atarionline.pl PRZEPROSINY - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    maly_swd / ja bardzo chętnie także z tobą porozmawiam
    :-)
    • 2:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime25 Oct 2014 zmieniony
     
    Mam nadzieję, że dostrzegłeś ironie w mojej odpowiedzi. Ja nie będę na imprezie, nie wiem o co poszło i nie obchodzi mnie to. Powinniście to załatwić między sobą, no chyba, że się nie da, bo ktoś się obraził na maksa, no to wtedy jakiś mediator by się przydał.
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    • 4:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    Tak .
    Nie wiem już sam co napisać ,po prostu będę poza zlotem ,pozwiedzam Gdańsk i tyle ,jeżeli będzie ktoś chciał ze mną porozmawiac to ja będę w pobliżu ...
    • 5:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime25 Oct 2014 zmieniony
     

    IRATA4:

    dziękuje chłopaki za wstawiennictwo


    Nawet jeśli tak to wyglądało, to wcale nie miałem zamiaru wstawiać się za kimkolwiek. Każdy z nas sam w pełni odpowiada za to, co robi.
    Ja chciałem tylko powiedzieć, że nie podoba mi się to, że organizator przychyla się do czyjejś "prośby" o niewpuszczanie innej osoby, a argumentem jest tu... szantaż: albo Irata, który nic nie wystawia, albo ja, który coś zrobię - wybieraj. No i dokonano wyboru. Moim zdaniem złego. Ja na miejscu organizatora dokonałbym innego. No, ale na szczęście nie jestem organizatorem party i nie muszę mierzyć się z takimi problemami. Poważnie - współczuję Greyowi, że został postawiony w takiej sytuacji.

    IRATA4:

    jeżeli będzie ktoś chciał ze mną porozmawiac to ja będę w pobliżu ...

    Z wielką przyjemnością porozmawiam z Tobą. Zresztą jak zwykle.
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2014
     
    ...ja przepraszam Grey/a za głupią sytuację jednakże dzięki niemu mamy SV i on sam wziął na swoje barki wszystko co związane ze zlotem i problemami które zawsze się zdarzą ,jak nie ja to ktoś inny ,musi być tak zwany kozioł ofiarny mimo tego iż w średniowieczu nie żyjemy ,szkoda mi tylko iż nie mogę się zrehabilitować .

    PS:
    "Nawet jeśli tak to wyglądało, to wcale nie miałem zamiaru wstawiać się za kimkolwiek. Każdy z nas sam w pełni odpowiada za to, co robi." - Masz absolutną racje .
    Widzisz moja ułomność wzięła górę ,staram się nie pić i nie będę pił za bardzo mi na życiu ,kontaktach z wami za bardzo zależy ,nie podlizuje się , pseudo przyjaciele mnie już dawno olali , pozostało kilka osób z Łodzi jak i z forum które mnie szanują i wierzą we mnie.
    Po prost dziękuję za trzeźwe spojrzenie na mój problem:-)
    • 7:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2014 zmieniony
     
    ->link<-
    dawno ,dawno temu kiedy próbowałem na Pc wraz z kolegą napisać "Nowoczesną wersję gry ZYBEX skomponowałem i zagrałem na elektryku taki utworek .
    Temat wrzuciłem tutaj na forum pod innym nickiem ,zrealizowałem także przerywniki filmowe jak i modele postacui .
    Chodziło o to by w jakimś stopniu zachowac klimat gry.
    Niestety na forum już nie ma :-(
    .ZYBEX NA PC :-)
    • 8:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime26 Oct 2014 zmieniony
     
    idę się ...Wyspać .
    Kurcze napiszcie coś .
    To moja jedyna szansa :
    • 9:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime26 Oct 2014 zmieniony
     
    @Irata4: nie bądź dzieckiem. Mi też się kiedyś zdarzyło "zasłużyć" sobie na bana na jednym ze zlotów (niektórzy zapewne pamiętają, na którym) i, co prawda może nie obyło się bez dyskusji, ale ostatecznie zapłaciłem za wszelkie szkody i ban został cofnięty. A na pewno nie uprawiałem takiego skamlanizmu, jak Ty raczysz tutaj powyżej. Także weź się chłopie ogarnij, zapracuj nieco na odbudowę zaufania, wtedy ludzie zmienią o Tobie zdanie, które, delikatnie mówiąc, najlepsze nie jest i zaczną na Ciebie nieco inaczej patrzeć. Tyle ode mnie.

    P.S. Nie masz prądu, a piszesz tutaj, no cud mniemany. ;)
    • 10: CommentAuthoras...
    • CommentTime26 Oct 2014
     
    Miker dobrze prawi!
    • 11:
       
      CommentAuthorTenchi
    • CommentTime26 Oct 2014
     
    Także popieram mikera. Może nie powinienem tak pisać w zaistniałej sytuacji, ale skoro już się nawarzyło, to teraz trzeba wypić. Popracuj nad odbudową wizerunku i pokaż wszystkim zniechęconym, że wciąż warto się z tobą znajomić.
    • 12: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime27 Oct 2014
     
    Miker ma rację. Nawet jeśli przyjedziesz do Gdańska, to nikt Cię nie wpuści na party. Stwórz coś na SV, ale proszę Cię, bądź mężczyzną i nie skaml.
    • 13:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime27 Oct 2014
     

    innuendo:

    (...) to nikt Cię nie wpuści na party


    Grey wynajął bramkarzy?
    A jak Irata wejdzie na party, to ktoś go weźmie za kołnierz i wyrzuci? Używając siły?

    Tak tylko pytam z ciekawości...
    • 14: CommentAuthorinnuendo
    • CommentTime27 Oct 2014
     
    larek, chodziło mi o to, że skoro organizator jasno się wyraził, to by nie było potem: "przyjechałem z innego miasta to mnie wpuśćcie".
    • 15:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime27 Oct 2014
     
    A to jest oczywiste. Przynajmniej dla mnie ;)
    Jednak jakoś nie wyobrażam sobie, jak to "nie wpuszczenie" ma wyglądać od strony takiej czysto technicznej.
    • 16:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime27 Oct 2014
     
    A Czy będzie można rozmawiać z Irata jak będzie stał na parkingu?
    Pytam, bo nie chce dostać bana od "tajnej ekipy, która to powiedziała ze jak on będzie to my nie będziemy" :)
  1.  
    Może to Liroy zaprotestował, bo gdzieś usłyszał, że Irata lubi sobie przeklnąć ;-)
    • 18:
       
      CommentAuthorgreymsb
    • CommentTime27 Oct 2014 zmieniony
     
    Bardzo Was proszę, nie wywołujcie wilka z lasu... Naprawdę, sprawa jest zbyt poważna aby sprowadzać ją do takiego poziomu - co i kto zrobi Iracie, albo czy można z nim pogadać na parkingu. Będąc organizatorem usłyszałem argumenty, które definitywnie mnie przekonały do takiej decyzji i byłbym zobowiązany gdybyście koledzy to uszanowali. Nie posiadacie tej wiedzy, a ja nie zamierzam jej tutaj upubliczniać i jeszcze bardziej pogrążać człowieka - bo są to fakty dyskwalifikujące go obecnie do udziału na jakimkolwiek party. Boli mnie to strasznie, że muszę wracać do tego wątku, bo ewidentnie nie zdajecie sobie sprawy o co prosicie i jakie niosłoby to za sobą konsekwencje.

    Irata może wystawić pracę na SV2k14 i zdobywając miejsce od 1 do 5 zostanie mu wysłana nagroda pocztą. Oczywiście jeśli będzie miał na to ochotę. W tym sensie "udziału" w evencie nie zabroni mu nikt.
    • 19:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime28 Oct 2014
     
    Dobra ja sie juz zamykam:(
    • 20:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Oct 2014
     

    IRATA4:

    (...)
    Przefruną nad moim bytem cień Anioła Złowieszczy Czarny.
    Zasłonił Słońce ,zdmuchną Księżyc ,wyłączył latarnie...
    i gdy ciemność nastała on skrzydłami swemi dotknął me ciało wrzucając do ziemi .

    Gdzieś pogubiłem swoje myśli,marzenia,sny...
    sprawy nieuregulowane niechętnie odeszły
    słowa się plączą ,zamilkł dzwon
    a ja nie zbudzę dnia już więcej .

    Iracie4 i innym osobom potrzebującym przemyślenia podobnych spraw, polecam film: Życie na krawędzi tworzenia obrazu (TVP VOD)
    • 21: CommentAuthortatqoo
    • CommentTime28 Oct 2014 zmieniony
     
    Za to ja się odezwę.

    Irata4: przeczytaj, przemyśl:

    ->link<-

    posłuchaj Zerostan'u



    Walcz chłopie, bo zegar tyka.

    Dalajlama (chyba) powiedział kiedyś, że często największym szczęściem jakie człowieka może spotkać jest to, że nie dostanie tego czego w danej chwili chce.

    Społeczność Atari to nie wszystko. Kiedyś to zrozumiesz.

    Poza tym, nie takie problemy jeszcze przed tobą jak brak wjazdu na party.

    Dodam jeszcze, że wiem co mówię, bo swojej nagłej próby powrotu z Opalenicy do domu nie zapomnę do końca życia.
    • 22:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Oct 2014 zmieniony
     
    Grey/-"Wiesz, większość z nas zachowywała się podobnie do Ciebie, ale 15-20 lat temu."-( a ja WTEDY nie byłem zlotowiczem ) sam tak napisałeś ,nie napisałeś tylko co ja TAKIEGO zrobiłem , ja osobiście nie pamiętam więc jak mógłbyś to napisz mi na PW ,Bardzo bym chciał się dowiedzieć .
    Thx jak sie uda to prześlę prace .

    Miker/- Napisałem wyżej iż wolę iść na wódkę niż przelewać kasę na kafejki ,nie skamlam ,prądu nie mam i chwilowo nie będę miał dostępu w miejscu przebywania do prądu ,wody ,gazu itp , nikt mnie nie zbanował po prostu tak wyszło .

    Będę koło Party Place autem wraz z kobietą i kumplem , a ponieważ i tak muszę być w Gdańsku w czasie trwania Party (mamy tam interesy itp...) na bank podejdę ,jeżeli będzie ktoś chciał porozmawiać, opierniczyć mnie ,pobić ja będę czekał,nie chowam głowy w piasek i nigdy tego robił nie będę ,jednakże chciałbym wiedzieć dokładnie czym sobie zasłużyłem .Możesz Grey po prostu napisać mi na pw ja poważnie nie pamiętam a za to co odwaliłem to przeprosiłem w pierwszym poście ,nie chcę mi się teraz czytać wszystkich postów by znaleźć słowa któr e mówią o tym iż powinienem mieć zakaż wstępu na jakikolwiek zlot ... , chciałbym zatem wiedzieć , poza tym może faktycznie zróbmy listę osób które są za mną a które przeciw( bez nicków )ponieważ nie wiem już sam czy chcę w tym wszystkim uczestniczyć ,myślałem ostatnio nawet na oddaniu sprzedaniu A8(osobie tak strasznie"poszkodowanej" i wszystkiego co z nim związane ...od tak na zakup 3dsa bądź Vity wódki i papierosów ,Timexa także chyba sprzedam , gry na konsolach mi wystarczają a jak widział Jury to posiadam większość sprzętu 8,16 ,32 jak i najnowsze co prawda na razie nie pogram ,jednakże są .
    Jury/ mam także do ciebie pretensje odnośnie pewnej gry którą pożyczyłeś a potem powiedziałeś iż za flaszkę którą wysempiłem ci podarowałem ową grę , szkody które u mnie powstały podczas sztabu musiałem pokryć sam czego oczywiście żeś nie docenił.Poza tym piszesz o moim problemie ...zajmij się swoim .

    Miker ja popieram ciebie także ,masz już kilka głosów :-p).
    tdc/- to jeden z moich nowych wierszy ,wydaję tomik,wiersze moje ukazywać będą się także w kolejnych numerach tygodnika Angora począwszy od pierwszego tygodnia Grudnia .

    maly_swd /- a ktoś ci zabroni ????
    wyjść można zawsze ,party to nie więzienie choć tu i tam dostać się trudno (trza zasłużyć) :-),chętnie z tobą porozmawiam.

    Grey /- "Bardzo Was proszę, nie wywołujcie wilka z lasu... Naprawdę, sprawa jest zbyt poważna aby sprowadzać ją do takiego poziomu - co i kto zrobi Iracie, albo czy można z nim pogadać na parkingu. "

    Ktoś mnie próbuje zastraszyć ??? nie boję się ,mam dość dobry "ARGUMENT" ,nie lubię gdy mnie ktoś próbuje zastraszyć ja nie z tych .
    • 23:
       
      CommentAuthorKaz
    • CommentTime28 Oct 2014
     
    Irata - mozesz na mnie liczyc, jesli bede na zlocie SV to chetnie sie z toba spotkam i pogadam, nawet poza terenem zlotu :).
    • 24:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Oct 2014
     
    Dzięki :-).
    Nie wiem tylko dlaczego nikt mi nic nie chce powiedzieć ,co ja takiego zrobiłem ???
    • 25:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Napisze ktoś w końcu co ja nawywijałem ???
    • 26: CommentAuthorbolo
    • CommentTime30 Oct 2014 zmieniony
     
    Irata grasz na elektryku? Slyszalem twoj podklad do Zybex PC , to twoje dzielo?
    • 27: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    • 28: CommentAuthorbrx
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Irata, to jest pytanie, na które najlepsza odpowiedź pewnie jest taka: nie chcesz wiedzieć. Jak się dowiesz, kompletnie się załamiesz, Twoje życie straci sens, marzenia legną w gruzach, totalnie się już rozpijesz i aż strach spekulować dalej. Jednym słowem: (dwoma?) życie zmarnowane :)

    Sprawa jest prosta, skoro ludzie mówią, że ostro nabroiłeś (to że nie pamiętasz to żadna wymówka, a wręcz jeszcze gorzej), weź to na klatę, pogódź się z konsekwencjami i tyle. Jeśli wyciągniesz jakieś rozsądne wnioski i się zmienisz, naprawdę wszystkim wyjdzie to na dobre z Tobą na czele. Po prostu w przyszłym roku będzie lepiej, żyj tą myślą i pracuj nad nią :)
    • 29:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 Oct 2014
     
    bolo/- Tak troszkę amatorsko ,tak to mój autorski utworek co prawda niedoszlifowany .
    ->link<- .

    Właśnie się dowiedziałem i tak jak myślałem nie jest tak źle.
    Wiem już o co chodzi .
    Po prostu taka decyzja i już ,nie zostanę wpuszczony po prostu asekuracyjnie ponieważ może mógłbym coś odwalić ,tyle zrozumiałem z tego co powiedział mi pewien zlotowicz ,do tej decyzji przyczynił się inny zlotowicz którego uważałem za dobrego kolegę.
    • 30:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime31 Oct 2014
     
    Pamiętacie może kto zaprezentował na Wap-Nik/u Carta odpalającego filmiki na maluchu do którego FOX pisze oprogramowanie ???

    Można by wrzucić to


    DObre ;-P
    • 31: CommentAuthoras...
    • CommentTime31 Oct 2014
     
    Autorem carta jest Piotr W....
    Ten sam co rok temu zrobił sio2 telefon. :)
    • 32:
       
      CommentAuthorjeff_block
    • CommentTime2 Nov 2014 zmieniony
     
    A propos powyższego filmu, jak i tego całego powyższego, niemal serialowego wątku, polecam Wam wszystkim poniższy klip. Słowa z tej pieśni czasem niemal zbyt dosadnie dotykają sedna przytoczonej tu sprawy. P.S. Ciekawostka - wspomniany w tekście Mirek Szatkowski był moim dzielnicowym sąsiadem - wokalista jednej z pierwszych punkrockowych kapel w PL.

    ->link<-
    • 33:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Nov 2014
     
    DZIĘKI :-)