atarionline.pl Start-Up - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  
    Hej
    Wlasnie uruchomiłem Start-Up technologiczny jeśli ktoś jest zainteresowany współpraca to proszę o info na priva - działamy w obszarze Software Definied Network , IoT ,Machine Learning i BigData
    Pozdrawiam
    • 2: CommentAuthorbrx
    • CommentTime19 Oct 2015
     
    Że co?
    • 3: CommentAuthors2325
    • CommentTime19 Oct 2015 zmieniony
     
    Ze startupów znam startup-sequence, jest w katalogu s.
    • 4: CommentAuthormarekp
    • CommentTime19 Oct 2015
     
    Ale gdzie na tego priva pisać?
  2.  
    @marekp Wystarczy wyslac wiadomosc kako prywatna :-)
    • 6:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime19 Oct 2015
     
    A to taki startup co chce wydać kasę czy taki co szuka chętnych do "współ"-pracy za free?;)
  3.  
    na pewno nie taki ktory placi za wymadrzanie sie
    • 8:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Okey, to dobrze że płacicie bo z tymi startupami to różnie jest:)

    Więc wymądrzę się ponownie (bo już stary jestem to się mogę wymądrzać) i spytam, bo ciekawy jestem: jak widzicie zestawienie tych "obszarów" wypisanych w Twoim poście z komputerami Atari 8/16 bit?:)
    • 9: CommentAuthorilmenit
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    @kosa0
    Cloud! Do listy buzzwordów zapomnieliście dopisać Cloud! ;)
    Tak szczerze mówiąc nie wiem, czego oczekujesz od tego posta. Startupów są tysiące i z ładnymi opisami. Bez wrzucenia podstawowych informacji, co chcecie osiągnąć, brzmi to jak "robimy startup z IoT i Machine Learning! Każdy wie co to znaczy: inwestorzy i super pieniądze!"
    • 10:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    kurcze, 17 lat temu było łatwiej, wystarczyło "dot com" i kaska sama płynęła, teraz trzeba jakieś buzzwordy produkować.
    • 11: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime20 Oct 2015 zmieniony
     
    Prix
    Tak ciezko zrozumiec ze nie szukam osob jak tobie podobnych ?
    Siedz sobie z telewizorerwm pij piwo tyj i zyj na wyspie fantazji kiedys bende - kasa w zyciu ro nie wszystko - skonstruowalem te zpytanie tak a nie inaczej bi che taobie podobnych odsiac na dzien dobry - rozumiesz wiecznych malkontentow buty za ciasne za luzne gra A kokorowa za malo kokorowA - oczekuje ze zglosi sie 2% ludzi ktorzy zmias pieprzyc glupoty chca zmienic cos w swoim zyciu - Napisze jeszcze raz do prixow i im podobnych zostawcie swoje zlote musli dla siebie nikogo to nie obchodzi - mnie interusja kudzie ktorym sie chce
    • 12: CommentAuthorgreblus
    • CommentTime20 Oct 2015 zmieniony
     
    [Usunięte]

    Ok, po przeczytaniu powyższego stwierdzam, że nie chce mi się i nie chcę nic zmieniać w swoim życiu.
    • 13:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    @kosa0, oj nieładnie, nieładnie:) Napisałeś do mnie na priv i nie dość że nie potrafisz udzielić prostych odpowiedzi (na czym, WTF, to "coś" polega?! ja chcę wiedzieć!) i się obronić PUBLICZNIE (to jak ty chcesz walczyć o pieniądze?) to jeszcze mnie obrażasz:)

    Oczywiście mnie to nie rusza, bo widziałem setki startupów które "myślały" tak jak Wy/Ty. Oczywiście, macie do tego prawo, macie prawo zawojować świat ale macie też prawo zbankrutować, taki jest "rynek". Nikt nie będzie pytał czy jesteś ambitny, co kochasz i za kim jesteś i czy jesteś vege tylko wyciągnie excela i pokaże Ci słupki, oby były na plus ASAP:)

    Sorry, @kosa0, ale na takie "tanie" zaczepki jak Ci tu zafundowała banda "starców 8bit" (sorry chłopaki ale musiałem;)) powinieneś odpowiadać z polotem, zacząć dyskusję, słuchać, podejmować wyzwanie, a nie obrażać się:) "Nie idźcie tą drogą @kosa0, nie idźcie!":)

    @kosa0 napisał: "Faktycznie stary jestes. Jesli nie fizycznie to mentalnie" - hmmm no nie mnie to oceniać ale podobno fizycznie się trzymam;) a mentalnie daję radę (a to nie Tobie oceniać, nie znasz mnie).

    Podjąłem tą jałową dyskusję bo mam nadzieję że kolejni młodzi ludzie nie zaczną kolejnego startupu tylko dlatego że tak trzeba i tak robią wszyscy, ale że im się coś uda i miałem nadzieję że macie bardziej twarde "tyłki", bo inaczej szkoda czasu i kasy, niestety.

    Podsumowując: trzymam kciuki, choć nie wiem za jaki projekt, bardziej za Was, żebyście potrafili ocenić czy warto iść dalej. Hejt i konkurencja: to jest pierwszy mur przed Wami, jak na razie...polegliście w pierwszej bitwie. Powodzenia!:)
    • 14:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    "Napisze jeszcze raz do prixow i im podobnych zostawcie swoje zlote musli dla siebie nikogo to nie obchodzi - mnie interusja kudzie ktorym sie chce" - nasze złote myśli mogą Ci się przydać, słuchaj starszych, dzięki nam masz wiedzę za darmo, no chyba że chcesz nam zapłacić:)

    BTW, nam się chce! Byłeś kiedyś na jakimkolwiek zlocie? Nam się chce, a Wy musicie;)
    • 15:
       
      CommentAuthoranonymus
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    ^This
    • 16: CommentAuthorCezik
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Nawet miałem odpisać, ale po ilości błędów, zadufania w sobie, obrażania ludzi odechciało mi się. Wolę się realizować gdzieś indziej. Jeżeli tak podchodzisz do innych ludzi w swoim projekcie to wolę omijać.
    • 17: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Gdzie można kupić złote musli?
    • 18:
       
      CommentAuthorbocianu
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    "zostawcie swoje zlote musli dla siebie nikogo to nie obchodzi - mnie interusja kudzie ktorym sie chce"

    Ja sobie swoje złote musli wciągnę na śniadanie.

    A mnie "interusja kudzie", którym w głowie złote góry musli, które kupią za kasę z "techonologicznych startupów", a nie chce im się nawet wcisnąć ALT, żeby pisać po polsku.

    specjalnie kolego nie zachęcasz do współpracy ;)
    ale może się nie znam (buty za ciasne).
    • 19: CommentAuthoruser removed
    • CommentTime20 Oct 2015 zmieniony
     
    skasowane - doszedlem do wniosku ze nie ma sensu kontynuowac dyskusji
  4.  
    Prosba do admina o skasowanie tego watku jesli jest taka mozliwosc
    • 21:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    hehehe musiało zaboleć :)

    A 17 lat temu sam start-up'owałem i takie mam (piękne) wspomnienia :)
  5.  
    Prix - ciesze sie ze sie cieszysz :-) ale nie nie zabolalo - stwierdzilem ze wamii nie ma co dyskutowac i mowie tu o tobie i kris3d .Mozecie probowac imponowac swoja ignorancja :-) .Ty probowales startupu , kris slyszal o startupach .Ja zyje z nich calkiem dobrze w san francisco - chwilowo jestem w polsce.zabolalo ? W sumie to nie obchodzi mnie czy zabolalo -wogole nie obchodzi mnie zdanie osob ktore zniechecaja innych do robienia czegokolwiek . To takie Polskie nie ? ZkrytykowC kogos nie wiedzac nic o nim , wykazac sie glupota -robiac z siebie speca-tak kris do ciebie to jest - a na koniec cieszyc
    Sie jak dziecko ze kogos zabolalo - zalosne . Skoro zdecydowalem sie odpisac to tylko po to aby wam to uswiadomic - kris dam ci rade i za darmo - warto robic cokolwiek nawet jak startup nie wyjdzie zdobywAz doswiadczenie - ktore wykorzystasz w nastepnym - a w natepnym mize wyjdzie jak nie to bierzesz nastepny - ale spece ( buhhhe) piwiedza wam ze lepiej nic nie robic - tylowo Polskie - dobra mozesz napisac prix czy kris kolejna madrosc i podniesc sobie ego :-) mozesz napisac ze podkulilem ogon :-) smyra mnie to -DZIEKUJE osobom ktore okazaly zainteresowNie .Dziekuje tez osoba ktore nie hejcily - bo i poco .Znikam
    • 23: CommentAuthorxxl
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    uruchamiam startapa. zapraszam do wspolpracy ladne dziewczyny z przedzialu 25-30. kasy nie bedzie ale zabawa gwarantowana no i doswiadczenie w bonusie.
    • 24:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    mój startup: ->link<-

    rzuć swoim :)
    • 25: CommentAuthorfalcon030
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    @Cezik

    TEN Cezik?!
    Jeśli tak, to dziękuję autorowi tego dziwnego wątku, opłaciło się czytać :-)
    • 26: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Co wielki Pan z San Francisco robi w takiej mysiej dziurze, stanę na moment obok to spłynie na mnie nieco splendoru.
    • 27:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Taki startup to się zrobi z marszu: książka, pomysł, wykonanie - 15 minut maks. (pejn) i gotowe.
    READY
    []
    • 28: CommentAuthorbob_er
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    W ramach akcji 'nie znam się to się wypowiem' dwie myśli mnie naszły:
    1. Nie znam wszystkich ludzi z tego forum (nawet ze słyszenia), ale bałbym się ogólnikami rzucać, że tu są ludzie którym się nie chce. Na pewno tacy są (jak wszędzie), ale wydaje mi się, że średnia aktywność tutejszych ludków będzie większa od średniej - choćby przez sam fakt interesowania się czymkolwiek.
    2. To jest forum/strona o ściśle określonym temacie, i w granicach rozsądku tego się tu wszyscy trzymamy. I (imho) to jest dobre. Tematów biznesowo/polityczno/religijno/... dla spokojności proponuję tutaj nie wrzucać.
    • 29:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    ...ale z 2 strony jak do danego tematu dopisze się READY[] to on z automatu i w locie konwertuje się do "ściśle określonego" ;)

    [troll mode off - obiecuję]
    • 30:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    @TheFender
    nie przejmuj się ,nie tylko tobie się udzieliło ;-)
    ... i gotowe.
    • 31: CommentAuthorbrx
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Dobra. Przepraszam jeśli wrzuciłem swoją cegiełkę do tego zamieszania, ale choć powoli i nieubłaganie zbliża się starość i ostateczność (może już bliżej niż dalej??), czuję się coraz bardziej cyfrowo wykluczony, coraz mniej rozumiem ten technobełkot i tak dalej, sentymentalne nawyki z trollowania z dawnych lat czasem biorą górę. Zwłaszcza jeśli widzę naprawdę dziwne posty i o zgrozo czuję jak na to ludzie mogą zareagować... :) A skoro temat do skasowania, to co mi tam! :D
    • 32:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime20 Oct 2015 zmieniony
     
    @brx: daj spokój, nie znamy się wprawdzie ale toć tu sami swoi - i nie najmłodsi :)

    Tu mi się przypomniała sytuacja sprzed 3,4 tygodni, gdy grając na Operation Locker (BF4, U know) na niemieckim serwie ludzie zaczęli hejterzyć po sobie-norma. W pewnym momencie (zawsze taki następuje, prędzej czy później) rozpoczęły się górnolotne teksty z gatunku idź spać mama woła (nie dosłownie, to był angielski hejt).
    Nagle jedna osoba stwierdziła, że ona to taka najmłodsza nie jest bo jest rocznik 75. Potem inna że w sumie to on jest 78 a ktoś tam 77. Wyszło na to, że na serwie zeszła się spora ilość tzw oldschooli. Hejt ucichł, pojawiły się ":)". Rozgrywka zrobiła się przyjemniejsza - już nikt nie strzelał z RPG itd a jako komunikaty wypisywane były znacznie przyjemniejsze teksty :)

    + oczywiście kilku obywateli z Rosji i UK (tak, z Ukrainy) piszących cyrylicą, których (oczywiście) nikt nie rozumiał :D
    • 33: CommentAuthors2325
    • CommentTime20 Oct 2015
     
    Białorusini to farciarze, na fladze kolory oznaczają dla nich nieszczęście, a ten wzór po lewej żałobę. A Czesi walnęli sobie od czapy niebieskiego trójkąta tylko po to, żeby nie mieć takiej samej flagi jak my.
    • 34:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime20 Oct 2015 zmieniony
     

    TheFender:

    Wyszło na to, że na serwie zeszła się spora ilość tzw oldschooli. Hejt ucichł, pojawiły się ":)". Rozgrywka zrobiła się przyjemniejsza

    ...no właśnie. Ja rozmawiałem z Kosa0, którego znam ze sztabów i uważam, że jeśli kogoś interesuje podobna tematyka to myślę, że odnajdzie sobie coś ciekawego do zrobienia. Nie ma tutaj buzzwordów bo projekt faktycznie zajmuje się tą tematyką. Ma potencjał zmienić świat - czy tego dokona? Zbyt skomplikowane, aby to szacować, ale z pewnością interesujące.

    Pirx, o dziwo jego startup może nie ma na celu, ale chyba jest większy. Kto wie może ciekawszy - tego nie chcę osądzać bo o obu niewiele wiem.


    ---update:
    No i dla mnie to amerykański model pracy bardzo fajny: 0 gadania, 100% pracowania ;) Kiedy przypomnę sobie w pracy imieninki, gdzie prawie cały dzień leciał bo przecież kierowniczka ma imieniny, wszyscy się cieszymy no i ma na tyle duże plecy, że musimy jej dać do zrozumienia że jest u nas absolutnie niezbędna, a świat bez niej to by się zawalił... Dla mnie papieroski, bzdurki i imieninki to strata czasu, jestem zwolennikiem pracy zdalnej, kasa ta sama (+ koszty) a czasu na życie więcej.
    • 35:
       
      CommentAuthorpirx
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    no to kolega Kosa0 się nie zalicza na 0 gadania, 100% pracowania, bo gadatliwy aż nadto i wrażliwy jak wykonawca w "mam talent".

    Osobiście się tylko swoimi doświadczeniami podzielić chciałem - mam na koncie udany start-up, ze 3 nieudane, obecnie też jestem w takim prawie start-upie (ma już dobrze ponad rok, kiedy przestaje się być start-upem - opinie są różne).

    Zwykle enterpreneurzy starają się być uprzejmi i budować jak najszerszy network, bo nigdy nie wiadomo, czy ten zgred z forum nie będzie kiedyś twoim inwestorem czy klientem. Albo czy nie nasmaruje jakiegoś posta przed IPO, czy coś w tym rodzaju. A tutaj mamy taką sytuację, że ktoś wpada na forum, robi zamieszanie, demonstruje ewidentną nadpobudliwość w postowaniu po czym strzela focha.
    No nie wiem, czy zainwestowałbym w to przedsięwzięcie. Na szczęście dla tych start-upów z Frisco pewnie Kosa0 tylko headhuntuje, a biznesem zajmuje się ktoś lepiej otrzaskany z savoir-vivre.
    • 36:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    Miałem tutaj podobne wrażenie, jednak wiem że z f2f kosa0 jest zupełnie sympatycznym człowiekiem;) Co do przejmowania się inwestorem czy klientem - w tym przypadku target jest taki, że nie ma to znaczenia lub nigdy do tego nie dojdzie.
    • 37:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    @kosa0, znów wywołujesz mnie do tablicy, a więc proszę:)
    Ja nikogo nie obrażam, staram się zwracać uwagę na to co ktoś robi i ewentualnie poddać to krytyce a nie samą osobę. Póki co to Ty mnie obraziłeś w 3 postach:) a ja mimo szczerych próśb nadal nie wiem co chcesz zrobić, pochwal się:)

    Jeśli chodzi o "startup-y" i mój udział w nich, to mylisz się osądzając że nie brałem w nich udziału. Projektowałem i tworzyłem "startupy" zanim zostały tak idiotycznie nazwane, po prostu robiłem "własne projekty", później przyszła moda na robienie wszystkiego i niczego równocześnie, wyciąganie kasy i nazywanie tego "startupem".

    Pierwszy "startup" robiłem już 1999 roku dla polskiej firmy i to z ludźmi którzy teraz są w ścisłej czołówce startupowej, też pracują w USA, osiągają sukcesy, ale i porażki, nasze drogi się rozeszły, taki lajf:)

    Później robiłem inny "startup" na własny rachunek, był sukcesem komercyjnym (lata 2002-2005) niestety, nie wystarczyło mi doświadczenia i zamiast się rozwijać, biznes się zwinął, dobra i bolesna nauka.

    Od 2010 roku uczestniczę (ostatnio trochę rzadziej) w spotkaniach ludzi z branży startupowej (nie są mi obce krakowskie krakSPOTY, STAGE, warszawskie Aule czy organizowane przez PAGI InteractiveDays) na których poznałem setki osób, z boku widziałem jak powstawały i upadały startupy, jak inwestorzy rozwijali swój potencjał, to były totalne początki tej branży w Polsce, wszyscy się uczyli.

    Od 13 lat prowadzę własną firmę, którą wciąż uważam za "startup", popełniam błędy za które płacę, ale mam z tego satysfakcję, bo pracuję z super ludźmi, dla świetnych klientów i na własny rachunek.

    W tzw. międzyczasie zrobiliśmy kolejny własny projekt: księgarnię z ebookami który okazał się komercyjną, dość kosztowną klapą (zła ocena rynku mimo optymizmu) ale udało się go odsprzedać, więc straty zostały częściowo zniwelowane.

    I dochodzimy do sedna moich startupów: ATARI!:) Od 1,5 roku jestem na scenie Atari gdzie poznałem świetnych ludzi (@Pin, ty kudłaczu z Kadeta, to Twoja wina;)). Postanowiłem że spełnię marzenie z dzieciństwa i napiszę grę na małe Atari, a ponieważ jestem słabym programistą szukałem kogoś na forum AOL, na zlotach (big_gratz_to: gorgh i TDC za współprace różne i motywacje:)) i...znalazłem:)

    30 lipca tego roku poznałem na AOL @bocianu (Ave!) z którym napisaliśmy grę na małe Atari: "TurboSnail", całość prac zajęła nam JEDEN MIESIĄC! a na ostatnim RetroKOMP/LoadERROR zajęła 4/16 miejsce:)

    Pomysł, grafika, dźwięk, muzyka są naszego autorstwa. Zawiązaliśmy też nieformalną grupę o nazwie: anticSHOP:) Sukces to dla nas wielki, satysfakcja: nie do opisania.

    Projekt jest dla nas organizacyjnym i technicznym sukcesem (zamierzamy też odnieść sukces komercyjny;)) bo to typowy startup, gdzie wszystko od początku do końca robiliśmy sami, w skali mikro ale udało się skończyć i to jest najważniejsze.

    A więc kolego kosa0, chyba jednak mi się chce i jakieś pojęcie o "startup-ach" mam a nawet je tworzę i rozwijam. Bardzo możliwe że jestem bardziej ostrożny od Ciebie, ale chwała Ci za to że próbujesz, tylko...więcej luzu, pokory i uśmiechu, tak bardziej po amerykańsku traktuj życie;)

    BTW, typowo polskie jest również to że emigranci wciąż powtarzają na temat swoich rodaków i swojego kraju: "to takie polskie" i "A to Polska właśnie!":) Na powtórkę z patriotyzmu, polecam dwie piosenki z czasów młodości pokolenia 75: "Nie Pytaj o Polskę", Obywatela G. C. oraz "Polska", Kultu.

    Wybaczcie koledzy ale musiałem, włączyła mi się opcja: MISJA!;)
    • 38:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    @TDC: startup kosa0 jest większy od GEMIUSA? Hmmm, no to trzymam kciuki za niego i jego projekt no bo kosa0 się nie pochwali pewnie:( ale niech przynajmniej wywoła w nim ta dyskusja "biznesową złość"!:)
    • 39:
       
      CommentAuthorTheFender
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    @kris3d: + "my w jukej", "wy tam w polsce".
    Też mnie k...ca trafia.

    "Nie pytaj o Polskę" - świetny utwór z naprawdę dobrym tekstem.
    • 40:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    Nie chodzi o większy, ma ambicje przenicować znaczną (i ważną) część rynku, technologii itp. Jeśli chce się czegoś takiego dokonać, to pośrednim efektem jest duży zasięg.

    Oczywiście o ile się to uda bo przerabialiśmy np. wrogie przejęcia, a w startupach to akurat jest nie tak bardzo istotne. Jeśli się uda to świat jaki znamy może się bardzo zmienić.
    • 41:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime21 Oct 2015
     
    @TheFender, dlatego trzeba robić swoje i życzyć wszystkim Wesołych Świąt:)

    @TDC: rany boskie, bardzo lubię i cenię Twój niepoprawny optymizm i idealistyczną wiarę w ludzi ale po tych słowach zaczynam się obawiać co ten kosa0 kombinuje;)
    • 42:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime21 Oct 2015 zmieniony
     
    No wspominał coś o Skynecie czy coś...

    ---update:
    Żarty, żartami, ale:

    kris3d:

    bardzo lubię i cenię Twój niepoprawny optymizm i idealistyczną wiarę w ludzi

    myślę że nie byłoby atarionline gdyby nie zupełnie poprawny optymizm oraz poważnej wiary w ludzi ;)

    Przykładowo teraz na RK&LE poznałem człowieka, który robi bardzo fajną muzykę, obiecał że zrobi mi jakiś fajny kawałek do mojej przyszłej gry. Z pewnością nie było to takie proste, a jednak zechciał.
    • 43:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime23 Oct 2015
     
    :) A więc trzymam kciuki za kosa0, mimo że taki z niego trochę obrażalski gość;)

    Oczywiście bez niepoprawnego optymizmu nie byłoby sceny, forów i innych wariactw na które zgadzają się też nasze rodziny, przyjaciele, znajomi i współspaczki;)

    P.S. Właśnie dowiedziałem się z ONET.PL że rynek retro gier jest wart 250MLN$, czyli warto być "wariatem";)
    • 44:
       
      CommentAuthormaly_swd
    • CommentTime25 Oct 2015
     
    Hej.
    I jak ten startłup? Coś więcej o nim wiadomo, czy tylko to że "ktoś coś gdzieś" :)
    • 45:
       
      CommentAuthorCOR/ira4
    • CommentTime25 Oct 2015
     
    łe ,to to się teraz tak nazywa własny biznes od zera .
    To ja także zrobiłem sobie start up i to podwójny bo + Wake Up .
    • 46:
       
      CommentAuthortdc
    • CommentTime26 Oct 2015 zmieniony
     
    @kris3d - możesz podać link do tego onetu? Ciekaw jestem co i jak oni oceniają, to jest nasz "majątek", potencjał, zbiory muzealne, nieznane jeszcze oprogramowanie, współczesne oprogramowanie w stylu retro, współczesne gry na stary sprzęt, czy może jakaś bzdura wzięta z sufitu? ;)
    • 47:
       
      CommentAuthorkris3d
    • CommentTime26 Oct 2015
     
    @tdc, to było w jednym z odcinków GRONET-u. Trudno powiedzieć co "dziunia" z ekranu miała na myśli mówiąc o wartości gier retro, ale sądząc po obrazkach, chodziło o rynek gier INSPIROWANYCH RETRO, co też ma sens, bo przecież chłopaki z "H...coś tam" robią Freda i Lasermanię na mobilki.

    ->link<-