atarionline.pl Powitanie :) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorkiender
    • CommentTime29 Sep 2014
     
    Czołem po raz pierwszy

    Wpdałem tu jako atarowiec z krwi i kości. Model 800xl był moim pierwszym kompem w życiu kupionym przez rodziców w Pewexsie w 1987 roku. Od tamtej pory jestem Graczem i pcham ten wózek do dzisiaj.
    Kolekcjonuję stare komputery i przede wszystkim oryginalne gry.

    Idąc dalej ze swoim retro hobby postanowiłem wreszcie odpalić blog RETROSPEKCJA o latach 80/90-tych w którym będę się produkował głównie o grach i filmach z tamtego okresu. Będzie więc sporo o 8-bitach :) Zapraszam serdecznie do poczytania, już otwarte

    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime29 Sep 2014 zmieniony
     
    Czołem.
    Nie mam tam konta, ale i tak życzę powodzenia :)
    • 3: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime29 Sep 2014
     
    Witamy :)

    @larek: to jest fanpage, wiec nie musisz mieć konta na FB, żeby to oglądać - jedyne czego nie możesz robić to lajkować i komentować ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime29 Sep 2014 zmieniony
     
    Cytat z fanpejdża:
    Zapraszam wszystkich, którzy zapuścili mięśnie piwne, zrzucili owłosienie z głowy i pamiętają jak przewijało się taśmę ołówkiem.


    :D

    Ja nie tylko pamiętam, ja też przewijałem :)
    • 5:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime30 Sep 2014
     
    O przewijało się;):)
    • 6: CommentAuthoras...
    • CommentTime30 Sep 2014
     
    O i tedec wrócił..
    • 7: CommentAuthor65owner
    • CommentTime12 Oct 2017
     
    Witam WSZYSTKICH!

    CHiałbym się przywitać i pochwalić.
    Odkopałem moją 65-ke ze dwa tyg temu, zielony monochromat monitor (masakra), jedna gra mi sie wgrywa Brucee i czasami River, wczoraj do 2 nawalałem...i tak jest prawie codziennie :-)
    joy ledwo działa, szukam czegoś uzywanego bo dlugo nie wytrzyma :-)
    czekam az dojdzie sio2sd...i popłynę :-)

    @jhusak
    tak pamiętam czasy przewijania ołówkiem...a szczególnie czasy wychodzenie z pokoju na paluszkach i zakazu rozmow w trakcie wgrywania ;-)
    pamietam tez jak odkryłem u kolegi, że atari jest kolorowe, bo miałem i mam nadal monochroma zielonego...

    Atari leżało w szafce 28 lat!

    pozdro!