atarionline.pl Dungeon Hunt - recenzja w miesięczniku PIXEL - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    Niech ludzie zobaczą, jakie nowości wychodzą na Atari:)
    ->link<-
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    No piękne cacko!;)
    • 3: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    To może dodam jeszcze, że w środku również 8 stron poświęconych historii upadku Atari :) A także wracamy do Spy vs. Spy i Boulder Dasha i przy okazji rozmawiamy z założycielem First Star Software!
    • 4: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    wielkie dzięki Lapiusz za recenzje nowej gry na atari, to bardzo fajne z Waszej strony. Życzę powodzenia z nowym pismem!
    • 5: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    Czekam na pierwszy numer :) marzy mi się w "Pixelu" więcej nowszych gier na retro-sprzęty, a szczyptę mniej nostalgii.. i więcej indie, tych stylizowanych na 8/16 bit. I koniecznie dłuższe artykuły. 2 strony to nie artykuł, to ledwie zajawka. A może dodacie dział o grach "bez prądu" planszówki, karcianki, paragrafówki (równolegle można pisać o ich wersjach elektronicznych, to będzie zarazem "na temat" :-)).

    Jest nieźle Panowie, ale może być jeszcze lepiej! Trzymam kciuki.
    • 6:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime22 Jan 2015 zmieniony
     

    lapusz:

    To może dodam jeszcze, że w środku również 8 stron poświęconych historii upadku Atari :) A także wracamy do Spy vs. Spy i Boulder Dasha i przy okazji rozmawiamy z założycielem First Star Software!

    Mmmm... smakowite, macie tam kogoś kto Wam mówi co chcę czytać, bo właśnie to chcę ;)
    • 7: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime22 Jan 2015
     
    Miło mi to słyszeć. Uwielbiam odwiedzać atarionline.pl, choć się rzadko udzielam. To dość dziwne, ale daje mi to poczucie powrotu do starych, dobrych czasów i wrażenie, że jestem w dobrym towarzystwie! Dodam, że nigdy nie miałem Atari :)
    • 8:
       
      CommentAuthorjhusak
    • CommentTime24 Jan 2015 zmieniony
     
    Dodam, że zawsze możesz mieć!
    • 9: CommentAuthorlapusz
    • CommentTime24 Jan 2015
     
    W kwestii uzupełnienia - nie miałem w ubiegłym wieku, teraz mam niejedno :) Zapomniałem dodać - w numerze też dwustronicowa relacja z SillyVenture 2014 autorstwa Voyagera.
    • 10: CommentAuthorlhuven
    • CommentTime29 Jan 2015
     
    Dziś przyszedł do mnie pocztą pierwszy numer "Pixela". Na razie tylko przejrzałem, ale czuję że będzie dobrze!

    Jest postęp od 2-go numeru "nowego" SS. Rzuca się w oczy poprawiona szata graficzna (swoje robi też obecność Śledzia). Widać, że to nowe pismo, w jego zawartości nie ma nawiązań do Secreta. I bardzo dobrze - "Pixel" nie jest obciążony dziedzictwem SS'a (i jego anachronizmami) i nie próbuje - użyję nieładnego, ale chyba trafnie oddającego rzeczywistość określenia - żerować na mojej nostalgii za latami 90.

    Pierwsze wrażenie jest na TAK. Zobaczymy, jak będzie po lekturze.
    • 11: CommentAuthorkade
    • CommentTime29 Jan 2015
     
    Jestem bardzo na tak ! Po przewertowaniu nie wiedzialem co chce najpierw przeczytac. Pixel jest zupelnie inny niz SS i dobrze, brakowalo takiego pisma.