atarionline.pl LULU - zapowiada sie nowy hicior - Forum Atarum

Jeśli chcesz wziąć udział w dyskusjach na forum - zaloguj się. Jeżeli nie masz loginu - poproś o członkostwo.

  • :
  • :

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    • 1: CommentAuthorbolo
    • CommentTime4 Jan 2016 zmieniony
     
    Gra wyglada naprawde bombowo. Niespotykany dotad pomysl na rozgrywke. Swietna oprawa graficzna no i ta rewelacyjna muzyka.
    Autor ostatnio zapowiedzial ze jednak ja ukonczy, bo wczesniej chcial zrezygnowac

    • 2: CommentAuthornosty
    • CommentTime4 Jan 2016
     
    1984 i jednak ukończy? Szacun :)

    Swoją drogą bardzo ładny słonik, ale jeśli rozgrywka nie będzie o 300% szybsza, to stanie się hiciorem chyba tylko na oddziałach geriatrycznych :P Ja nie mogłem znieść już samego filmiku bez przewijania.
    • 3: CommentAuthorpin
    • CommentTime4 Jan 2016
     
    Jak poleci z Rapidusa, to będzie szybciej, albo nawet trzeba będzie to zwolnić ;)-
    • 4: CommentAuthorAdam
    • CommentTime4 Jan 2016
     
    @Bolo, a mógłbyś zdradzić źródło informacji, jakoby autor zapowiedział dokończenie gry? Bo z wątku na Atari Age wynika jedynie, że utracił kod źródłowy, na szczęście zachowało się u niego demo.
    No i że wkrótce będzie opublikowany z nim wywiad na podcaście ANTIC.
    • 5: CommentAuthorAdam
    • CommentTime5 Jan 2016
     
    Wywiad z Russem Wetmore'em właśnie się ukazał, ale na razie nie miałem czasu posłuchać.

    Przy okazji został udostępniony kod źródłowy jego klasycznych gier: "Preppie!", "Preppie! 2", "Sea Dragon": ->link<-
    • 6: CommentAuthorbolo
    • CommentTime17 Feb 2016 zmieniony
     
    Chodzi glownie o nowatorski pomysl, takiego jeszcze nie widzialem pojenie zwierzat woda z rzeki z powodow upalow
    • 7: CommentAuthorAdam
    • CommentTime18 Feb 2016
     
    No dobrze, ale skąd wziąłeś informację, że autor planuje dokończenie gry?