: CommentAuthormac
    • CommentTime11 Oct 2009
     
    • 8: CommentAuthorLex
    • CommentTime11 Oct 2009 zmieniony
     
    Mam nadzieję że mogę zrobić mały offtopic? Przeczytałem podlinkowany artykuł i zwróciłem uwagę na cytat "Kolony to gra decyzyjno-ekonomiczna, która powstała prawie 20 lat temu. Jej autorem był Janusz Bień.". Czy przypadkiem jej autor pracował kiedyś w takim punkcie Atari na połpiętrze domów towarowych w stolicy? Kiedyś zaniosłem tam oryginalne dyskietki z magazynu Antic z prośbą o przegranie ich zawartości na kasety (nie miałem/nie mam stacji dysków). Osoba która się wtedy tego podjęła miała własnie takie nazwisko :) Niestety potem nie mogłem przed długi czas się zjawić a punkt zlikwidowano i kontakt się urwał :(

    A co do tematu: szkoda że Poznań mi nie po drodze w najbliższym czasie. :(
    • 9:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime12 Oct 2009
     
    Czy w sobotę większość Atarowej imprezy się odbędzie ? bo nie wiem na ile bilet kupić :P
    • 10:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Oct 2009 zmieniony
     
    Nasza ekipa w wiekszosci przybedzie w czwartek, bo trzeba przygotowac stoisko, poukladac, zgrac wszystko w przestrzeni. W piatek dzien zamkniety dla publicznosci, wstep tylko na zaproszenia oraz dla organizatorow i dziennikarzy. W sobote i niedziele otwarte dla publicznosci - z tym, ze premiera gry i tort beda w sobote.

    PS. A w sobote wieczorem robimy tez mini-zlot, poza terenem PGA oczywiscie :).
    • 11: CommentAuthornosty
    • CommentTime12 Oct 2009
     
    Panowie, darujcie sobie seksistowskie aluzje. Nie przystoi. Pomysl udzialu kobiet w obsludze stoiska uwazam za bardzo pozytywny. Nawet chcialem wczesniej rzucic pomysl, ze chetnie przyjmiemy zony/przyjaciolki/kolezanki do teamu.

    Powod jest prosty - tzw "normalni" ludzie traktuja nas czesto jak geekow i "duzych chlopcow" a nasze hobby maja za dziwaczne. Udzial dziewczyn w targach pomoze zmienic ten stereotyp.

    Drugi powod - mysle, ze kobiety-goscie moga omijac nasze stoisko (nie chce sie rozwodzic dlaczego), a zapraszajaca na nie dziewczyna paradoksalnie moze to zmienic.

    Trzeci powod - mezczyzni (czyli 95% naszych gosci) lepiej sie zachowuja w obecnosci kobiet. Usmiechniete kobiety na stoisku to mniej przeklenstw, mniej przepychanek itp.

    W koncu ostatni powod - egoistyczny ;) Lubie pracowac z kobietami. Jak sie caly dzien ciezko zasuwa, to zawsze milej jest moc sie usmiechnac, zamienic pare slow albo choc zawiesic wzrok na czyms innym niz komputery ;P

    A co do znajomosci tematu: mysle ze jesli kolezanka traktuje to powaznie to przed targami poswieci chwile na wygooglanie co to jest Atari, komputery 8-bitowe i jak wyglada pare klasycznych gier. Zeby dac sobie rade z praca hostessy wystarczy poswiecic na to godzinke.

    Jesli macie chec zabrac jakas towarzyszke na targi to ja jestem tez bardzo za.
    • 12:
       
      CommentAuthorYosh
    • CommentTime13 Oct 2009
     
    No ja żonę przyciągnę:) to będzie wyglądało, że niektórzy z dziewczynami przychodzą na stoisko /|\.