atarionline.pl Sprzedam Atari 1040 STE - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRysiek
    • CommentTime6 Dec 2014
     
    Witam!
    1040 STE ( klawiatura niemiecka), wraz ze stosownymi monitorami , kablami i kilkoma kilogramami dyskietek ( użytki, gry. Sprzęt w doskonałym stanie po kilkudziesięciu godzinach pracy)
    Nie mam pojęcia o cenach, wobec czego proszę o pomoc merytoryczną w tej kwestii.
    • 2: CommentAuthorRamos
    • CommentTime6 Dec 2014
     
    Jestem zainteresowany takim sprzętem w celu pozyskania do Muzeum Historii Komputerów w Katowicach. Proszę o kontakt na email, myślę że się dogadamy.
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime7 Dec 2014
     
    Taki cel zdaje się być lepszy od dawcy części lub aukcji.
    • 4: CommentAuthorRysiek
    • CommentTime19 Dec 2014
     
    Ponawiam ofertę jak wyżej i liczę na większe zainteresowanie tematem mojego Atari , którego ceny nie znam.
    Wiadomo jednak jedno... Wszystko jest tyle warte , ile ktoś jest w stanie zapłacić. Pozdrawiam wszystkich!
    • 5: CommentAuthortebe
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Rysiek, czemu pozbywasz się Atari ?
    • 6:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Jakie monitory masz, coś więcej o dyskietkach? Kupno monitora, dyskietek bez komputera wchodzi w grę?
    • 7: CommentAuthorRysiek
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Decyzja chęci sprzedaży jest prozaiczna. Sprzęt leży bezużytecznie od wielu lat, a ja zbieram fundusze na liczne życiowe wydatki. To odpowiedź dla tebe.
    Mam oba firmowe monitory, w tym SM124 jaki został mi kiedyś darowany z powodu uszkodzenia i który oddam za darmo komuś , kto kupi resztę.
    SC1224 jest w nieskazitelnym stanie.Pochodzi z tego samego żródła co Atari STE.
    • 8: CommentAuthorRysiek
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Więcej zdjęć mogę wysłać zainteresowanym na pocztę i ( lub) porozmawiać przez telefon o szczegółach dotyczących oprogramowania. Mieszkam w okolicach Słupska. tel. 606 46 46 12
    • 9: CommentAuthortebe
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    wartość pewnie od 600 do 1000 za samo STE zależnie od dopalaczy, na ebay koszty transportu 200-300 zł zależnie od kraju i ciężaru
    • 10: CommentAuthorRysiek
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Żeby postawić sprawę w pełnym świetle- podaję ceny :
    1000 zł za komputer i monitory + symboliczne 300 zł za dyskietki z grami i użytkami ( programy muzyczne, graficzne,arkusze kalkulacyjne i wiele innych w eleganckich pudelkach z zamkami na kluczyk). Ideałem była by opcja odbioru osobistego (Słupsk).W przypadku konieczności wysyłki
    koszt ponosi nabywca i sądzę ,że nie przekroczy kilkudziesięciu złotych.
    • 11:
       
      CommentAuthorEnder
    • CommentTime20 Dec 2014
     
    Ładnie się prezentuje i kolorowy monitor kusi, ale tylko on. A tak z ciekawości, bo nie wiem czy dobrze zrozumiałem, na kolorowym monitorze mogę wyświetlić gry w wysokiej rozdzielczości (wyższej niż na TV)? Ja zawsze myślałem, że wysoka rozdzielczość na Atari to tylko tryby monochromatyczne ma, więc jak to jest? Gra standardowo ma te 320 x 200 i co na kolorowym monitorze wyświetlę ją w 640 x 400 w kolorze? Sorki za OF. Ja bym wystawił na Allegro, przed świętami ludzie robią sobie retro prezenty.