atarionline.pl Naprawa Atari 65 xe - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthordavero
    • CommentTime28 Nov 2015
     
    WItam jest ktoś z okolic Krakowa kto może naprawić atarynkę ? Prawdopodobnie pamięc do wymiany.
    • 2: CommentAuthormicza
    • CommentTime29 Nov 2015
     
    Nie znam tego serwisu ale oglaszaja sie ze Krakow (ul.Kazimierza Wielkiego 84, probuj...

    ->link<-
    • 3: CommentAuthorVidol
    • CommentTime29 Nov 2015
     
    to ja proponuje zagadac z tym czlowiekiem:

    ->link<-
    • 4: CommentAuthorprince80
    • CommentTime29 Nov 2015
     
    Witam

    Gorąco polecam Lotharka bo to fachowiec , jednak zarobiony i to strasznie :) jak nie znajdziesz pomocy podejmę się naprawy po kosztach części z tym ze jestem z Radomia

    pozdrawiam
    • 5: CommentAuthordavero
    • CommentTime30 Nov 2015
     
    Dzięki za pomoc. Spróbuje w Krakowie zwłaszcza, że mam 20m drogi w czasie nie obkorkowanym. Dzięki za namiary Prince , że się tym zajmujesz będę pamiętał :).
    • 6: CommentAuthordavero
    • CommentTime8 Dec 2015
     
    Prince możesz się dać mi namiary na siebie ? nie moge wysłać info do Ciebie. Niestety gość mi nic nie naprawił a zjebał ścieżki pod pamięcią prawdopodobnie przy rozlutowaniu popękały. Kupiłem drugą płytę dobrą niby i nie mam obrazu ;/
    • 7: CommentAuthorprince80
    • CommentTime8 Dec 2015
     
    hej
    Pisz na adres marczak.piotr@wp.pl
    pozdrawiam
    • 8: CommentAuthordavero
    • CommentTime8 Dec 2015
     
    Ma może ktoś z was klawiaturę od atarynki 65 ? Kupiłem płytę i nie działa mi start select option. Chciałbym ją sprawdzić co jest walniete klawa czy płyta. Jakby z Krk ktoś był i miał chwilę będę wdzięczny. Pzdr
    • 9: CommentAuthorpin
    • CommentTime8 Dec 2015 zmieniony
     
    ... ale jaja, w Krakowie coś takiego. Robimy tam najazd w tę sobotę w takim razie ;)

    @Davero - wpadaj do mnie w sobotę. Zadzwoń w piątek na numer: 795-841-990.
    • 10: CommentAuthordavero
    • CommentTime9 Dec 2015
     
    Heja Pin dzięki za pomoc :D jak zwykle zresztą. Rozberałem klawe i sprawdzam folie no i chyba zjarane coś jest niestety. Muszę szukać foli, albo klawiatury drugiej.