atarionline.pl Głuchołazy czekają na Ciebie :) - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorpiter
    • CommentTime7 Jul 2015 zmieniony
     
    moją opinię tylko wyrażę :): słyszałem co Irata robił, bardzo tego nie pochwalam wręcz jestem mega przeciwny darmowemu browarowi na party, ogólnie piciu w stanie ogólnie bardzo słabym na party place, nieodpowiedzialnym wygłupom ale ... jak widzę jak się dobija chłopak i ile to już set razy powtórzył to myślę że "karę odbył" i bym dopuścił do amnestii :)

    to moja opinie

    ps gadałem z Iratą i mogę odnieść się że jest ok - nie widziałem nie słyszałem co robił :) (na żywo - tylko z opowieści)
    • 2:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime8 Jul 2015
     

    IRATA4:

    .... dobra dam ci 50 ,więcej bym nie wzioł ,ja też nie pamiętam.

    Nie, nie, nie...
    Nie zrozumiałeś, napisałem że co do kwoty to "Zapomnijmy o tym.".

    Skoro nie zrozumiałeś to wyjaśnię:

    tdc:

    Jednak wiesz przemyśl sobie to bardzo dokładnie: to działa w dwie strony, zarówno ten co pożyczył i ten co ma dług - może zapomnieć...

    Pisząc przemyśl miałem na myśli abyś przemyślał sobie to we wszystkie możliwe strony. Widzę że trzeba tutaj pisać wszystko prosto z mostu więc wyjaśniam: jak się pożycza i ten od kogo pożyczyliśmy zapomniał np. że oddałeś już, to ładnie jest oddać jeszcze raz:P Cóż, więc najlepiej nie pożyczać !

    anonymus:

    tdc, jak masz żal, to powiedz o co Ci chodzi, a nie kręcisz. Załatw to po ludzku na priv i nie męcz już biednego iraty.

    Po pierwsze nie mam żalu bo napisałem chyba wyraźnie: ile? -> "Zapomnijmy o tym."
    Po drugie nie kręcę.
    Po trzecie od tygodni gadam z Iratą4 via priv i powiem szczerze że nie wiem za jakie grzechy - przecież ja nie mam z tym nic wspólnego, Iraty4 prawie nie znam, z żadnej imprezy go nie wypraszałem itp. itd.
    Po czwarte piszę publicznie do Iraty4 gdyż ten prosił "więc wskaż", więc wskazałem siebie, następnie musiałem wyjaśnić publicznie wszystko to co niedopowiedziane mogłoby niekorzystnie o nim świadczyć.

    Więc rozmawiam z Iratą4 i sprawy są coraz bardziej obiecujące - choć muszą to jeszcze docenić Ci, którzy Iraty4 nie życzą sobie na imprezach (bo to nie ja i nie wiem kto i za co).

    Uff...
    • 3: CommentAuthorSUB-ZERO
    • CommentTime8 Jul 2015
     
    a co to za menda ten 'I Łata' ? był 'I robot' a teraz I Łata? Facepalm...

    Pozdrawiam!
    • 4:
       
      CommentAuthorlarek
    • CommentTime8 Jul 2015 zmieniony
     

    SUB-ZERO:

    (...) co to za menda (...)


    Pierwsza wypowiedź i od razu obrażasz innych... Ciekawe, co będzie później.

    • 5:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime9 Jul 2015
     
    tdc, żeby było jasne, nic do Ciebie nie mam. Nie znam osobiście ani Ciebie, ani Iraty, nie podoba mi się tylko sposób, w jaki Irata jest tu traktowany. Zgodzę się z tym, że pożyczanie pieniędzy, to najlepszy sposób, żeby sobie narobić kłopotów. A sprawy związane z Iratą, wygląda na to, mają drugie, albo i trzecie dno. Ja już nie będę się wypowiadał w tym temacie, nie ma sensu, żebym się wtrącał, bo nie znam sprawy i to nie ja będę na party.
    Pzdr, anonymus,
    • 6:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime9 Jul 2015
     
    larek:/Zmienię nick/a na SKORPION .
    ewentualnie Lotharka poproszę o pomoc a on Lotować potrafi ;-)
    Niech sobie tam piszą ,ktoś kto mnie "lubi"założył nowe konto i się naśmiewa .