atarionline.pl Wroctarianie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

• :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

1.  
    no wlasnie ilu we Wro jest atarowcow ? bo ja juz nic nie wiem :) kto bedzie jechał na sV?? jakies spotkania ktos organizuje przy "chmielu"?:)
    • 2: CommentAuthorAdam
    • CommentTime24 Aug 2014

Czasem chłopaki robią KWAS-a (Kolejny Wrocławski Atarowski Sztab):

->link<-

->link<-
  2.  
    oo!! fajnie z pierwszego Kwas'A kojarze B.Selingera ,mielismy robic zina "zespół downa":) nastepca "oddechu latryny" no i teddyboara chyba wtedy jako Goryl działal,ale z KwAsA2 to tylko Tux'a z atarSyStem ale sie pozmieniało..
    ...XEen z wro??? hehe..dobre:)
    • 4: CommentAuthorkade
    • CommentTime24 Aug 2014

Mysle ze pare osob jest ;)
  3.  
    ...człek ja nie obyty,zaraz sie okaze ze pod nosem ma cala elite.
    • 6:

CommentAuthorxeen
    • CommentTime24 Aug 2014

Ja też jestem z Wrocławia. Ztcw Pasiu też (i chyba go ostatnio widziałem koło AE jak biegał w koszulce Atari - wnioskuję tylko po zdjęciach ze zlotów bo byłem w aucie ;), Lao, Konop pracuje we Wrocku.

Uzbiera się parę osób ;)

Nagminnie łapie router w moim bloku o nazwie Atari1972 i nie mogę namierzyć kto to - a nazwa jakby podejrzana ;)
    • 7: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime24 Aug 2014

Zhackuj go i zostaw adres - sam się zgłosi :)
    • 8:

CommentAuthorvoy
    • CommentTime24 Aug 2014

Xeen, tyś ze Świdnicy przeca, z moich najbliższych okolic. :) Pasiu i ja jesteśmy z Zawiszowa pod Świdnicą, tyle że on wyemigrował paręnaście lat temu do dolnośląskiej stolicy. Ze Świdnicy jest jeszcze Marok, z Wałbrzycha Jager (oj, kontakt trza odnowić i namówić na jakieś party). :)

Od czasu do czasu jestem we Wrocławiu, więc można by było w paru się spiknąć na KWAS-owe piweczko.

Powinienem dać radę i w tym roku być na SV.
    • 9:

CommentAuthorxeen
    • CommentTime24 Aug 2014

Ze Świdnicy pochodzę - prawda, ale mieszkam we Wrocławiu :)
    Na SV być - konieczność, panie :)
  4.  
    jak zajefajnie...konop we wro??? masakra ..trzeba cos z tym zrobic :) jaki problem sie spotkac??.. moze zbx virusa namowie ...przeciez tu jest moc atarowcow:) to jak jedziemy na sV??:)
    • 11:

CommentAuthorxeen
    • CommentTime24 Aug 2014

na SV mus być :)
    Jak nic się złego nie wydarzy to ja jadę.
  5.  
    :) najs!!
    • 13: CommentAuthorpaptak
    • CommentTime25 Aug 2014

A ja jestem z Piławy Górnej. 55km od Wrocławia i też tam czasem bywam.
    • 14: CommentAuthorpasiu
    • CommentTime25 Aug 2014

@xeen
    w rejonie AE nie byłem od wieków, więc to raczej nie ja. Z Wrocka jest jeszcze kolega artik-wroc i Jacques.

Jeśli ktoś z Atarowców ma ochotę na dobre, rzemieślnicze piwko, to już niebawem jest okazja:
    ->link<-
    Może nie centrum, ale dojazd bezproblemowy. Mnie tam na pewno nie zabraknie.
    • 15: CommentAuthorCreonix
    • CommentTime4 Sep 2017 zmieniony

Odświeżam wątek, będą okazje by spotkać się częściej a i zapewne ilość Wrocławian się zwiększyła :)
    • 16: CommentAuthormrroman
    • CommentTime4 Sep 2017

Z Wrocławia jeszcze jestem ja :). Czasem myślę o zorganizowaniu jakiegoś meetupa (www.meetup.com) z retro (nawet nie tylko o Atari), żeby pogadać trochę o starych czasach, popisać w Basicu ;).
    • 17: CommentAuthorCreonix
    • CommentTime5 Sep 2017

Tak chętnie!
    • 18: CommentAuthorkade
    • CommentTime5 Sep 2017

I zrobic commit na Git'a listingu z Atari;)
    • 19:

CommentAuthorKaz
    • CommentTime12 Feb 2018

A tu podesłał ciekawostkę Marcin Kiendra, że takie zachowały się zdjęcia z giełd wrocławskich. Może ktoś się rozpoznaje? :D

->link<-