atarionline.pl Ironia 2k15 - lista obecności - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Oct 2015
     
    koala ,ta twoja nowa gra jest zarąbista ,to taki inny Super Hexagon :-),muzyka tylko troszkę nie pasuje ,tzn jest świetna ale do takiej gry powinien być jakiś ciągły bit ,tutaj takowego zabrakło.Kurcze gdzie jest wersja co punkty nalicza ???
    • 2:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime2 Oct 2015
     
    nie wiem ale muza do tej gry mi idealnie pasuje - trochę szukałem takiej która właśnie pasuje i nie męczy (wystarczy że męczą się oczy:P)
    punktacja jest specjalnie dodana na sam koniec żeby dodatkowo nie rozpraszała
    • 3:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime2 Oct 2015 zmieniony
     
    szkoda że nie ma planszy tytułowej i jakiejś informacji na ten temat ,jak was bolą oczy to chyba w Super Hexagon/a nikt nie grał ;-) ,teraz nikt nie ma wątpliwości że Atari ma oczojebną grafikę ;-P .Gierka Wymiata,jednak ja mam coś skopane ,nie podaje wyniku ,ile trwa rozgrywka ?
    • 4:
       
      CommentAuthorkoala
    • CommentTime3 Oct 2015
     
    wynik podawany jest na końcu - jak player skusi:) Może masz wyłączone kolizje?
    • 5:
       
      CommentAuthorIron
    • CommentTime4 Oct 2015
     
    Z ciekawostek - mi się teraz wspomniał Bocianu który do przyniósł mi prodke na pendraku :D
    • 6:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime4 Oct 2015
     
    Nie ma się co dziwić :) jak zobaczyłem Twoje Atari, to byłem przekonany, że i blueray'a odczytasz :D