atarionline.pl Kupię magnetofon. - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime17 Oct 2014 zmieniony
     
    Witam
    Czy miałby może ktoś na sprzedaż sprawny magnetofon do atari 65xe?
    • 2: CommentAuthorGreg
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Witam,

    Mam takowy CA12, działa wczytuje gry. Posiada jednak wadę z klapką (jest trochę wyrobiona, ale się zamyka) i reset licznika (po wyzerowaniu trzeba złapać za przycisk i wyciągnąć go). Poza tym wszystko działa perfekcyjnie.
    • 3:
       
      CommentAuthorjeff_block
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Niemiec płakał jak sprzedawał ;)
    • 4:
       
      CommentAuthorjeff_block
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Uprzedzając zapytania @greg - Twój opis sprzętu przypomniał mi rzecz jasna ogłoszenia motoryzacyjne o samochochodach w których poza tym, że kilka rzeczy nie działa to wszystko OK
    • 5: CommentAuthornodez
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    ale czad wlasnie dupe ze smiechu mi uwrwalo :))) i ten placzacy niemiec .....
    • 6: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014 zmieniony
     
    Greg - Ile byś chciał za niego?
    No i podeślij jakieś fotki.
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Ja także posiadam 2 magnetofony ,jeden bez klapki ,drugi w stanie dobrym z nigdy nieprzestawianą głowicą i oczywiście z działającą klapką jednakże plastik nie tyle co zmienił barw ę lecz przy krawędziach lekko się "rozwarstwił"po czym odpadł ,nie jest tak źle jak opisałem bynajmniej dla mnie utrata kilku mm.Plastyku jest wadą znaczącą ,jeżeli propozycja kolegi Grega by ciebie nie interesowała to możemy porozmawiać .
    • 8: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    No cóż Greg na razie się nie odzywa. Mógłbyś podać cenę tego drugiego i podesłać zdjęcia jakieś?
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Oct 2014 zmieniony
     
    Bardzo zależy ci na czasie ?,mój magnetofon był na kilku party (ten nr.2)więc może któraś z osób które go widziały mogła by go opisać np sOnar...? ,tymczasowo nie mam jak zobrazować owego magnetofonu ,zaproponuj cenę bądź coś związanego z Atari ,Amigą ZX,Bądź ogólnie grami komputerami retro/konsolami a zapewne się dogadamy :-).
    W razie co mogę go wysłać pierwszy i jeżeli nie spoełni twoich oczekiwań po prostu odeślesz go,z tym że chwilowo mam swoje rzeczy w kilku miejscach z tąd pytanie o czas.
    • 10: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    No ja mogę poczekać na zdjęcia tylko pytanie ile?
    • 11:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    jakiś tydzień,góra półtora ,magnetofon był używany na party ,jest przerobiony na turbo i w zasadzie bezproblemowo wczytuje zarówno turbo UM,AST,ATT jak i "Normal" co proponujesz ?
    • 12: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014 zmieniony
     
    Czy zdjęcia tego pierwszego dostarczyłbyś szybciej?
    Jednak na tą chwile wole poczekać na odpowiedź kolegi Greg i w tedy zadecyduje który wezmę.
    • 13:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Nie,raczej nie poza tym tego pierwszego bym nie polecał ,on działa tylko w moich rękach tzn na śrubokręt w Pauza I start gdy tęcza wyskoczy ,ma także kilka innych wad ,jednakże z uporem osła grę czy też program wczyta ,ten drugi przy nim jest jak MESJASZ :-),mnie tak bardzo na sprzedaży nie zależy jeżeli jednak jest ci bardzo potrzebny a nie chcesz się zamieniać bądź kasy wydawać to mogę wypożyczyć .
    • 14: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Nie chodzi o kase, tylko nie chciałbym kupować czegoś w ciemno.
    • 15: CommentAuthorGreg
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    miki9999 - podeślij mi maila to wyślę Ci foty. Nie zastanawiałem się ile bym za niego chciał, ale myślę że się jakoś dogadamy...
    • 16: CommentAuthorGreg
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    o to fota, więcej prześle na maila miki...
    • 17: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014 zmieniony
     
    Mail to msankowski224@wp.pl
    • 18: CommentAuthorGreg
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    Foty wysłałem i co Ty na to???
    • 19: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime18 Oct 2014
     
    No jestem zainteresowany, ale mam dwa pytania możemy załatwić transakcję przez allegro? Możesz podać cenę jaka będzie ci odpowiadać? Ewentualnie jeśli będzie za wysoka dla mnie to rozpoczniemy negocjacje.
    • 20: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime19 Oct 2014
     
    Greg - dostałeś mojego maila?
    • 21: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime19 Oct 2014
     
    Ponawiam pytanie czy ma ktoś na sprzedaż magnetofon do atari 65xe lub kabel sio2pc???
    • 22: CommentAuthormiki9999
    • CommentTime20 Oct 2014
     
    Magnetofon już mam, więc temat do zamknięcia.
    • 23:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Oct 2014 zmieniony
     
    Greg / Bardzo ładny stan ,folijka jest?
    Z fotki wnioskuję iż bez turbo.
    miki9999/ mój od góry wygląda podobnie z tym że ma turbo tyle tylko iż bok jest uszczerbiony tak jak pisałem odpadł kawałek plastiku przy szczelinie, a i jest z folijką ,tymczasowo jednak nie aktualne ponieważ czekam na rozwój innego wątku.
    • 24: CommentAuthorGreg
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Iarata4/ nie jestem handlarzem tak jak Ty,więc się wycofałem ze sprzedaży, ale z tego co czytam to złomy lubisz sprzedawać ludziom :) stwierdzenie z folijką rozwaliło mi suty ze śmiechu :)))))))
    • 25:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Greg /kompletnie nie wiem co masz na myśli pisząc "złomy" mógłbyś to jakoś wyjaśnić , ja niczego nikomu nie sprzedałem może ktoś coś ode mnie kupił na party a o ile kupił to na pewno wcześniej obejrzał ,handlarzem także nie jestem ,niczym nie handluje .
    • 26: CommentAuthorGreg
    • CommentTime27 Oct 2014
     
    IRATA4/ Spox, wierzę Ci i nie ma problemu :)
    • 27:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Nov 2014
     
    jesteś zainteresowany ???