atarionline.pl Sprzedam bądź zamienie - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Oct 2014
     
    Atari 130xe stan bardzo,bardzo dobry (folijka),magnetofon stan dobry z nie kręconą głowicą jak i nie ruszaną klapką ,k\jedyną wadą jest mały odprysk plastiku po obu stronach w miejscu łączenia ,SIO2PC,SID+2 karty pam po 256,zasilacz przerobiony mały.

    Timex 2048 stan dobry+ lepszy niż ten za 399 z allegro tylko brak pudełka i zasilacz miał naprawiany wtyk ,kabel video ,kasety z grami .
    dołącze także "monitorek" ten co bywał na zlotach tzn pozbawione napędu przenośne DVD firmy Amstrad z 96r.

    Czekam na wasze propozycje ,interesują mnie pieniądze, konsole przenośne , ewentualnie c64.
    • 2: CommentAuthorxxl
    • CommentTime29 Oct 2014
     
    Timex, jesli sprawny dam 70zl
    • 3:
       
      CommentAuthorRastan
    • CommentTime29 Oct 2014
     
    Napisz ile byś chciał za Atari i Timexa.
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime29 Oct 2014 zmieniony
     
    Jeśli 130XE jest w idealnym stanie bez przebarwień i obudowa jest w wersji bez prostokątnego wycięcia z tyłu na przełącznik kanału w modulatorze (jak na poniższym zdjęciu), to daję 100 zł. Zasilacz, magnetofon i inne dodatki mnie nie interesują.



    Czy możesz wstawić jakieś zdjęcia?
    • 5:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Oct 2014 zmieniony
     
    ->link<-
    Sama płyta !!!
    Atari igła ,nie ma przebarwień .

    ->link<-
    Timex
    Mój Timex 2048 jest minimalnie w lepszym stanie choć jak pisałem pudełka nie mam .

    Za podane ceny przez was tych komputerów nie sprzedam.

    Rastan / zaproponuj coś sensownego to zobaczymy,atari na pewno nie sprzedam tanio ponieważ to mój ulubiony sprzęt i sporo za niego zapłaciłem jakieś 9 lat temu ,to jest moje szóste A8 i w zasadzie jedyne od 9 lat ,co prawda miałem jeszcze sześćdziesiątke piątkę jednakże zamieniłem się na którymś z party za zasilacz do 130/stki + kasa.
    Za 280 Timexa mogę sprzedać .
    • 6: CommentAuthorxxl
    • CommentTime30 Oct 2014 zmieniony
     
    opisujac stan atari jako, jak to okresliles: bardzo, bardzo dobry (folijka) - pisales o przedmiocie znajdujacym sie na aukcji do ktorej podales linka?
    • 7: CommentAuthorcaruso
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Timexa bym wziął, bo mój coś ma nie tak i źle wyświetla obraz. Jaka cena Cię zadowoli?
    • 8: CommentAuthors2325
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    Coś nie tak z obrazem? Chcesz go wymienić ze względu na color clash może? ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    xxL /- nie pisałem o moim tym z Party
    Caruso /- 250 ?
    • 10:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    sorka koń5
    • 11:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime30 Oct 2014
     
    no to nie baw się, tylko podaj cenę, która Cię interesuje
    • 12:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Nov 2014
     
    Atari nieaktualne, Timex 250 zł komplet wraz z joyem .
    • 13: CommentAuthortomkab
    • CommentTime19 Nov 2014
     
    Jeśli Timex aktualny, mogę za niego dać 173,48 PLN :)