atarionline.pl Głuchołazy czekają na Ciebie :) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorRYSIEK_M
    • CommentTime25 Jun 2015
     
    Zapraszam wszystkich chętnych do wpisywania się na listę obecności ." OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA !" Pokażmy wszystkim malkontentom że ATARI ma się dobrze i nic tego nie zmieni. Jednocześnie proszę o "poufną"informację na temat przygotowywanych prac abym wiedział ile nagród mam mieć w pogotowiu. Pozdrawiam i czekam na info ! smile
    ->link<-
    ps. Kobiety na party w Gł-zach zawsze wchodziły za darmo!
    • 2: CommentAuthormono
    • CommentTime26 Jun 2015
     
    A prawdziwy link jest taki: ->link<-
    • 3: CommentAuthorRYSIEK_M
    • CommentTime27 Jun 2015
     
    Proszę zapisywać się na listę obecności!
  1.  
    Ja to bym sie nawet 2 razy zapisał:)Jest raz,ale za to 2 prace powinno mi sie udac wystawic ;)
    • 5: CommentAuthorRYSIEK_M
    • CommentTime27 Jun 2015
     
    W jakiej kategorii te prace ?
    • 6: CommentAuthorpin
    • CommentTime27 Jun 2015
     
    grafika ;)
    • 7: CommentAuthorodyniec1
    • CommentTime27 Jun 2015 zmieniony
     
    @Blasph - odpowiem tu na Twoje pytanie z głównej - być nie będę a rysunek chciałbym zdążyć zrobić:)
    • 8:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime28 Jun 2015 zmieniony
     
    nie to żebym był złośliwy ;) Nie można było tego party zorganizować np. w Bangladeszu lub Zimbabwe ? Podejrzewam że frekwencja byłaby podobna :) Proszę nie brać na poważnie tego co napisałem ;)
    • 9:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime28 Jun 2015 zmieniony
     
    Frekwencja może i byłaby podobna, ale dojazd gorszy. A tak masz bliziutko.
    • 10:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime28 Jun 2015
     
    słyszałem że atarowcy organizują party dla commodorowców w Doniecku, gratis darmowy bilet... w jedna stronę ;)
    • 11:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime28 Jun 2015 zmieniony
     
    Ale na Głuchołazach 2007 już odbywała się konkurencyjna impreza Commodore'owców w tej uroczej lokalizacji na pierwszym piętrze:


    źr. ->link<-
    • 12:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime28 Jun 2015
     
    :D
    • 13:
       
      CommentAuthorcavox
    • CommentTime28 Jun 2015
     
    a tak serio, w dzisiejszych czasach wszystkie party powinno się organizować jako ogólne 8/16 bit. :D
    • 14:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime28 Jun 2015
     
    ... a na mnie ???
    • 15:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime29 Jun 2015
     
    To może tutaj: jedzie ktoś z Krakowa na Głuchołazy i ma wolne miejsce w pojeździe?

    Jestem ja: kris3d + AtariTouchMe + plecak + nalewka jako prezent dla kierowcy + udział w transporcie + moje gadanie non-stop:) Enybady łona hełp mi?:)
    • 16:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime29 Jun 2015
     
    Mam się szykować na GŁ ?
    Pytam poważnie ,by potem nie ulec rozczarowaniu i przykrości .
    Będę OK.
    • 17: CommentAuthorxxl
    • CommentTime29 Jun 2015
     
    > Mam się szykować na GŁ ?

    nie


    > Pytam poważnie ,by potem nie ulec rozczarowaniu i przykrości .

    jest pewien procent ludzi, ktorzy nie sa zdolny doznawac emocji np. rozczarowania. jesli zdasz sobie z tego sprawe, otoczeniu bedzie zylo sie lepiej. dacie rade obywatelu?


    > Będę OK.

    nie bedzie Cie tam.

    z tego co czytalem miales wyrownac rachunki za poprzednie GL. zrobiles to?

    no wlasnie.
    • 18:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jul 2015
     
    Do gł troszkę czasu pozostało ,ureguluje to .
  2.  
    co to za hooyoza sie wpisała JebaC atari !?? sam sie Jeb wsiurze
    od kondomdore!!! sorry za bluzg..ale jush mnie zaczynaja wkurwiac podobne anonimusy anusy!!!
    • 20:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime1 Jul 2015
     
    "> Będę OK.

    nie bedzie Cie tam."
    Skąd wiesz ?
    Może jak wszystko ureguluje to w końcu dacie mi szanse ,od roku nie chcą mnie niektórzy na zlotach a byłem na 14nastu i chciałbym być na następnych , wiem iż jest to kilka osób co mnie nie lubi a ja jestem jeden, jednakże te osoby "koledze" mogli by dać szansę ,to już któryś zlot na który się buntują ażebym był ,miałem szansę zrehabilitować się jednakże byłem chory i nie chciałem nikogo zarazić .
    • 21:
       
      CommentAuthormiker
    • CommentTime1 Jul 2015
     
    To wpierw ureguluj, tylko nie zbierając na to po ludziach na party, bo tam też nieco za fajki, i nie tylko, wisisz.
    • 22: CommentAuthorpin
    • CommentTime1 Jul 2015 zmieniony
     
    Irata - jeśli uregulowanie 40 złotych to taki problem, to lepiej nikomu się nie narażaj i nie zawracaj dupy, bo owszem - osobiście zarabiam bardzo mało ale na 40 złotych MNIE STAĆ, albo po prostu jak nie, to nie jadę na party i nie zawracam nikomu gitary!
    • 23: CommentAuthorwieczor
    • CommentTime1 Jul 2015
     
    Hehe , ktoś sql injecta próbował, no litości, przecież to nie działa od 10 lat :)
    • 24:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime2 Jul 2015
     
    Irata, z całą sympatią, atmosfera wokół twojej osoby nie jest najlepsza i pytanie, czy chcesz jechać tam, gdzie nie jesteś mile widziany.
    • 25:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime2 Jul 2015 zmieniony
     
    @blasph "ale jush mnie zaczynaja wkurwiac podobne anonimusy anusy!!!"
    Wypraszam sobie
  3.  
    z tego co widze to napisalem "anonimusy" a nie " anonymusy" ale jak chcesz to ok ..zgadzam sie na twoje wypraszanie.
    • 27:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime2 Jul 2015
     
    Spoko, spoko. Nie ma sprawy, ja nie jestem obrażalski ;)
    • 28:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jul 2015 zmieniony
     
    pin:/ja nigdzie nie napisałem iż to jest problem ,nie 40 tylko 50,mam nr do Ryszarda i będę dzisiaj z nim rozmawiał .

    anonymus:/więc skoro nieakceptowalny jestem na żywo, to po co im taki ktoś na forum? (nabijanie statystyk????).

    Prosiłem KAZ/a u usunięcie kąta i nic,może jak inni poproszą to je usunie i już nigdy więcej nie będę nikomu tyłka zawracał .

    Wiem mógłbym nabluźnić itp,jednakże taki nie jestem,nie robi się brudu w swoim otoczeniu .

    Ja już pisałem i miałem nadzieje że dostanę szansę ,zmiana mojego nastawienia nie jest graniem, proszeniem o litość ,chodzi o szansę , by osoby które zawiodłem mogły spojrzeć na mnie z innej strony,zresztą jak tdc napisał to i tak wszystko co piszę działa na moją niekorzyść .
    (teraz zapewne będzie odzew tdc/a ;-_)
    • 29: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 Jul 2015
     
    Irata4:
    przede wszystkim nie ma sensu na siłę jechać na Głuchołazy. Jeśli masz poczucie winy to niepotrzebnie, bo to kiepski doradca. Lepiej chyba się udzielać na forum, dać się poznać przez poł roku czy rok jako w porządku gość a wtedy ludzie sami zaczną pytać, czy nie przyjedziesz na zlot.
    Wielcy ludzie odnosili sukces bo umieli czekać :)
    Pozdrawiam
    • 30: CommentAuthors2325
    • CommentTime2 Jul 2015
     
    Po usunięciu kąta można nie wyjśc z domu jeśli w tym kącie były drzwi.
    • 31:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Jul 2015 zmieniony
     
    gorgh:/
    masz racje ,jednak ja już troszeczkę czekam...rok
    ..."tutaj" z tego co widzę nic się nie zmieni ,po prostu to przestaje mieć dla mnie jakikolwiek sens,jak chcę przeprosić ,to piszecie że się poniżam i błagam o przyjazd ,ja nikogo nie błagam i nie zamierzam już prosić, po prostu skoro nikt nie wierzy w moją zmianę i nie chcecie dać mi szansy na zrehabilitowania się na zlocie to skasujcie moje konto i już nigdy więcej nikt nie będzie miał żadnego;-I problemu .
    Jak będę chciał to odwiedzę stronkę i co potrzebne będzie pobiorę ,na forum nie muszę zaglądać .
    Potrafię czekać ,ponad rok czekałem na publikacje własnych opowiadań jak i wierszy i się w końcu doczekałem ,ATARI to dla mnie nostalgia ,rozrywka,także są to osoby które potrafią wyczuć emocje z kilku pikseli jak i coś z nich wyczarować ,to trochę taka MAGIA .
    Niestety ja z "Hogwartu" zostałem wyrzucony i nie zanosi się na zmianę mojego obrazu w waszych oczach.
    • 32: CommentAuthorgorgh
    • CommentTime2 Jul 2015
     
    ludzie reagują impulsywnie, bo dajesz świadectwo swoimi wpisami, że aż za bardzo Ci zależy. Troszkę luzu i cierpliwości. Jeśli nie będziesz nalegał, tylko pisał o bieżących sprawach to ludzie w końcu się do ciebie przekonają. Pośpiech jest złym doradcą, tak mi się wydaje. Spróbuj funkcjonować jako normalny user, bez proszenia o coś, i zobaczysz, że wszystko się zmieni.
  4.  
    anonymus@ tak tez sądziłem ;)
    • 34:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime2 Jul 2015
     
    Dajcie już spokój Iracie, może i narozrabiał, ale trzeba dać mu szanse. Inaczej nigdy się nie przekonamy,że już się chłopak "naprawił".

    A co do tego 40-50zł to podajcie nr konta i sam Wam to przeleje, bo jak czytam takie wypociny to "zal dupe sciska".

    3majcie się.
    • 35:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    O ile wiem to jest większa kwota bo dotyczy większej ilości osób...
    (nie wiem jakiej ilości, ale mogę palcem wskazać kilka)
    • 36:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    więc wskaż ,Koali oddałem sOnarowi wódkę postawiłem ,Markowi P coś jeszcze się należy ale załatwimy to prywatnie ,jak są jakieś osoby którym coś jestem jeszcze winien niech powiedzą śmiało,ja się ucieszę,te domysły wykańczają mnie psychicznie .
    • 37: CommentAuthormysiek
    • CommentTime3 Jul 2015
     

    maly_swd :

    A co do tego 40-50zł to podajcie nr konta i sam Wam to przeleje, bo jak czytam takie wypociny to "zal dupe sciska".


    Zrobisz wtedy niedźwiedzią przysługę koledze. Bo tym samym pokażesz, że można żyć wiecznie na kredyt bo kiedyś ktoś inny spłaci długi.
    A w ogóle jak jesteś już taki hojny to może zostań sponsorem Głuchołazów :)
    • 38:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    maly_swd:/ kolega mysiek ma racje ,nie oczekuje by ktoś za mnie spłacał długi ,dziękuje jednak tobie maly_swd za wstawiennictwo :-) .
    mysiek:/ od c`iebie chyba też coś sępiłem ,niechęć do mnie aż błyska z niektórych twoich wypowiedzi.
    Napisałem do Ryśka na pw iż w tym roku mogę dołożyć $ do nagród ,nie dostałem odpowiedzi .
    maly_swd : dziękówa :-)
    • 39:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    mysiek: nr konta poproszę. Albo link gdzie mogę poczytać o tym.
    • 40: CommentAuthormysiek
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    @maly_swd bardzo proszę - jest wątek rozpoczęty przez Ryśka
    ->link<-

    Ja już tam dołożyłem swoją cegiełkę.



    @IRATA4 - nie będę się już więcej wypowiadał na Twój temat bo tak naprawdę to o Twoich wybrykach jedynie słyszałem od kilku osób na różnych spotkaniach. Wybacz mi nieodpowiedni ton, jeżeli tak źle odebrałeś moje wypowiedzi. Nie znamy się osobiście. Nie czuję absolutnie do Ciebie niechęci. Chyba raczej się Ciebie boję...
    • 41:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    @mysiek: pod wskazanym linkiem nie ma informacji gdzie mogę przelać środki.
    • 42: CommentAuthormysiek
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    @ maly_swd - Przyjacielu, przecież to nie ja zbieram środki na ta imprezę. Nie jestem upoważniony aby komukolwiek podawać numer konta Ryśka. W tej sprawie proszę się z nim kontaktować. On juz tu kilka razy podawał numer swojej komórki. Można ten numer kontaktowy między innymi znaleźć pod linkiem który wcześniej podałem.
    • 43:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime3 Jul 2015
     
    @mysiek: wiem, że Ty to nie Rysiek, ale myślałem że jest gdzieś pod tym linkiem jakiś namiar na sponsoring;)
    • 44:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime4 Jul 2015 zmieniony
     

    IRATA4:

    więc wskaż

    Zacznę od siebie...

    IRATA4:

    ,ja się ucieszę,te domysły wykańczają mnie psychicznie

    Dobry zwyczaj nie pożyczaj ;)
    • 45:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime4 Jul 2015 zmieniony
     
    ...kurde ,od ciebie coś pożyczałem ???
    ile ?
    aparat oddałem;-)
    • 46: CommentAuthorKarsa
    • CommentTime4 Jul 2015 zmieniony
     
    --------------------------------
    PYTANIE MERYTORYCZNE
    --------------------------------
    Czy będą jakieś stanowiska do grania, bo jakby się udało, to bym z dwoma synami podjechał, bo akurat będę na urlopie 100 km od Głuchołazów
    --------------------------------
    Tak na marginesie, to cała ta dyskusja powyżej jest lekko żenująca :/
    • 47: CommentAuthorRYSIEK_M
    • CommentTime5 Jul 2015
     
    Karsa - będą do dyspozycji Atarynki do grania. :)
    • 48:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime7 Jul 2015
     

    IRATA4:

    ...kurde ,od ciebie coś pożyczałem ???

    ...no jakoś tak wyszło...
    tzn. ode mnie wyszło, ale nie z mojej inicjatywy ;)

    IRATA4:

    ile ?

    Zapomnijmy o tym.

    Jednak wiesz przemyśl sobie to bardzo dokładnie: to działa w dwie strony, zarówno ten co pożyczył i ten co ma dług - może zapomnieć...

    IRATA4:

    aparat oddałem;-)

    Tak oddałeś.
    • 49:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime7 Jul 2015
     
    .... dobra dam ci 50 ,więcej bym nie wzioł ,ja też nie pamiętam.
    • 50:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime7 Jul 2015
     
    tdc, jak masz żal, to powiedz o co Ci chodzi, a nie kręcisz. Załatw to po ludzku na priv i nie męcz już biednego iraty.